Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש בהונדה סיוויק 2001

Lidor Elmaliach
שימו לב! השרשור הזה בן 2282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני חדש בפורום.

יש לי הונדה סיוויק 2001 ושהרכב מונע ואני לוחץ קצת על הגז אני שומע רעשים מהאזור של התא כפפות כמו רעידות של ברזל או משהו כזה.

פירקתי את התא כפפות זה לא ממשהו שזז בתא כפפות, בדקתי גם את המדחס של המזגן גם לא משם. הרעש בא בעיקר מהאזור העליון איפה שנמצא הכרית אוויר מה זה יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד ניתן להבחין בתושבת גמורה עד שלא מורידים ממנה את העומס ומפרקים אותה. יכול להעיד על סקודה רומסטר שהגיעה אליי עם רעשי נקישות אקראיים בלחיצה על הגז ושיחרור הגז. במיספר מוסכים שהרכב היה זרקו כל מיני דברים לאויר וטענו שכל התושבות תקינות. ממבט חיצוני אכן ניראה שכולן תקינות אז החלטתי להוציא את תושבת הגיר. בפירוק שלה מהרכב היה ניתן לחוש ולהבחין שהגומי שלה כבר חלש מאוד למרות שהוא לא קרוע. התושבת הוחלפה אחר כבוד ולבעייה שלום ולהיתראות. קח גק ותמוך אותו מתחת לאגן השמן עם פלטת עץ ותרים את המנוע מעט ואז ץראה אם הרעשים נעלמים. זוהי אומנם בדיקה ראשונית ושיטחית שיכולה לתת כיוון שאכן הבעיה בתושבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אבדוק רק אחרי הבדיקה איך אני אדע אם הבעיה היא מהתושבת גיר או תושבת מנוע?

ועוד משהו בגיר בין R לD וגם ניוטרל אני מרגיש דפיקות ולפעמים גם בנסיעות הבנתי שזה יכול להיות מתושבת גיר דפוקה חוץ מזה מה עוד יכול להיות ואיך אפשר לבדוק בתור התחלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב...לפעמים מצריך פירוק של התושבת עצמה כדי לדעת מה מצב הגומי שלה באמת ואם היא שלמה. תתחיל בבדיקה עם הגק כמו שהסברתי ומשם תתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...