Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאב בהסוואה - TAKE II

sjerby
שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, בעבר פרסמתי פרוייקט שלא כ"כ צלח בפיג'ו 207, הרעיון היה להתקין בכנפיים האחוריות במרכב קופה 2 סאבים בגודל 6.5" כדי שלא יהיה לי סאב בבגאז, עם כל הבידוד שלא שמתי שם לבסוף הנושא כשל והיו ויברציות שהרסו את כל איכות השמע, ויתרתי ומכרתי את הסאבים, קישור לשרשור - https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?618084-%D7%94%D7%A1%D7%90%D7%91%D7%99%D7%9D-%D7%A0%D7%A9%D7%9E%D7%A2%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%9B%D7%94-(%D7%A1%D7%A8%D7%98%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%A6%D7%95%D7%A8%D7%A3)

בהמשך, היום אני נוהג בג'ולייטה, החלפתי את הרדיו המקורי לרדיו שאני אוהב מסוג פיוניר FHX730BT.

הפעם אני לא רוצה ללכת רחוק מבחינת ציוד ונכון לעכשיו מעדיף להשאיר את הרמקולים המקוריים ולחתוך אותם יחסית גבוהה דרך הרדיו כדי שלא יתקבל באס חזק מידי שיגרום לרזוננס מהדלתות.

את הבאס אני רוצה לקבל מסאב אקטיבי, שלא מצריך ממני יותר מידי התעסקות, משיטוט באינטרנט פגשתי את המוצר הזה:

https://www.pioneer-car.eu/eur/products/ts-wx610a

סאב אקטיבי של פיוניר שבנוי בצורה שמאפשרת לו להכנס בפתח גלגל הספייר של הרכב, קצת חיווט וסגרנו את העניין, חיתוך גבוה של הרמקולים דרך הרדיו (כרגע מספקים אותי באיכות הצליל ובוצעו משחקי חיתוכים כדי להבין שזה מתאים לי), וחיבור הסאב האקטיבי שלא נראה כלל לעין וחוסך לי מקום.

מה אתם חושבים על הרעיון? האם למישהו יש ניסיון עם סאב כזה? אני מבולבל ולא יודע למה לצפות גם בגלל הספק שהוא לא גבוה יחסית וגם חושש שמתחת לתא המטען הוא לא יורגש מספיק, אני צודק?

במידה ובהמשך ארצה לשדרג את איכות הסט הקדמי אז אחליף לסט איכותי ויושב אצלי בבית מגבר מתאים לעבודה לטובת הסט הקדמי בלבד (4 ערוצים, אבצע באופן אקטיבי לכל רמקול/טוויטר).

מצפה לתובנות/רעיונות/השערות/הארות לפני שמתחיל ב"פרוייקט" :-D

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע ניראה מגניב רצח! עוד לא יצא לי לפגוש סאבוופר כזה אין לי מושג עד כמה תרגיש אותו עם 200 וואט במגבר אקטיבי, הוא צריך לשקול הרבה...

לדעתי בשביל השלמה יכול להתאים לך יופי טופי, רוב המכוניות משנת 2010 ומעלה מגיעות עם מערכת די מספקת בווליום לאוזן אנושית, אפילו שהקוטר קטן ולא סטנדרטי. עם כיוון נכון של הסט הקדמי הסאב יכול לתת לך תוצאה מרשימה מאוד. אולי גם יישמעו יותר חזק מאשר להחליף לסט קומפוננט חזק ונציל יותר, 10 אינץ יכול להגיע די נמוך. ההרגשה במיוחד תיהיה טובה יותר!

אתהתנגן צלילים נמוכים לא צריכה להיות בעיה רצינית לעבור שכבת עץ דקה ושני מטר וחצי מרחק.

תבורך אם תעדכן אם סרטון בכלל פצצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שמע ניראה מגניב רצח! עוד לא יצא לי לפגוש סאבוופר כזה אין לי מושג עד כמה תרגיש אותו עם 200 וואט במגבר אקטיבי, הוא צריך לשקול הרבה...

אתה מגיב המון ביחס לאחד ששואל המון שאלות בנושא.

זה יפה ומכובד. אבל אתה גם מגיב ללא ידע.

תקרא את ההודעה שלך לפחות פעמיים. לאט לאט. ותבין על מה אני מדבר.

לפותח השרשור. הם מציעים לך 2 אלמנטים של 4 אינטש !! אבל עם נצילות של 101DB.

כמה נמוך זה יגיע באמת (לפי היצרן מתחיל ב25HZ. ) לא מאמין שבאמת תשמע או תרגיש את זה. משני אלמנטים של 4 אינטש.

אני הייתי מתאמץ ללכת לחפש ולשמוע את ה(יצור) הזה לפני שהייתי מוציא עליו כסף.

אגב.

עשית פרוייקט מעניין ביותר.

למה לא ניסית להתקין את ה6.5 בתיבות מתאימות מתחת לכסאות ?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתקין את הסאבים בתיבות היה השלב הבא אך נאלצתי למכור את האוטו אז הפרוייקט שם נקטע, מצאתי עוד סוג של סאב אקטיבי בקונסטרוקציה דומה של גלגל ספייר - ETON RES 11

מסתמן שהוא מציע וופרים יותר גדולים ועוצמתיים, מה אתה חושב עליו?

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם האטון הזה נראה כמו בדיחה מאוד לא משעשעת למשהו שאמור לתפקד כמו סאב וופר - אולי ברמה של רמקולים למחשב 2.1

שוב, חביב, מספק תחושה של סאב בווליום מתון - לא מצפה לזה ליותר מזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם חושבים בכללי על כל סוגיית הסאבים האקטיבים? אני גם חששתי שהסאבים המוזכרים לעיל יהיו חלשים ולא יורגשו משמעותית בתא הנוסעים.

האם יש רעיון/הצעה לקונסטרוקציה שתשאיר לי את תא המטען פנוי ובלי שיעופו דברים בנהיגה אגרסיבית?

סאב אקטיבי מתחת למושב? מונו בלוק וfree air במגש האחורי?

אני לא מתכוון להשקיע סכומים מעבר לרכיב עצמו, כרגע לא מתכנן להחליף קומפוננט כי התקציב מנוטב לדברים אחרים ואני כן מסופק (לעת עתה) מאיכות הצליל של הרמקולים המקוריים.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כפשרה , הוא מתאים.. רשמו סאב חביב.

בצע חיפוש ברשת - אפשר ויש ביקורת של אנשים אשר התקינו.

והסאב הדגיש להם קצת את העומק בתחום ה 40-60H - ולשמיעה באיכות SQ , זה מתאים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2275 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...