Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנגנוני נעילה תקולים. Golf MK5

yossi1290
שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

שבוע שעבר קניתי את האוטו הנ״ל עם מנגנוני נעילה לא תקינים. כל הדלתות לא ננעלות.

בדקתי שמיעתית והרגשתית שהמנגנון מתקתק שאני לוחץ על השלט, כך שזאת לא בעיה חשמלית.

בדקתי באוטוסטור לגבי מנגנונים חדשים ורצו 6,600 לרביעיה.

איפה אפשר למצוא מנגנונים כאלה במחיר שפוי?

VW MK5 Golf 2.0TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל דבר בוואגיות, גם נעילת הדלתות יותר מורכבת מברכב רגיל, ועוברת דרך "מחשב הנוחות" של הרכב.

היתרון הוא, שעם סורק יעודי אפשר להוציא קודי תקלה מפוטים שיעזרו לך להחליט מה דורש החלפה.

ההמלצה שקיבלת למוסך רון היא הנכונה במקרה הזה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את הנושא. לא היו קודי תקלה במחשב. מכיר את התסבוכת בנושא. כל המידע שמצאתי והבדיקות שעשיתי מצביעות על מנגנון תקול. אני מעדיף לאתר את התקלה ולתקן לבד. מעבר לזמן, כסף, דלק למוסך אני לא אוהב שנוגעים לי באוטו ומעדיף לתקן לבד.

VW MK5 Golf 2.0TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תיקון קליל מאוד. יש הרבה מנגנונים כאלה באלי אקספרס החלפתי אצלי כבר 3 והם עובדים יופי. 6600 שקל זה טירוף. כל מנגנון בערך 50 עד 70 דולר באלי וגם באיביי גרמניה זה זול יחסית .

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את הנושא. לא היו קודי תקלה במחשב. מכיר את התסבוכת בנושא. כל המידע שמצאתי והבדיקות שעשיתי מצביעות על מנגנון תקול. אני מעדיף לאתר את התקלה ולתקן לבד. מעבר לזמן, כסף, דלק למוסך אני לא אוהב שנוגעים לי באוטו ומעדיף לתקן לבד.

למיטב זיכרוני אצל מוסך רון תוכל להחליף את כול המנגנונים (תחליפיים) ב-3500 שקלים כולל עבודה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דוגל בשיטה של מה שאתה יכול לעשות לבד - תעשה לבד. גם אם לא יודע אני לומד. לא בעיה.

לגבי עלי ואיביי וכו׳.. מצאתי את כל הרביעיה באיזור 350-400 חדש אבל סיני. לא אוהב את הנושא..

באיביי גרמניה לא הבנתי מה רוצים ממני למרות שכמדומני לא בדקתי לפי מקט ורק אחכ הוצאתי מקטים.

יש משהו בארץ במחיר שפוי בלי התקנה?

VW MK5 Golf 2.0TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני החלפתי לבד את המנגנון בדלת צד הנהג. אני רכשתי בזמנו מנגנון מקורי בעלות של 800 שקלים כאשר היום המחיר סביב 1300 שקלים.

ראיתי באינטרנט שאנשים מסויימים החליפו רק את המיקרוסווי'ץ הבעייתי בעלות של כמה עשרות שקלים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו הקודם הייתה לי בעיה עם המיקרוסוויץ׳. עדיין ישנה. שם ראיתי שמחליפים רק מיקרוסוויץ׳.

לפי מה שראיתי הבעיה פה היא שבר במנגנון הפנימי באיזור של המנוע. ראיתי שמחליפים הכל. לא נתקלתי במישהו ששיפץ. אבא שלי רצה לשלוח אותי לואדי ג׳וז שישפצו אותם אבל ראיתי איך הם עובדים ולא מעוניין שישחקו לי באוטו.

השאלה אם הסיני זה כזה נורא או שאפשר לסמוך על זה?

VW MK5 Golf 2.0TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עניין הסיני.... הרבה חלפים היום כולל משולשים וכו לא מיוצר באירופה. יש להם מפעלים או יצרני משנה בסין. יש הבדל גדול בן 250 דולר לכל המנגנונים לבין 3500 או 6600 שקל. גם אם יתקלקל אחד מהם עוד שנה אתה תחליף עוד סיני אחד ועדיין תתרחק שנות אור מ 3500 שקל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: הזמנתי את כל הרביעייה ב410 מעליאקספרס.
אתה צריך מדריך להרכבה?

https://www.google.co.il/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.mk5golfgti.co.uk/forum/index.php%3Ftopic%3D34343.0&ved=2ahUKEwidls6z8eHYAhVBElAKHSxkB6IQjjgwGHoECAwQAQ&usg=AOvVaw2y95pnPxzIKb2zdwGq7ubr

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: הזמנתי את כל הרביעייה ב410 מעליאקספרס.

אני מקווה שהמנגנונים שהזמנת יעבדו היטב. קרו מקרים שחלק מהפונקציות אשר נשלטות על ידי מנגנון הנעילה לא עבדו במספר מקרים בגלל שלכול מנגנון קיימים מספר מק"טים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...