Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו יודע איפה המשטרה שמה חסימות בעליה לרמת הגולן כשיש שלג?

Laurence
שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למיטב ידיעתי כשהאתר פתוח למבקרים,הווה אומר שהדרכים פנויות.

מה שכן אם ירד שלג כבד בחרמון,סביר שירד קצת גם במג'ד-אל-שאמס,ושם עלול להיות איזה ציר עמוס\חסום חלקית.

סע לאט,ועדינות על הברקסים (שבקושי מתפקדים כשיש קרח\רטוב חזק :p )

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי כשיש סופת שלגים בחרמון הכביש אליו נסגר(מעט אחרי מג'דל שמס).

בנוסף חוסמים צירים רק אם הם מלאים בשלג ולא פינו אותם.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש חסימה - יש לה סיבה.

הרבה פעמים כשיש שלג וסערות אנחנו עולים לרמה עם רכבי שטח, עוקפים את החסימות איפה שצריך וזורמים. ואז רואים את בעלי הפרטיות שתקועים או משחקים במכוניות מתנגשות עם קריאות "תוציא אותי מפה". לאן אני אוציא אותך ? אני אגרור אותך איתי כל הטיול? אני אשנה מסלול לי ולחברים רק כי אתה חסר אחריות?

בקיצור - אם מודיעים על חסימות - אל תהיו גיבורים. תנו לרשויות לפנות את הדרך ואז תצאו לטיול.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה עשינו טיול בשלג הכבד שהיה, לא היו חסימות של המשטרה. להערכתי הסופ"ש הקרוב יהיה הרבה יותר דליל. אני גם מתכנן לעלות לרמה.

מוזמן להיעזר בקובץ ניווט המצ"ב (פתח את קובץ הזיפ), החלק הכי יפה היה ביער אודם ובטיפוס והתצפית המרשימה בהר אודם, הרגיש לי כמו סצנה מסרט של ג'יימס בונד.

מבחינת עבירות - לפחות שנה שעברה המסלול הזה היה עביר לכל 4X4, גם ג'יפונים.

מצומת מחניים לברכת רם.zip

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה עשינו טיול בשלג הכבד שהיה, לא היו חסימות של המשטרה. להערכתי הסופ"ש הקרוב יהיה הרבה יותר דליל. אני גם מתכנן לעלות לרמה.

מוזמן להיעזר בקובץ ניווט המצ"ב (פתח את קובץ הזיפ), החלק הכי יפה היה ביער אודם ובטיפוס והתצפית המרשימה בהר אודם, הרגיש לי כמו סצנה מסרט של ג'יימס בונד.

מבחינת עבירות - לפחות שנה שעברה המסלול הזה היה עביר לכל 4X4, גם ג'יפונים.

תתעדכן באתר של מואז גולן מחר בערב

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...