Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הסט hertz hsk165 דגם חדש

Opaz12
שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיף לבקש קודם חוות דעת, בכל מקרה מדובר באחד הדגמים היותר מוצלחים של הרץ, וופרים שיורדים מאוד נמוך (מניסיון אצל חבר - ניגן איתם 30 הרץ אם אני זוכר נכון) וטוויטרים מפורטים. באופן כללי כל הסט הזה מאוד מוצלח והחברה עצמה מבין הטובות שיש בשוק.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לבקש קודם חוות דעת, בכל מקרה מדובר באחד הדגמים היותר מוצלחים של הרץ, וופרים שיורדים מאוד נמוך (מניסיון אצל חבר - ניגן איתם 30 הרץ אם אני זוכר נכון) וטוויטרים מפורטים. באופן כללי כל הסט הזה מאוד מוצלח והחברה עצמה מבין הטובות שיש בשוק.
קניתי אתמול והתקנתי אותם עם מגבר pioneeer d9604 מנחת של קונקשן איטום דיינמאט בדלתות עם דיינליינר בפלסטיקים בדלת והוופר לא דופק כמו שצריך יש הרבה רעידות..

אבל הטוויטרים מפציצים כמו שצריך.

למה זה?

מרגיש חוסר בבאס למרות שהוופר עובד ומרעיד את הדלת

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני לא מכיר את המגבר אבל מהנתונים שלו נראה שהוא די רציני, מקווה שההצהרה שלו נכונה.

השאלה היא איך אתה עובד? אקטיבית? פאסיבית עם קרוס? אם אתה עובד עם קרוס סביר להניח שהוופר נחתך בסביבות ה100-+.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני לא מכיר את המגבר אבל מהנתונים שלו נראה שהוא די רציני, מקווה שההצהרה שלו נכונה.

השאלה היא איך אתה עובד? אקטיבית? פאסיבית עם קרוס? אם אתה עובד עם קרוס סביר להניח שהוופר נחתך בסביבות ה100-+.

עם הקרוסים שהגיעו עם הסט.. איפה צריך לכוון כדי שהוופר יגיע יותר נמוך אם זה אפשרי

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום טעם לנגן עם וופרים בדלתות 30 הרץ אלא אם כן בא לך שיחזירו את נשמתם לבורא.

לגבי הסט באופן כללי סט טוב, מגבר לא מכיר אבל לא מחזיק מפיוניר במגברים. אם אתה מחובר עם הקרוס המקורי צריך לכוון חיתוך תחתון במגבר ל80 הרץ אם מכוון גבוה לא תקבל באס אופציה נוספת שאולי האיקולייזר של המכשיר המקורי מנחיתה את הנמוכים.

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום טעם לנגן עם וופרים בדלתות 30 הרץ אלא אם כן בא לך שיחזירו את נשמתם לבורא.

לגבי הסט באופן כללי סט טוב, מגבר לא מכיר אבל לא מחזיק מפיוניר במגברים. אם אתה מחובר עם הקרוס המקורי צריך לכוון חיתוך תחתון במגבר ל80 הרץ אם מכוון גבוה לא תקבל באס אופציה נוספת שאולי האיקולייזר של המכשיר המקורי מנחיתה את הנמוכים.

אבדוק את זה.. אראה במגבר על מה המתקין כיוון אותו.. במערכת אין אופציה לשלוט על תדרים אלא יש מין אקולייזר של באס מיד וטרבל...

תודה רבה אעדכן

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר יש גבול למה שמסוגל לספק מידבאס 6.5 ללא תיבה שמותקן בדלת של רכב.

לא כדאי לרדת מתחת ל80 הרץ עם מגבר ולהפעיל את הסט בווליום גבוה, יגרם לו נזק.

הפתרון הטוב ביותר שאני יכול לחשוב עליו הוא להוסיף סאבוופר, במידה והדבר לא אפשרי ניתן להתקין וופרים בדלתות האחוריות עם סליל של בערך 4 מילי הנרי.

התקנה כזו תעזור ליצור רושם של באס יותר עמוק ויותר חזק ברכב.

יש דרייברים 6.5 שיוכלים לרדת מאוד נמוך ולא עולים הרבה, במידה ואתה מעוניין בהתקנה כזו אשלח כמה לינקים לדרייברים מתאימים.

~ COMP-morel maximo 6.5 SUB-helix db 12 AMP-helix db four H.U-alpine bt177

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והוופר לא דופק כמו שצריך יש הרבה רעידות.

מה זה אומר?

מרגיש חוסר בבאס למרות שהוופר עובד ומרעיד את הדלת

לוופר יש Fs של 70 הרץ. אי אפשר לצפות ממנו לרדת נמוך במיוחד.

שאר העצות שניתנו בנידון רלוונטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה אומר?

לוופר יש Fs של 70 הרץ. אי אפשר לצפות ממנו לרדת נמוך במיוחד.

שאר העצות שניתנו בנידון רלוונטיות.

מתכוון שהדלת רוטטת בבאס ובמיד למרות שאין את הבום שאני מתכוון.. מגיד ברמקוךים המקוריים שהגיעו עם הרכב שהפתיעו אותי יחסית למובנים-הם נתנו באס עמוק בעוצמה מסויימת.. ברור שלא גבוהה יותר מדי

בוא נגיד שאיכות בהרץ מפורטת ביותר ואיכותית.. אבל אני מרגיש כאילו רק הטוויטרים עושים עבודה.

מחר אסתכל לראות כיוונים במגבר

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר יש גבול למה שמסוגל לספק מידבאס 6.5 ללא תיבה שמותקן בדלת של רכב.

לא כדאי לרדת מתחת ל80 הרץ עם מגבר ולהפעיל את הסט בווליום גבוה, יגרם לו נזק.

הפתרון הטוב ביותר שאני יכול לחשוב עליו הוא להוסיף סאבוופר, במידה והדבר לא אפשרי ניתן להתקין וופרים בדלתות האחוריות עם סליל של בערך 4 מילי הנרי.

התקנה כזו תעזור ליצור רושם של באס יותר עמוק ויותר חזק ברכב.

יש דרייברים 6.5 שיוכלים לרדת מאוד נמוך ולא עולים הרבה, במידה ואתה מעוניין בהתקנה כזו אשלח כמה לינקים לדרייברים מתאימים.

מחר אבדוק מה שאמרת ואראה על מה המגבר מכוון.. ונעשה על 80.

שאלה-למה בפירוט של הסט כתוב טווח תדרים מ50 הרץ? זה לא אומר שהמידבאס מגיע לשם??

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שיש טעם, זה גם לא התפקיד של הוופר לנגן 30hz, אלא סאב.

בכל מקרה מומלץ לחתוך את הוופרים של הרץ מהדגם של high energy מ80 ומעלה אם אני זוכר נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכוון שהדלת רוטטת בבאס ובמיד למרות שאין את הבום שאני מתכוון אבל אני מרגיש כאילו רק הטוויטרים עושים עבודה. מחר אסתכל לראות כיוונים במגבר

האם נאטמו הפתחים הטכניים בדלת באופן קשיח?

האם הרמקולים מותקנים על הדיפון או עם טבעות הגבהה באופן קשיח לפח הדלת?

שווה לבדוק גם שהפאזות של הרמקולים נכונות. אפשר להפוך את החיבורים (+ -) בקרוס של אחד הוופרים ולראות אם יש שינוי לטובה.

כמו כן, בקרוסים יש שליטה מסויימת על הנחתה של הטוויטרים. אם ניתן להנחית אותם עוד קצת, אולי זה יאזן את התוצאה אצלך.

ובכלל, באיזה רכב מדובר והאם אכן מדובר במערכת מקורית?

לגבי הכיוונים במגבר, יכול להעלות גם תמונה (ברורה).

לגבי ה-50, כן, הוא מגיע לשם וגם נמוך יותר בעקרון, אבל גם בעוצמה הרבה יותר חלשה ממשית וגם האוזן שלך פחות רגישה בתחום תדרים נמוך ונדרשת עוצמה ממשית גדולה יותר כדי לשמוע או "להרגיש". אבל, תדר ה-Fs, או ההדהוד העצמי בעברית, מעיד על נקודה בה התנגדות הרמקול עולה משמעותית ולכן גם ההספק שהמגבר מספק נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם נאטמו הפתחים הטכניים בדלת באופן קשיח?

האם הרמקולים מותקנים על הדיפון או עם טבעות הגבהה באופן קשיח לפח הדלת?

שווה לבדוק גם שהפאזות של הרמקולים נכונות. אפשר להפוך את החיבורים (+ -) בקרוס של אחד הוופרים ולראות אם יש שינוי לטובה.

כמו כן, בקרוסים יש שליטה מסויימת על הנחתה של הטוויטרים. אם ניתן להנחית אותם עוד קצת, אולי זה יאזן את התוצאה אצלך.

ובכלל, באיזה רכב מדובר והאם אכן מדובר במערכת מקורית?

לגבי הכיוונים במגבר, יכול להעלות גם תמונה (ברורה).

לגבי ה-50, כן, הוא מגיע לשם וגם נמוך יותר בעקרון, אבל גם בעוצמה הרבה יותר חלשה ממשית וגם האוזן שלך פחות רגישה בתחום תדרים נמוך ונדרשת עוצמה ממשית גדולה יותר כדי לשמוע או "להרגיש". אבל, תדר ה-Fs, או ההדהוד העצמי בעברית, מעיד על נקודה בה התנגדות הרמקול עולה משמעותית ולכן גם ההספק שהמגבר מספק נמוך יותר.

מדובר על רנו קליאו חדשה עם מערכת מקורית כמו שאמרתי עם מנחת קונקשיין

איטום בדלתות אבל מאמין שאולי אטמו יותר מדי באזור של הפתח אוויר של הרמקול

כמו בתמונה.. שיש את הגובה בפלסטיק... אולי לא יוצא משם מספיק אוויר או משהו1516278081222.jpg1516278116922.jpg

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2283 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...