Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיגואן החדשה או Q3 2016

yarongti
שימו לב! השרשור הזה בן 2287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מחפש ג'יפון למשפחה עם 2 ילדים שיושבים בכסאות בטיחות עם איזופיקס(תופס מקום :?) שיהיה מרווח יחסית, בגאז שמכיל עגלה בקלות. מכיוון שחובב גרמניות אני (גם במכוניות :-D) שמתי עין על הטיגואן 1.4 טרנדליין חדשה וה Q3 AUDI כנראה ה 1.4 גם שנת 2016

מישהו יכול לתת קצת נק בעד/נגד של שתיהן?

מבחינת מרווח מאחור?

אמינות? שתיהן זה 6 הילוכים, לפי מה שהבנתי זה עדיף על ה 7 גם בDSG וגם ב S-TRONIC צודק?

מבחינת בטיחות שתיהן עם ציונים גבוהים.

עזרו לי פה חבר'ה :)

לא מחפש רכב שטח, אלא פנאי וגדול יותר מהגולף שברשותינו כעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לאולם תצוגה ובדוק, תביא איתך את כולם שבו בפנים. הQ3 צפוף מאחור הטיגואן לעומתו רחב.

לטיגואן תא מטען מרשים יותר אם זה חשוב.

מה שכן הטיגואן בגירסאות הזולות שלו הריפודים והנראות שלהם, לי הם מרגישים זולים.

לי הוא נראה פשוט מדי לטעמי.

לא משהו שאי אפשר לסדר, אבל זה עוד השקעה כספית של כמה אלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לאולם תצוגה ובדוק, תביא איתך את כולם שבו בפנים. הQ3 צפוף מאחור הטיגואן לעומתו רחב.

לטיגואן תא מטען מרשים יותר אם זה חשוב.

מה שכן הטיגואן בגירסאות הזולות שלו הריפודים והנראות שלהם, לי הם מרגישים זולים.

לי הוא נראה פשוט מדי לטעמי.

לא משהו שאי אפשר לסדר, אבל זה עוד השקעה כספית של כמה אלפים.

אם היה טיגואן שנה שנתיים על הכביש אז הקומפורטליין היה מתיישב בול. אבל K190 לדגם החדש....לא נראה לי הכי מוצדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא VAG אבל עדיין גרמנית, הייתי ממליץ לך לבדוק את ה-bmw x1 בת שנתיים.

הרכב מרגיש בכמה רמות מעל הטיגואן וגם ה-Q3.

הוא מרווח משמעותית מה-Q3 אך קטן יותר מהטיגואן (לשני מושבי בטיחות לא תהיה בעיה).

עוד אופציה שתרגיש בכמה רמות מעל הטיגואן וה-Q3 היא וולוו xc60 שנת 2014 ומעלה.

היא מרווחת מאוד, מאובזרת ואיכותית ועם מנוע מצויין.

אם תרצה ״להתפרע״ יש גם דגם 3 ליטר עם 300 כ״ס ו-4x4 שעובד לא רע בשטח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא VAG אבל עדיין גרמנית, הייתי ממליץ לך לבדוק את ה-bmw x1 בת שנתיים.

הרכב מרגיש בכמה רמות מעל הטיגואן וגם ה-Q3.

הוא מרווח משמעותית מה-Q3 אך קטן יותר מהטיגואן (לשני מושבי בטיחות לא תהיה בעיה).

עוד אופציה שתרגיש בכמה רמות מעל הטיגואן וה-Q3 היא וולוו xc60 שנת 2014 ומעלה.

היא מרווחת מאוד, מאובזרת ואיכותית ועם מנוע מצויין.

אם תרצה ״להתפרע״ יש גם דגם 3 ליטר עם 300 כ״ס ו-4x4 שעובד לא רע בשטח.

הBMW אכן באותה קטגוריה וממש נראית בול לצרכים שלנו אבל אין סיכוי שאקנה אחת. לאופי שלי זה לא מתאים. לא BMW ולא מרצדס....

הXC60 נחמדה (ידעתם ששבדיה לא בגרמניה? LOL) אבל....., אצטרך ללכת יותר אחורה בשנתונים. בכל מקרה מעדיף שלא. ממש בתור אופ אחרונה.

הסקודה קודיאק גדולה יותר=מדי(כרגע חסרון עבורי), יש רק חדשות ומחיר מעבר לתקציב, Q7 לעניים במובן החיובי :wink:

כבר עברתי על הכל, זה כנראה טיגואן או Q3 לא חדשה ועדיין צריך את עזרתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוודי q3 עם שתי מושבי בטיחות אומר שאף אחד לא ישב באמצע, אם אתה גבוה או אהב סתם לשבת/להישען רחוק מהגה קח בחשבון שלאדם מאחוריך לא יהיה מקום.

בשנת 2016 1.4, לא מאובזר ואותי די ביאס, אבל עדיין זו אוודי עם מערכת שמע מצוינת ואיכות חומרים, כוח לא חסר לה אבל אין לה גם יותר מדי.

הבגאז חמוד, לא יודע מה גודלה של עגלה, אבל נכנסות שתי מזוודות בינוניות בשכיבה.

האוטו שאתה צריך לחפש זה קיה ספורטאז, אוודי q3 מתאים לנהג יחיד עם מושב בטיחות אחד מאחור, החיים בו יותר. קלילים ככה, מניסיון.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם גולף+ ?

הפסיקו לייצר לפני למעלה משלוש שנים...

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא :)

מבין אותך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הBMW אכן באותה קטגוריה וממש נראית בול לצרכים שלנו אבל אין סיכוי שאקנה אחת. לאופי שלי זה לא מתאים. לא BMW ולא מרצדס....

הXC60 נחמדה (ידעתם ששבדיה לא בגרמניה? LOL) אבל....., אצטרך ללכת יותר אחורה בשנתונים. בכל מקרה מעדיף שלא. ממש בתור אופ אחרונה.

הסקודה קודיאק גדולה יותר=מדי(כרגע חסרון עבורי), יש רק חדשות ומחיר מעבר לתקציב, Q7 לעניים במובן החיובי :wink:

כבר עברתי על הכל, זה כנראה טיגואן או Q3 לא חדשה ועדיין צריך את עזרתכם

ה-XC60 בגירסת ה-2L לא יקרה יותר מה-Q3 בגירסת 1.4L, שתיהן סביב ה-180K למודל 2016.

בתמורה אתה מקבל רכב יותר מרווח (משמעותית יותר), מאובזר יפה (לא ירדתי לעומק ההשוואה אבל נראה לי מאובזר יותר מאאודי), תא מטען גדול מאוד, רכב מרשים יותר, גבוה יותר עם מרווח גחון גדול יותר (אם יעניין אותך פה ושם לרדת לשטח קל), שילוב מנוע-גיר טוב יותר ובעצם הכל יותר. הוא רק פחות גרמני... (האמת שאין לי מושג למה להתעקש על גרמני)

אם תהיה מוכן לרדת בשנה אחת (שנתון 2015) אז בתקציב שלך נכנס גם XC60 3L Active שם יש גם תוספות אבזור נחמדות (כמו גג שמש נפתח ודלת תא מטען חשמלית), מנוע חוויה והנעה לכל הגלגלים שעובדת טוב בשטח.

באמת שאין לי מושג למה להעדיף את ה-Q3 על פני ה-XC60 או בכלל...

חייב לציין שגם אני חשבתי לפני זמן מה לרכוש Q3 והלכתי להתרשם בסוכנות, הרכב הרגיש לי פשוט עלוב ולא מתקרב ללהצדיק את המחיר או את הסמל.

ה-Q5 כבר הרגישה הרבה יותר טוב וגם הגודל מספק (מקביל ל-XC60 או לכל ג'יפון משפחתי אחר), וה-Q7 מרגישה כבר אוניה (ומי שמשווה את הקודיאק ל-Q7 כנראה שבחייו לא ישב באחד מהם).

אם בכל זאת הבחירה היא רק בין הטיגואן ל-Q3, הייתי הולך על הטיגואן ואולי מחפש אחת משומשת מהדגם המאובזר (יקח לך לא מעט זמן למצוא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-XC60 בגירסת ה-2L לא יקרה יותר מה-Q3 בגירסת 1.4L, שתיהן סביב ה-180K למודל 2016.

בתמורה אתה מקבל רכב יותר מרווח (משמעותית יותר), מאובזר יפה (לא ירדתי לעומק ההשוואה אבל נראה לי מאובזר יותר מאאודי), תא מטען גדול מאוד, רכב מרשים יותר, גבוה יותר עם מרווח גחון גדול יותר (אם יעניין אותך פה ושם לרדת לשטח קל), שילוב מנוע-גיר טוב יותר ובעצם הכל יותר. הוא רק פחות גרמני... (האמת שאין לי מושג למה להתעקש על גרמני)

אם תהיה מוכן לרדת בשנה אחת (שנתון 2015) אז בתקציב שלך נכנס גם XC60 3L Active שם יש גם תוספות אבזור נחמדות (כמו גג שמש נפתח ודלת תא מטען חשמלית), מנוע חוויה והנעה לכל הגלגלים שעובדת טוב בשטח.

באמת שאין לי מושג למה להעדיף את ה-Q3 על פני ה-XC60 או בכלל...

חייב לציין שגם אני חשבתי לפני זמן מה לרכוש Q3 והלכתי להתרשם בסוכנות, הרכב הרגיש לי פשוט עלוב ולא מתקרב ללהצדיק את המחיר או את הסמל.

ה-Q5 כבר הרגישה הרבה יותר טוב וגם הגודל מספק (מקביל ל-XC60 או לכל ג'יפון משפחתי אחר), וה-Q7 מרגישה כבר אוניה (ומי שמשווה את הקודיאק ל-Q7 כנראה שבחייו לא ישב באחד מהם).

אם בכל זאת הבחירה היא רק בין הטיגואן ל-Q3, הייתי הולך על הטיגואן ואולי מחפש אחת משומשת מהדגם המאובזר (יקח לך לא מעט זמן למצוא).

לא אמרתי שוולוו לא, פשוט מעדיף שלא. לא מכיר את הגרסאות אגב, אתחיל יותר להתעניין.

הQ5 לא בליסט שלי

והקודיאק שכאמור לא בליסט שלי גם רק אמרתי שה Q7 "לעניים" לפחות בעיניים שלי(אמנם בקודיאק לא ישבתי אבל ב Q7 ביליתי לא מעט 8)

נוטה לטיגואן כרגע, פשוט פחות מתלהב כי הייתי מעדיף לא חדשה.

למישהו יש תובנות על הגיר? שופר? 6 הילוכים? בעייתי? כבר לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת תחושה האודי מבחינת היגיון הטיגואן החדשה. לא זוכר אם הם בנויים על אותו מרכב מודולרי של פולקסווגן, אבל ה- Q3 קטנה יותר באופן מורגש. חושב שגם איכות החומרים בפנים וכמות האיבזור תהיה מעט גבוהה יותר בטיגואן החדשה. אני הייתי לוקח את הטיגואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שברח לי מהראש,

בסופו של דבר אני פסלתי את הטיגואן בגלל העובדה המאוד מעצבנת שהבלימה האוטונומית שלה לא כוללת זיהוי הולכי רגל, רוכבי אופניים או אופנועים!

אמרתי לעצמי, טוב לפחות היא יכולה למנוע תאונות מסוכנות במהירות גבוהה, אבל אז הבהירו לי שהיא בולמת לבדה רק עד מהירות של 50 קמ״ש ומעל זה היא רק מסייעת לבלימה בתנאי שהנהג מגיב.

לבחינתי זה זלזול של היבואן שבחר לסרס את המערכת.

אם בטיחות אקטיבית חשובה לך לך אז קח זאת בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...