Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופני הרים בסיסיות בתקציב נמוך

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 2169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בניגוד לפאלוס ידידי (שסייע לי מאד ברכישה של אופניים וציוד ממש עכשיו), אני מציע לך ברווז שתקנה משהו זול, עד אלף שח כולל קסדה, כפפות ומנעול.

מדןע לא להשקיע במקרה שלך? כדי קודם כל לוודא שהרכיבה נכנסת לך לשגרה בלי שתקרע את הכיס. תראה שאתה רוכב 3-4 פעמים בשבוע, תראה כמה אתה נהנה מזה, אם בכלל ותראה אם אתה מרגיש טוב מבחינת הכושר והבריאות.

אם תראה שאתה נכנס לזה כחלק מאורח חייך, אהלן וסהלן תשקיע. קודם כל - פיילוט.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה צודק, אבל אז הוא תקוע עם אופניים שאף אחד לא ייקנה ממנו. אופניים לא ממותגים קשה למכור ביד2.

תמכור Trek או משהו דומה, יבוא קונה.

אם הוא ייקנה משומש, הוא יימכור בפחות או יותר בכמה שקנה, אם הוא לא יירכב.

אם הוא כן יירכב, הוא תקוע עם אופני זבל.

היתה לי חברה שקנתה אופניים בניגוד לעצה שלי.

נראו מה-זה יפה בחנות. קרוזר, רק לרכיבות בעיר. יפים, יפים.

זה התחיל עם פנצ'רים על ימין ועל שמאל, כי הצמיגים מנייר.

ואז מגן בוץ אחד עקום, מתחכך בגלגל.

ואז ההילוכים (גריפ-שיפט) לא מעבירים. לתקן אי אפשר, מחליפים.

ואז מתחילים חלקים להחליד.

ואז לא רוכבים יותר...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל נכון, אבל זה פיילוט. הוא רוכב שנה, לומד לתקן פנצ'רים, להתמודד עם שיפטרים מחליקים ולומד מה מתאים לו.

אז או שהוא מתייאש, שזו אופציה, או שהוא מגיע אחרי שנה ותופר לעצמו אופניים שמבוססות בדיוק על מה שלמד במהלך השנה הזאת.

קסדה וכפפות חובה, נניח 300 ש"ח ביחד גג? 700 ליד שניה גדולות שיתפרקו אחרי שנה, מה הבעיה? פיילוט.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוכב שנה ו... מה?!

יחליף אופניים?

ייצא לו יותר יקר.

ויש סיכוי לא קטן שיאכל עם האופניים הזולים קש.

אתה בא עם בעיות בגריפ שיפט ומעביר מלפני שני עשורים לחנות אופניים, יגידו לך: זה מה יש.

בולם שיורד ולא עולה מייד חזרה, זה מטרד (במקרה הטוב).

ועם 120 ק"ג, הוא יכול לעקם חישוק בקלות, אם הוא לא כפול.

אפשר לקנות אופניים חדשים ב-1.5K אלף, שיהיו סבירים בהחלט. לא ב-700.

ואם הוא לא יירכב בסוף, אופניים ממותגים יימכרו, והוא לא הפסיד כלום.

אופניים שקנה חדשים ב-700, אולי יימצא מישהו שייקנה אותם ממנו. אולי. ויפסיד כסף.

הבת שלי רוכבת על טרק 4500 בני 10+ שנים (אולי 13).

האופניים טופלו היטב כל השנים, אוחסנו במקום יבש (מאוד חשוב!), ותקינים לגמרי. הכל עובד.

אפילו הבולם, שהוא בסיסי ביותר, עובד. הוא לא מצטיין, עם קצת חלודה על הזרועות, אבל הוא עובד חלק.

_____

יש עכשיו ביד 2 מרידה 2015, גלגלים 27.5, למכירה ב-1.2K. להוריד אותו ב-200 ש"ח ולקחת.

לא טוב, מוכרים. לא הפסדת כלום.

כן טוב, יש לך אחלה בחלה אופניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו סבבה אנחנו אומרים אותו דבר, לא לזרוק יותר מדי כסף לפני שבדק אם ומה מתאים לו.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוזן מינץ לא יקרים למרום שנם נחשבים חנות ממותגת.

יש להם אתר נגיש באינטרנט ואפשר לראות בו את הדגמים.

הכי חשוב שתגדיר לך תקציב ולא לסטות. (זה מאוד קל).

קח אותן לרכיבה, גם אם היא קצרה, יש הבדלים בין דגמים, גם אם זה מינורי יש לזה השפעה.

אני לדוגמא סימנתי לי כמה דגמים שראיתי באתר, ברגע שהגעתי לחנות התחלתי לשלול עד שהגעתי לדגם הנכון.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אכן חובה לעשות סיבוב קצר. המידה יכולה להתאים על הנייר אבל כל אחד והפרופרציות שלו מול הגיאומטריה של הדגם בספציפי. זה נכון שבסיבוב קצר קשה לדעת אם הן יהיו נוחות אחרי שעה של רכיבה, אבל יש דגמים שאפש לפסול כבר אחרי 100 מטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

_____

יש עכשיו ביד 2 מרידה 2015, גלגלים 27.5, למכירה ב-1.2K. להוריד אותו ב-200 ש"ח ולקחת.

לא טוב, מוכרים. לא הפסדת כלום.

כן טוב, יש לך אחלה בחלה אופניים.

האופניים האלה Big 7 אצל הבן שלי עוברים כבר מעל 3 שנים חיים קשים מאוד ( רכיבה אגרסיבית - כזאת שרק אפשר לדמיין, נפילות, שטח ). אני מתפלא איך הם עדין מחזיקים מעמד. כן צריך תחזוקה מדי פעם , אבל בסך הכל מומלצים מאוד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם המלצות טובות מאד, בעיקר לחוזק השלדה ועמידותה.

אני רכשתי ביג 9 ומרכיבה אחת שהספקתי מאד מרוצה.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח, לאן נעלמו ימי ה-bmx מברזל ששום דבר לא הצליח להרוס אותן...

גם לא היו הילוכים או ברקס אחורי, אבל ניחא. טוב לכושר.

ההמלצה שלי: קנה את הדרעק הכי זול שיש ביד שנייה (300 שקל? איזו גרוטאה מאיזה שכן?) ותראה אם הקונספט מתאים לך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה רעה מאוד.

גרוטאה ב-300 שקל מבאסת ביותר לרכיבות כושר. זה קשה, חורק ולא נעים. אפשר לסדר אופניים כאלו, בעוד השקעה של 200-300 ש"ח לרכיבות קצרות, וזה יהיה בסדר גמור (בטח אם מוותרים על הילוכים), אבל לרכיבות כושר זה עונש.

נ.ב. BMX מברזל, החלודה הורסת...

אופני הרים מודרנים הם כלי הרבה יותר עמיד, עם יכולת כיסוי מרחק ללא השוואה. תנסה לרכוב, בתור אדם מבוגר, 10 ק"מ על BMX מברזל. זה עונש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על אופניים יד שנייה. יש הרבה מבחר, והרבה קבוצות יד שנייה בפרצופספר.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק המלצה על יד שנייה.

יש לא מעט אופניים שאנשים רכשו והשתמשו פעמים ספורות.

גם בחנויות הגדולות יש אופני טרייד שנמכרים במחירים יחסית אטרקטיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלירה וחצי שלי, נכנסתי לענין של רכיבה עם בת זוגי לפני כחודש וחצי, רכשתי ברוזן מינץ שתי זוגות של מותג lLOW COST של מרידה בשם RAINBOW , מערכות של שימנו במחיר של 3000 ש"ח לשני זוגות.

כאופני פתיחה לזוג אשר רוצה לרכב בשבת בעיקר על שבילים ומסלולי אספלט האופנים עושות את העבודה בצורה מעולה , מחיר סביר בהחלט , אני ממליץ בחום.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...