Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על מחיר לטיפול וסוג החלפים

socho
שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

היום עשיתי טיפול ליונדאי אקסנט 1600 2007 אוטומט

1.הייתי רוצה לשמוע את דעתכם על המחיר (מצרף תמונה)

2. ביקשתי שמן גיר מקורי , הם טענו שמשהו שנקרא ATF זה מקורי האם זה נכון?

20180116_174405.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לדעתי טוב. רוב הכסף החל על הטיפול ולא על המנורות.

הייתי ממליץ לך לחזור למוסך ולשאול לגבי השמן גיר, באיזה תקן הוא עומד. מוסכניקים אוהבים לשים שמן דקסטרון 3 ולא SP3, הם שני תקנים שונים. יונדאי צריכים SP3.

הערה נוספת: תמיד כדאי תושבות מקוריות, כי הן מחזיקות יותר זמן. תתכונן בעוד שנה שנתיים להחליף עוד תושבת מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שהתחליפית תשפיע על אחרות? או בלי שום קשר.....אגב על המקורית לא היה כתוב יונדאי היה כתוב שם אחר אבל made in korea

במידה ושמו דקסטרון עד כמה זה קריטי (אני עושה כ5000 ק"ם בשנה)

עריכה אחרונה על ידי socho
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לעבודה עצמה מלבד מחיר הטיפול עצמו שהוא גבוה והחלפת נורות 40 שח כל השאר בסדר בעבודה. לגבי החלקים, תושבת מנוע חליפית במחיר של 225 שח זה יקר..קוריאנית עולה כ 180. למה חייבו על 5 ליטר שמן גיר שבהחלפה חלקית ניכנס סביב ה 3 אם אני זוכר נכון...? ואם המחיר לליטר אחד הוא 45 שח כדאי כמה שיותר מהר להחליף לשמן מקורי sp3, הגירים של האקסנט רגישים לשמן לא מתאים ובמחיר הזה זה לא השמן המתאים. מסנן האויר אם זה חליפי אז יקר...מחירו כ 25 שח. לגבי הנורות שלא שאלו...לא שואלים לא משלמים. מחר יחליפו לך ברקסים, משולשים, בולמים ולא יישאלו ואתה זה שתשלם אז עם אצבע על הדופק כל הזמן ותהיה ליד הרכב שמטפלים בו ואל תתבייש להשתתף בתהליך ההכרה של ריכבך שמטפלים בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...