Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צינורות ואקום בגולף mk3 1992

A.N
שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

יש לי גולף mk3 1.8 דגם מנוע AAM בציר 1992 למטרת למידה מכנית, טיפולים ובסופו של דבר לפרוייקט. זה בגדול.

מעיון קטן במנוע שמתי לב שיש צינור ואקום שיוצא מהסעפת פליטה, ועל הצינור יש מין מפצל שממנו יוצאים עוד שני צינורות יותר קטנות, שניהן חתוכות משום מה ובאחת מהן מוברג בורג.

אני מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי כמו שצריך. על מנת להמכיש זאת אני יצרף תמונה.

השאלה שלי מה תפקידן של צינורות הואקום במנוע? ואני מניח שמי שחתך את אותן צינורת יודע מה הוא עושה או שלא וכנראה הצינורות האלו צריכות להגיע לאיזשהו מקום. אם כן אשמח להסבר של המערכת ואולי אפתור אותה בעצמי.

תודה לעונים

עריכה אחרונה על ידי A.N
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפצל, זה חלק דומה לזה?

תעלה צילום.

יש באוטו מזגן בהתקנה מקומית?

אם כן אז צינורות וואקום מנותקים יכולים להיות קשורים להפעלת מדפים של המזגן.

או למגביר טורים של המזגן אם זה קרבורטור.

או להפעלת שסתום יניקת אוויר חם/קר בכניסה לפילטר אוויר.

rps20180117_175829.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפצל הזה הוא שסתום חד כיווני של בוסטר בלמים.

תפקידו לשמור על וואקום בבוסטר לאחר כיבוי מנוע.

על השסתום יש שתי יציאת וואקום שמששות מערכות שונות, בהתאם לדגם הרכב והמנוע. יש את אותו השסתום בהרבה דגמים של פולקסווגן מאותה תקופה. בחלקם רק יציאת וואקום אחת בשימוש ושניה סגורה עם פקק, בחלק שתי היציאות סגורת עם פקק, בחלק שתי היציאות בשימוש.

משלם נלקח וואקום לקידום הצתה (אם יש יחידת קודום וואקום על המפלג, לקרבורטור (אם יש קרבורטור), לשסתום יניקת אוויר חם/קר (אם יש כזה), מתקיני מזגנים היו לוקחים משם וואקום להפעלת מדפי המזגן.

אם אתה לא מוצא לאן היציאות האלו היו מחוברות, ממליץ לך לסגור גם את היציאה השניה שכרגע פתוחה, עם פקק מתאים או כמו שעושים בדרך כלל עם חתיכת צינור עם בורג בקצה השני. במצב פתוח יש כניסת אוויר משם שמשפיעה על פעולת המנוע.

תקטין את התמנות לגודל עד 512Kb ותעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...