Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איבוד מים מאזדה 3

sarawel
שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי ספיריט 2005 ומאז שקניתי אותה אני שם לב שיש איבוד מים מאוד קל

משהו כמו מילימטר שנים כל 3 חודשים רציתי מישהו נתקל בזה בעבר?

או למישהו יש קצה חוט?!

השאלה אם רכב בגיל הזה (12 שנה) אולי זה נורמלי כבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי טוב שמדובר בפקק של הרדיטור. הגומי שלו מתייבש ואידי מים עוברים דרכו ולכן האיבוד מים הקל. יצא לי להחליף לפני שבועיים את הפקק אצלי ברכב וזה פתר את הבעיה, למרות שלא רואים בעין שהגומי יבש. אינדיקציה טובה לכך היא אם יש סימני מים ליד ובסביבת הפקק. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למה שנאמר - שים קרטון מתחת לרכב מיד אחרי נסיעה ותסתכל האם יש טפטוף.

מכיוןן שמדובר בכמות מינורית ביותר - לא יודע אם הייתי ממשיך בבירור מעמיק יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי טוב שמדובר בפקק של הרדיטור. הגומי שלו מתייבש ואידי מים עוברים דרכו ולכן האיבוד מים הקל. יצא לי להחליף לפני שבועיים את הפקק אצלי ברכב וזה פתר את הבעיה, למרות שלא רואים בעין שהגומי יבש. אינדיקציה טובה לכך היא אם יש סימני מים ליד ובסביבת הפקק. בהצלחה.

איך אפשר לזהות.... אתה מתכון סימני מים סביב הפקק מבחוץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאזדה 3 אין פקק רדיאטור אלא פקק לחץ במיכל העיבוי. בכל מיקרה זו תופעה מוכרת במאזדות האלה לא פעם ראשונה שאני ניתקל בזה בשנתונים האלה ואפילו דובר על זה איפשהו פה בעבר..משהו עם האטם ראש אבל אין יותר מידי מה לגעת בזה עם איבוד מזערי שכזה. נסה לחפש שירשורים שעסקו בזה בעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לזהות.... אתה מתכון סימני מים סביב הפקק מבחוץ?

כן, מסביב לפקק או כל חלקים שבסביבת הפקק סימני מים או רטיבות או מעין אבקה שהתייבשה.

אם אכן מה שמאור כותב נכון, שאין פקק רדיאטור במאזדה 3 אז תתעלם ממה שכתבתי.

עריכה אחרונה על ידי shha
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ספיריט 2005 ומאז שקניתי אותה אני שם לב שיש איבוד מים מאוד קל

משהו כמו מילימטר שנים כל 3 חודשים רציתי מישהו נתקל בזה בעבר?

או למישהו יש קצה חוט?!

השאלה אם רכב בגיל הזה (12 שנה) אולי זה נורמלי כבר?

איך בדיוק מזהים ירידה של מילימטר או שנים של נוזל קירור במיכל ? בכול כיבוי המנוע המפלס עשוי להשתנות בכמה מילימטרים לכן הכמות שציינת לא ניתנת לזיהוי או חסרת כול משמעות.

במידה ואתה לא מזהה סימנים של נזילה תמשיך לנסוע ותהייה רגוע.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2288 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...