Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חונים בחניה פרטית? בקרוב תחטפו דו"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השר לבטחון פנים, גלעד ארדן, ושר התחבורה, ישראל כץ, ניסחו יחד תיקון לתקנות התעבורה שיתן לשוטרים בשטח סמכות לתת קנס לרכב שחונה בחניה פרטית. כל הפרטים וניסוח ההצעה המלא בכתבה.

MAIN.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה מעולה, נגד חוסר האונים שיש היום. צריך גם לצרף את החניה הכפולה לחוק, ככה יהיה פה סדר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף אנחנו סובלים מזה בצורה מטורפת.

מאחורי השכונה שאני מתגורר בא יש מרכז מסחרי בין היתר יש סניף גדול של אסותא, כל הזמן אנשים חונים אצלינו.

מקווה שזה באמת ישפר את המצב.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים.

אצלי בבניין יש פסאז' עם חנויות ומאחורי הבניין חניה שמחולקת חצי חצי, חצי פרטי וחצי ציבורי.

מכיוון שהחניה שלי היא הקרובה ביותר לפסאז' (ממש ממול המעבר) כל יום חונה שם מישהו.

היה ברזל כזה שמרימים ונועלים כדי למנוע את המכה הזאת, ואנשים שברו וגנבו אותו.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיובי. חסמו אותי ביציאה מהחניה הפרטית בבית. הזמנתי את הפיקוח העירוני, הפקח ניסה להתקשר לפי נוהל 6 אבל המוקדן סרב לתת לו את מספר הטלפון של בעל הרכב או להתקשר אליו בעצמו - הפקח כיבד את הרכב בדוח ע"ס 250 ש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין שזה לא רלוונטי לחניון בבניין?

לאחרונה יש ימים שאני מגיע לאפטר בשעה מאוחרת ולפתע אין חניה כי כולם החליטו שהחניה הפרטית של הבניין זה החניה שלהם...

תל אביב יא חביבי תל אביב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחטפו כמה פעמים דו"חות ואז יפסיקו לחנות בחניון של הבניין.

אמן.

לשמחתנו יש תחנת משטרה איפה שהחניון, אבל כרגע זה לא באמת מזיז. אגב במיוחד שיש משחקים או הופעות בהיכל נוקיה. :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו טוב

למיטב בדיקתי הנושא עדיין לא נדון בועדת הכלכלה ולא מתוכנן להידון בה בשבועיים הבאים לפחות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך השוטר ידע שזאת חניה פרטית?

רק לא מזמן היה כאן שרשור על מישהו שמנהל ויכוח עם שכן חדש לבניין על חניה שהבעלות עליה לא ברורה. מה יעשה שוטר שיוזמן לאירוע כזה, יתן דו"ח על סמך דברי הדיירים?

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי הצעת החוק בעל החניה יצטרך להצהיר לפני השוטר כי זו חניה פרטית שלו, החניה תצטרך גם להיות מסומנת ככזו.

היה ויימצא כי החניה לא שלו הוא יועמד לדין/ ייקנס.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מתעלק" על השירשור, מה דין חניות נכים בחניונים סגורים? האם ובעיקר, למה אין בהם אכיפה כי אני רואה בקניונים רבים שאיש הישר בעיניו יעשה וחונים בחניות נכים ואף פעם לא ראיתי שמשטרה או פקחים נכנסים לחניונים ציבורים סגורים ואוכפים את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2130 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...