Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבקש המלצה לחנות אינטרנט שמוכרת חולצות DRY FIT.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה התחלתי להתאמן, ועלה הצורך בחולצות מנדפות, דהיינו דרייפיט או איך שלא קוראים לזה.

לאחר שיטוטים בקניונים הקרובים לביתי, והרחוקים קצת מביתי, והרחוקים יותר מביתי, והאפילו קצת יותר רחוקים- טוב, הבנתם אני חושב, לא הצלחתי למצוא במידה שלי. בחור גדול, בנייק אני 3XL ובאדידס 2XL (המידות שהיו להם במלאי היו X אחד פחות:lol: חולצת בטן...) מסתבר.

אני די בטוח שאוכל למצוא בחו"ל, אבל אני מעולם לא רכשתי בגדים דרך האינטרנט. בטח ובטח שלא מותגים למיניהם.

אשמח לעזרה והכוונה.

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני ההזמנה מחו"ל אולי תרים טלפון לחנות לי נינג בגרנד קניון בחיפה ותבדוק מה יש ובאיזה מידות, התוצרת שלהם איכותית ויש מבצע קבוע של השני בחמישים אחוז הנחה כך שחולצה מנדפת נוחה וטובה עלתה לי בין 70-80 ש"ח בקניית שתיים...

שווה גם לעשות סיבוב בחנויות האאוטלט של מגה (סחורה ככה ככה) ורטהיימר, ענק הספורט וכיו"ב, מן הסתם מה שנשאר על המדפים ונמכר במבצע הן המידות הקטנות ביותר והגדולות ביותר ככה שיש תקווה..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתאם להמלצה של גורו הקניות בקארספורום שמככב בשרשור המתאים, הוד רוממותו ששכחתי את הניק שלו, אנא גש ל-sportsdirect.com והזמן ב-75$ כולל משלוח מה שבא לך. יגיע תוך ימים ספורים עם שליח של dhl עד הבית.

הזמנתי שם בעיקר חולצות רגילות, אבל גם חולצות ומכנסיים ייעודיים לפעילות גופנית, ובכל הקטגוריות הסחורה משובחת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגורו קוראים eyali23

אם אני זוכר נכון אתה קרייתי - אז יש לך כמה אופציות בשבת: האחת היא שוק לוד-רמלה ("גברת, לא צריך לחגנוב. גנבנו בשביךך") וחנות הספורט באותו מתחם (עין המפרץ). השני הוא זול ספורט בקרית חיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני ההזמנה מחו"ל אולי תרים טלפון לחנות לי נינג בגרנד קניון בחיפה ותבדוק מה יש ובאיזה מידות, התוצרת שלהם איכותית ויש מבצע קבוע של השני בחמישים אחוז הנחה כך שחולצה מנדפת נוחה וטובה עלתה לי בין 70-80 ש"ח בקניית שתיים...

שווה גם לעשות סיבוב בחנויות האאוטלט של מגה (סחורה ככה ככה) ורטהיימר, ענק הספורט וכיו"ב, מן הסתם מה שנשאר על המדפים ונמכר במבצע הן המידות הקטנות ביותר והגדולות ביותר ככה שיש תקווה..

כמו שאמרתי למעלה- התחלתי בסיבוב בחנויות הקרובות לביתי, ואז התחלתי לחפש בחנויות רחוקות יותר :lol:

התחלתי למעשה את חיפושיי בגרנד קניון. מהחנות לי-נינג התעלמתי, מידות סיניות לא אמורות להיות קרובות למידה הנכונה ואני עשוי למצוא את עצמי מחפש 4X שאין סיכוי שיהיה להם :lol:

בהתאם להמלצה של גורו הקניות בקארספורום שמככב בשרשור המתאים, הוד רוממותו ששכחתי את הניק שלו, אנא גש ל-sportsdirect.com והזמן ב-75$ כולל משלוח מה שבא לך. יגיע תוך ימים ספורים עם שליח של dhl עד הבית.

הזמנתי שם בעיקר חולצות רגילות, אבל גם חולצות ומכנסיים ייעודיים לפעילות גופנית, ובכל הקטגוריות הסחורה משובחת.

אבדוק, רוב תודות.

לגורו קוראים eyali23

אם אני זוכר נכון אתה קרייתי - אז יש לך כמה אופציות בשבת: האחת היא שוק לוד-רמלה ("גברת, לא צריך לחגנוב. גנבנו בשביךך") וחנות הספורט באותו מתחם (עין המפרץ). השני הוא זול ספורט בקרית חיים.

התייאשתי מלמצוא את מבוקשי בארץ, פשוט אין במידות שלי. וזה נאמר לאחר חיפושים ב-5 חנויות שונות. בפוקס, הצלחתי למצוא מכנסיים טובות של אדידס במידה הנכונה בחנות ספורט במתחם אדמירליטי שברח לי שמה (צמודה לסופרסל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לבןץ ךח חולצות דרייפיט שרכשתי בארץ, וגם אני איזה 4X (אם כי לא ברוחב אלא בעובי). ואני קונה רק במבצעים של 3 במאה או משהו כזה אבל אם אתה רוצה לקנות בגרנד בחנות של הביוקר רד למינוס 4 להולמס פלייס.

ועוד סוד קטן - לא חייב לקנות חולצות ממותגות. יש no name או זיופים שנמכרות בשווקים במחירים מצחיקים ופשוט לא נגמרות, ואני מדבר על כביסה פעם- פעמיים בשבוע משך שנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביונידרס ובוורקר.

איכות לא משהו (תמדוד לפני שאתה קונה. כל אחת ואחת מהן) אבל זולות ומחזיקות המון זמן. אני עובד איתן. מבחינתי עושות את העבודה.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק באישטח. יש להם דריי פיט של אאוטדור שהן גם זולות וגם עושות יופי את העבודה.

אם אין את המידה באתר תרים אליהם טלפון. יש להם אחלה שירות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בחולצות רגילות אני xxl, הזמנתי באיביי- הגיעה חולצה בגודל של קונדום עם חורים לידיים.

ניסיתי 3xl, אותו סיפור (לדעתי זו הייתה בדיוק אותה מידה)

בשלב הזה כבר התייאשתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דקטלון.

כל פעם שאני בחול אני עובר שם, רמה לא רעה ומחירים ברצפה ,כמה יורואים בודדים לחולצה, כמעט כל פעם שהייתי היו מבצעים על חולצות דרייפיט חלקות ב1-2 יורו.

לא יודע מה המצב בסניף בארץ, אבל שווה בדיקה.

אם לא, ספורט דיירקט מוכרת מותגים במחיר שאפשר לחלום עליהם בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעניין בספורט דיירקט הוא שדווקא לא הזמנתי משם מותגים,

לפחות לא מותגים שראיתי בארץ, והעמידות שלהם יוצאת מהכלל. פשוט סחורה טובה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

אחרי זמן מה...

עלה לי הרעיון לראש, למה לא לקנות גם חולצות "רגילות" ליום יום בדריי פיט.

מאחר ואני חייב כיס (לא מתפשר על הסוגיה) היה קשה לי למצוא.

מסתבר שלוורקר סניף חיפה היו חולצות פולו, 4XL, 2 דקות מהעבודה שלי (ברגל) ופתוחים עד חמש וחצי.

אז קניתי.

מעדכן למען הדורות הבאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...