Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלתות פנים לבית - איפה לקנות

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 2117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאחד שעבר את זה ממש לאחרונה, אלו מסקנותיי:

1. הדבר הראשון שמעניין חנויות דלתות הוא בכמה דלתות מדובר. באופן גורף מבצעים מתחילים מ-4 דלתות ומעלה, אם מדובר על פחות מזה מחיר הדלת מזנק במאות שקלים + תשלום נפרד על מדידה והתקנה בחלק מהחברות.

2. חומר המילוי של הדלת. הדלתות הזולות ביותר הן דלתות כוורת (קרטון מקופל בצורת כוורת). זו דלת קלה מאוד שלא מבודדת רעש והשמועה אומרת שגם מתעוותת עם השנים. החברות הרציניות בשוק משתמשות במילוי פלקסיבורד חלול וחלקן גם שמות מילוי בפנים לטובת בידוד אקוסטי משופר בסדרות הגבוהות.

3. הגנת מים. לדעתי זה חרטה, מדובר על הכמה סנטימטרים התחתונים של הדלת. הפרש של מאות שקלים במחיר הדלת על קורת "פולימר" במקום קורת עץ בתחתית הדלת. ישראבלוף במיטבו. אם אין הצפה בבית ולא עושים ספונג'ה מרוקאית על בסיס שעתי אין לזה שום משמעות.

4. תוספות עיצוביות מזניקות את מחיר הדלת במאות שקלים. חלונות, חריטות, עיטורים עולים הרבה כסף וזה מפתה מאוד.

5. דלת הזזה יקרה בכמה מאות שקלים מדלת מאותה הסדרה שאינה הזזה.

6. קח בחשבון שאחרי שיגיע המודד הוא עלול לבקש שתבצע התאמות למשקופים (שבירה, יישור או בניית הכנה למשקוף). הוא גם עלול למצוא שנדרש משקוף בעובי לא סטנדרטי (הסטנדרט הוא עד 14 או 16 מ"מ) ואז, למרבה ההפתעה, זה כרוך בתוספת תשלום.

7. לעניין האיכויות, התרשמתי שאין הבדל גדול מדי באיכות בין רב בריח, פנדור ודלתות חמדיה, אלו לדעתי החברות שמובילות את השוק וגם היה פער די זניח במחיר.

8. הדלתות של הום סנטר הן דלתות איטלקיות, איכותיות לכאורה, אבל יקרות. במקרה שלי היה מדובר בפער משמעותי מאוד.

9. עוד חברת דלתות ששווה בדיקה היא שריונית חסם. יש להם דלתות פנים שמצופות מתכת. לדעתי הן נראות טוב וכנראה שהן גם העמידות ביותר, נפסלו בעיקר בגלל זמן אספקה ארוך מדי.

10. יש בשוק גם דלתות סיניות. נראות לא רע, מחיר מפתה, אבל זה סיני. אולי איכותי, אולי לא.

11. על פניו ברשת פרפקט ליין תמצא את הדלתות הזולות ביותר. אין לי ממש דעה או מה לספר עליהן, כי אחרי יותר מחצי שעה שהמתנתי לנציג מכירות התייאשתי ויצאתי מהסניף.

נראה לי שכיסיתי את רוב מסקנותי מהתהליך הזה. בסופו של יום הלכתי על דלתות חמדיה, בעיקר מהסיבה שהרגיש לי שהדלתות שלהם איכותיות ובגלל שהמחיר היה הנמוך ביותר מבין חברות הדלתות הגדולות.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי דלתות "דלת צלחה" בגבע כרמל (זה עוד כמה ק"מ מצפון לחדרה). דלתות איטלקיות זולות.

ה"פטנט" שלהן הוא התאמת פתח האור לדלת, ולא מדידת הדלת לפתח כמקובל. כלומר, הדלתות מגיעות בגדלים סטנדרטיים (דומני 50 ס"מ ואז קפיצות של 10 ס"מ. המחיר אחיד עד 90 או 100 ס"מ ואז עולה). כמובן שההתקנה היא בהתאם - המתקין ממלא את הרווח בין פתח האור למשקוך בקרשים, במקרה שלי אפילו נזקקתי לקפיצה לאיזו חנות להביא 2-3 קרשים.

היתרונות: עיצוב נאה מאד.

בידוד אקוסטי מעולה.

אספקה מידית.

למרות שקנינו דלתות בלי קורת פולימר בתחתית ועם משקופים פשוטים אין בעיה של עמידות לספונג'ה, כולל בדלתות של חדרי המקלחת.

מחיר (לפחות כך היה ב-2103).

חסרונות:

בידוד אור לא מושלם.

בדגם הזול אין קורת "פולימר" בתחתית - אפשר להוסיף אותה בתשלום. כאמור, מניחסיוני לא חיוני.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר/ספיראל -

לגבי עמידות למים - ממש לא חרטה. לדלתות החדשות האלה - גם הפלקסיבורד ובטח שהכוורת יש נטייה להתנפח במגע עם מים. מניסיון של המון דלתות, בהמון דירות. לא צריך הצפה.

על זה לא הייתי מתפשר.

לגבי. המחיר - שאני רכשתי הום סנטר היו המשתלמים ביותר בהפרש משמעותי, אבל מבצעים משתנים כל הזמן.

החברות ה״מובילות״ - הן למעשה אלו שעובדות הכי חזק עם קבלנים - ולכן בחלקן, בתור לקוח פרטי, תקבל יחס מזעזע.

לדעתי לפנדור יש מוצר טוב, אבל מחיר גבוה ושירות לקוחות גרוע.

אגב, רוב החברות עובדות עם מתקינים חיצוניים, שאתה תלוי בחסדיהם. לפעמים יותר זול לקנות מאחד המתקינים ישירות.

לסיכום:

אל תתפשר על העמידות למים. הדלתות החדשות הן לא הדלתות עץ של פעם שהיו עמידות להכל.

עשה סקר שוק. אל תתרשם משם של חברה כזאת או אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אנחנו עברנו את זה לא מזמן,

אצל כולם החומרים זהים.

רכשנו אצל "דלתות דרור" שהציעו מחירים הכי הוגנים, לקחנו 5 דלתות שמתוכם 3 דלתות עם בידוד כפול לחדרים (באמת מורגש שינוי משמעותי בבידוד הרעש).

ההתקנה לדעתי היא החלק הכי חשוב, קיבלנו מתקין מעולה ולכן ממליץ מאוד עליהם (אוכל להעביר לך את שם המתקין).

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנות טובה עם מחירים הוגנים

מה התקציב?

יש ספקים הוגנים מאוד, אבל בהרבה רמות מחירים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שעבר את זה ממש לאחרונה, אלו מסקנותיי:

1. הדבר הראשון שמעניין חנויות דלתות הוא בכמה דלתות מדובר. באופן גורף מבצעים מתחילים מ-4 דלתות ומעלה, אם מדובר על פחות מזה מחיר הדלת מזנק במאות שקלים + תשלום נפרד על מדידה והתקנה בחלק מהחברות.

2. חומר המילוי של הדלת. הדלתות הזולות ביותר הן דלתות כוורת (קרטון מקופל בצורת כוורת). זו דלת קלה מאוד שלא מבודדת רעש והשמועה אומרת שגם מתעוותת עם השנים. החברות הרציניות בשוק משתמשות במילוי פלקסיבורד חלול וחלקן גם שמות מילוי בפנים לטובת בידוד אקוסטי משופר בסדרות הגבוהות.

3. הגנת מים. לדעתי זה חרטה, מדובר על הכמה סנטימטרים התחתונים של הדלת. הפרש של מאות שקלים במחיר הדלת על קורת "פולימר" במקום קורת עץ בתחתית הדלת. ישראבלוף במיטבו. אם אין הצפה בבית ולא עושים ספונג'ה מרוקאית על בסיס שעתי אין לזה שום משמעות.

4. תוספות עיצוביות מזניקות את מחיר הדלת במאות שקלים. חלונות, חריטות, עיטורים עולים הרבה כסף וזה מפתה מאוד.

5. דלת הזזה יקרה בכמה מאות שקלים מדלת מאותה הסדרה שאינה הזזה.

6. קח בחשבון שאחרי שיגיע המודד הוא עלול לבקש שתבצע התאמות למשקופים (שבירה, יישור או בניית הכנה למשקוף). הוא גם עלול למצוא שנדרש משקוף בעובי לא סטנדרטי (הסטנדרט הוא עד 14 או 16 מ"מ) ואז, למרבה ההפתעה, זה כרוך בתוספת תשלום.

7. לעניין האיכויות, התרשמתי שאין הבדל גדול מדי באיכות בין רב בריח, פנדור ודלתות חמדיה, אלו לדעתי החברות שמובילות את השוק וגם היה פער די זניח במחיר.

8. הדלתות של הום סנטר הן דלתות איטלקיות, איכותיות לכאורה, אבל יקרות. במקרה שלי היה מדובר בפער משמעותי מאוד.

9. עוד חברת דלתות ששווה בדיקה היא שריונית חסם. יש להם דלתות פנים שמצופות מתכת. לדעתי הן נראות טוב וכנראה שהן גם העמידות ביותר, נפסלו בעיקר בגלל זמן אספקה ארוך מדי.

10. יש בשוק גם דלתות סיניות. נראות לא רע, מחיר מפתה, אבל זה סיני. אולי איכותי, אולי לא.

11. על פניו ברשת פרפקט ליין תמצא את הדלתות הזולות ביותר. אין לי ממש דעה או מה לספר עליהן, כי אחרי יותר מחצי שעה שהמתנתי לנציג מכירות התייאשתי ויצאתי מהסניף.

נראה לי שכיסיתי את רוב מסקנותי מהתהליך הזה. בסופו של יום הלכתי על דלתות חמדיה, בעיקר מהסיבה שהרגיש לי שהדלתות שלהם איכותיות ובגלל שהמחיר היה הנמוך ביותר מבין חברות הדלתות הגדולות.

למרות שאני לא צריך דלת... תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר/ספיראל -

לגבי עמידות למים - ממש לא חרטה. לדלתות החדשות האלה - גם הפלקסיבורד ובטח שהכוורת יש נטייה להתנפח במגע עם מים. מניסיון של המון דלתות, בהמון דירות. לא צריך הצפה.

על זה לא הייתי מתפשר.

תראה, אני לא יודע ממה בנויות הדלתות ומה מספרים עליהן. אני יכול לומר שלפני 5 שנים קניתי את הדגם הזול ביותר (בכל זאת, לא פחות מ-11 דלתות, וזו היתה אחת הרכישות האחרונות שלנו לשיפוץ, כך שהגבלנו את התקציב), ואחרי 4.5 שנים כל הדלתות, שמחציתן בחדרים רטובים, במצב מצויין ולא סובלות מנזקי רטיבות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי באמת לבדוק על דלת במילוי פלקסבורד ששומרת על בידוד אקוסטי. לעניין ההגנה מפני מים - אני לא בהכרח מסכים עם איתמר וחושב שאם הולכים על דלת עם ציפוי פולימר בתחתית זה כן יכול לשמור עליה לטווח ארוך, כמובן בתנאי שהיא מספיק איכותית בעצמה. לעניין האיכות והבחירה בחברה מסוימת - פנדור ורב בריח נחשבות לחברות היותר איכותיות שיש היום בשוק. אנחנו הלכנו על רב בריח אחרי שקיבלנו גם מס' המלצות מחברים שעשו דרכם וציינו לטובה את השירות שקיבלו (דלתות מסדרת Top אם זה רלוונטי). שיהיה בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...