Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנטי רול אחורי

kfirg
שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו הרכבתי קיט אנטירולים על פולו GTI וזה עשה פלאים, התחת נעשה שובב יותר, האף נכנס בחדות יותר לפניות והיה אפשר להדק את הישבן בקלות.

השאלה היא האם מעטפת הביצועים של הרכב לא נפגעה.

באופן כללי, זה מה שקורה משיפור של ה-Yaw gain שזה מה שאתה מתאר.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור התחלה האם להרכיב את האנטי רול האחורי על החור האמצעי ?

בגדול, אין לי כוח כל פעם ללכת למוסך ולשחק עם המצבי קשיחות כי על כל שינוי זה דורש פירוק ויקחו על זה כל פעם כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם מעטפת הביצועים של הרכב לא נפגעה.

לא תפגע, ההפך לדעתי, בגלל זווית גלגול קטנה יותר יהיה יותר בטחון לנהוג עם הרכב חזק. ההתנהגות תשתפר פלאים בוודאות.

בתור התחלה האם להרכיב את האנטי רול האחורי על החור האמצעי ?

בגדול, אין לי כוח כל פעם ללכת למוסך ולשחק עם המצבי קשיחות כי על כל שינוי זה דורש פירוק ויקחו על זה כל פעם כסף.

אם אתה מפחד מהתנהגות קיצונית מידי, שים על החור האמצעי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיב לב - במידה ויש 3 חורים למוט, יש 5 רמות קשיחות לשחק איתן ולא 3.

אם, למשל, המוט בחור הראשון בצד אחד ובחור האמצעי בצד השני - זהו מצב ביניים.

בין שניהם בראשון לשניהם באמצעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תפגע, ההפך לדעתי, בגלל זווית גלגול קטנה יותר יהיה יותר בטחון לנהוג עם הרכב חזק. ההתנהגות תשתפר פלאים בוודאות.

ההתנהגות - בסדר, אבל האם מבחינה אבסולוטית המהירות המקסימלית שבה הרכב יכול לצלוח פניה מסוימת תשתפר? מסופקני. כמובן שכביש אתה לא מגיע למהירות הזו, אבל זו לא סיבה להפחית אותה סתם - כשאתה עושה את זה אתה רק מקטין את רזרבת הבטחון שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק , מישהו יכול להסתכל בהוראות פה ולהגיד לי איזה מצב הכי נורמלי ולא קיצוני שהברגים צריכים להיות ?

https://imageapi.partsdb.com.au/api/Image?urlId=hY%2BRl2935T1BzaDZGYMdsxYVRYBTcnbCO2clBVrXU8fDNG84c0JwNNubZaGOkgDG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הכוונה התנהגות קיצונית מידיי ?

אני מתלבט בין להרכיב על הקשיחות או הגבוהה ביותר או על החור האמצעי.

באמת שכרגע האוטו לא מגיב טוב לפניות, לפעמים אני מסובב יותר מחצי הגה לפניה פשוטה.

זה מבאס לנהוג ככה , מחכה כבר לאנטי רול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלי תרכיב בחור הקשיח ביותר, הרי מלכתחילה מתקינים מוט עבה יותר כדי לקבל יותר קשיחות אז בעיניי זה די מטומטם לנטרל זאת באמצעות בחירה של מצב "רך". אצלי סט אנטירולים של KW, שניהם במצב הכי קשיח ובניגוד למה שציפיתי ממש לא הורגשה כל פגיעה בנוחות של הרכב. השינוי היה דרמטי. ממש לא פחות אחיזה, אלא התנהגות הרבה יותר ניטרלית וזנב יותר "חי" שניתן להוציא אותו יותר בקלות כאשר רוצים לעשות זאת (וזה לא שהרכב פתאום מתחיל לזרוק זנב ללא שליטה) וזה מבחינתי היה שינוי מאוד מבורך ורצוי שצימצם את התת-היגוי האופייני לרכב הנעה קדמית כמו הלאון ובמקרה שלך כמו הפולו. כמובן שלאחיזה מרבית אני ממליץ על צמיגים איכותיים וטריים.

בניגוד לאנטירולים, כאשר התקני קיט של בילשטיין עם קפיצי הנמכה של אייבך אז בהחלט היתה פגיעה בנוחות של הרכב שגם כך עם גלגלי 18" שמורכבים אצלי לא היה רך במיוחד.

לדעתי הקיט אנטירול הוא השיפור הטוב והזול ביותר שניתן לעשות למתלים ובהחלט ממליץ עליו מאוד. מי שירצה משם להמשיך הלאה אז מצוין, אבל זה ללאהספק צריך להיות השיפור הראשון למערך המתלים.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שכרגע האוטו לא מגיב טוב לפניות, לפעמים אני מסובב יותר מחצי הגה לפניה פשוטה.

אולי הבעיה היא שאתה לא מתחיל לסובב את ההגה מספיק מוקדם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...