Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופני הרים בסיסיות בתקציב נמוך

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 2173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיצור, כל הסינים אותו הדבר והאיכות לא קבועה, אבל לא ממש ידועה. יש לי שני סינים מבוססי CREE (אחד לקסדה ואחד לכידון) שעבדו בכמה פעמים שניסיתי אותם.

בבקשה:

http://forums.mtbr.com/lights-night-riding/new-cheap-o-chinese-led-bike-lights-2017-a-1031635.html

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני קניתי שניים כאלו, יש 3 אופציות לעוצמת האור, איני נוסע בשטח אלא בעיר אך גם במצב ללא תאורה כלל הם מאירים בצורה חזקה, צריך גם להוסיף מטען שעולה 9 שקל.

https://m.ebay.com/itm/15000LM-4-x-CREE-XM-L-T6-LED-3-Modes-Bicycle-Headlight-Bike-Head-Lamp-Battery/152538341078?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב תודות.

אז, פאלו, אם הבנתי אותך נכון אתה אומר בעצם "למצוא אחד סיני במחיר הגיוני ולהזמין" וזהו? כמו נניח בסגנון המכוער הזה או כמו שיוליאןX הציע?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח בסגנון המכוער הזה כמו שיוליאןX הציע?

אני משתמש כבר שש שנים עם הפנס הנ"ל,רק בגרסה הראשונה שלו, ובשם העברי "ינשוף".

עושה את העבודה יופי. לא ממליץ לך ללכת על פנסי "נישה", או "קצה" בשפה המקצועית.

קנה משהו סביר כמו בקישור וסע לשלום.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא לעולם רוכבי האופניים. מקווה שלא תחלה במחלת השדרוגיטיס...

א. לרכיבה בשטח לא מרכיבים רגלית. זה מסוכן ויכולה גם לפגוע בשלדה ( שעשויה מאלומניום).

ב. לגבי השרשרת אתה איש גדול סביר להניח שאם הכושר תתחיל להפעיל עומס גדול על מערכת ההילוכים, אורך החיים של שרשרת היא כאלף קמ' לאחר מכן מתחילה להתארך ואם לא תחליף (עולה כ70 עד 120 שח) אם הזמן תאלץ להחליף גם קסטה אחורית שזה כבר סיפור הרבה יותר יקר. בדיקה של כמה התארכה תוכת לעשות אצל כל מכנאופן או שתקנה כלי יעודי במספר שקלים באיביי.

ג. שמן שרשרת אני משתמש רק ביבש של whitelighning בקבוקון מחזיק מעל חצי שנה ברכיבה שבועית.

ד. רכיבות לילה כבר הרבה זמן אני לא עושה. אבל אם כוונה לעשות במקום מואר אזי מספיק נצנץ. לא ממליץ לרכוב על כביש בארצינו ממש מסוכן.

ה. בטיחות. לא לוותר על קסדה וכפפות אתה אף פעם לא יודע מתי תפגוש את האספלט או הכורכר. המהדרין כמוני תמיד עם מגיני ברכיים ומרפקים וכפפות מלאות.

ו. וכמו שאמרו קודם עם הטעם בא התאבון. באיזור הצפון יש המון מסלולים ביער אם המון רוכבים שישמחו תמיד לצרף עוד אחד לקבוצה. מסלולים בכל הרמות תוכל למצא באתר קק"ל. פורום וותיק להצטרפות לקבוצות (לא רצוי לרכוב לבד מבחינת בטיחות ולמען החברותה) הוא גרופי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב תודות.

אז, פאלו, אם הבנתי אותך נכון אתה אומר בעצם "למצוא אחד סיני במחיר הגיוני ולהזמין" וזהו? כמו נניח בסגנון המכוער הזה או כמו שיוליאןX הציע?

כן.

מקסימום להוסיף סוללה איכותית אחרי זה.

ועדיף אחד עם גוף שפחות כואב לפגוש בנפילה (יש מלא).

אבל באמת, פנס כזה לא צריך בשום מקום שיש תאורת רחוב סבירה. רק למקומות ממש חשוכים. אני רוכב עם שניים כאלו בירקון בלילה (אחד על הקסדה), אבל אפשר להסתפק גם עם אחד.

ולהזהר בעיר לא לסנוור עם זה מכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את המולטיטול'S של אופניים, כך שאני יודע על מה אתה מדבר. אני שאלתי אם יש "פירמות" עבורם כמו שיש את לדרמן ודומיהן. כמו כן, הסברת את עצמך היטב, ובכל מקרה ענית לי על השאלה בתגובה הזו- הבנתי נכון, ואתה כן ממליץ על מולטיטול לאופניים שיהיה עליי ברכיבות.

אז עכשיו, עולה השאלה: איזה מולטיטול מומלץ? הדבר האחרון שאני רוצה זה לקנות אחד סיני יד שנייה מדרקון שיתפרק לי בשימוש הראשון. ציוד EDC זה דבר חשוב מכדי לקנות משהו בשנקל ורבע מאיביי (למרות שאני מודה באשמה ויש לי פנס בשנקל וחצי על הלדרמן :cry::roll:. מתכנן להחליף בקרוב לאחד נחמד של LEDLENSER, אותו הגודל פיזי רק שהוא גם אשכרה מאיר :lol:) [במאמר מוסגר, חלק מזה זה אשמתך! אתה קילקלת אותי על להשקיע בכלים טובים בלבד בשירשור על המשור!!! :lol::lol::lol: נאמר בהערכה ובהוקרת תודה :arrow:].

האם מצמן מחזיקים מולטיטול איכותי והאם המחירים שלהם סבירים ביחס לשוק? האם מומלץ לי לעשות אפסייל ולרכוש אחד משם וזהו? או לחפש אחד אחר, מומלץ יותר?

כמו כן, איזה פנס מומלץ? אני רוצה אחד שיהיה מעוגן לאופניים, ולא פנס ראש. הלדלנסר P5R עצבני ביותר מבחינת תפוקת אור, אבל כבר לא מגיע בימינו עם תושבת לעיגון לאופניים (כן היה בדור הקודם אם אני זוכר נכון). האם זה פנס שיספיק עבור רכיבה? או שצריך משהו אחר?

Topeak Hexus II

https://www.topeak.com/global/en/products/mini-tools/350-hexus--ii

חפש אותו איפה שנוח לך, מוכרים אותו גם בארץ.

נדיר שאני משתמש בכלי שהוא לא זה לתחזוקה השוטפת.

יש בו כל מה שאתה צריך, במיוחד לדברים שקורים בזמן הרכיבה.

לגבי פנס, אחרי שעברתי יותר מידי פנסים עד היום, אני רוכב כבר כמה שנים עם KNOG מקדימה ומאחורה.

BLINDER ROAD 3 קדימה - שכבר לא מיוצר. היום יש להם 250 או 400.

BLINDER MOB V אחורה.

https://www.knog.com.au/bike-lights/hi-power-bike-lights/blinder-road-250.html

https://www.knog.com.au/bike-lights/hi-power-bike-lights/blinder-road-400.html

https://www.knog.com.au/bike-lights/rear-lights/blinder-mob-v-kid-grid.html

הם סופר חזקים, באמת אבל (כמובן שניתן לכוון את עוצמת התאורה), הם עמידים, אפשר להעביר אותם בקלות מזוג אופניים אחד לאחר, ואפשר לטעון אותם בקלות כי החיבור הוא USB. אין צורך להתעסק עם סוללות ומטענים מוזרים. לא זולים, אבל מצויינים.

נמכרים בארץ גם.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נוספת ברשותכם.

אני אצטרך מנשא, לשימוש אחת ל..., כנראה אחת למספר חודשים.

האם הפשוטים שעולים 150 שח יתאימו למשימה?

יתרונות (מלבד המחיר הנמוך)? חסרונות?

תודה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי סט אלן מתקפל בכמה עשרות שקלים, עושה אחלה עבודה.

בסך הכול מידי פעם תצטרך לבדוק חיזוקים או מקסימום להחליף פנימית.

והוא גם מתאים לכיוון הבלמים או ההילוכים.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיש קנה אופניים באלפיה, עכשיו לשים 400 ש"ח לפני מס, על פנס???

יש לי את המולטיטול הזה:

https://www.crankbrothers.com/products/f15

הוא נוח, כי הוא שטוח במצב סגור,אז נכנס לכל כיס.

יש לי גם את המשאבה שלהם

https://www.crankbrothers.com/products/klic-hv-gauge

מאוד נוח איתה (צינור נשלף, מדיד, חיבור מגנטי).

אבל יותר זולים יעשו את אותה עבודה.

אתה צריך משאבה, כי גם עם נוזל לאיטום פנצ'רים, יש איבוד אוויר לפני שהוא פועל.

אם אתה רוכב בשדות, אתה צריך גם פנימית רזרבה, למקרה שהנוזל לא מצליח לאטום.

לתיקון תקר צריך גם כפות חליצה מפלסטיק (גרושים) ולראות מדריך יוטיוב על הטכניקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה משאבה ב 20 שח פשוטה, פנימית עם חומר, קסדה טובה עד 300ש"ח, מולטי טול ב 20 מאיביי, נצנצים ב10 מאיביי ופנס ראשי זול עד 50 שח מאיביי. גם כפפות של ufo ב 30 שח תקנה באיביי.

את המשאבה, קסדה והפנימית תקנה בארץ ותתחיל לרכב. שלא פתאום תגיד זה לא בשבילי ואז סתם קנית עולם ומלואו.

כשהיינו ילדים רכבנו בלי כל הבלאגן... תתחיל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נוספת ברשותכם.

אני אצטרך מנשא, לשימוש אחת ל..., כנראה אחת למספר חודשים.

האם הפשוטים שעולים 150 שח יתאימו למשימה?

יתרונות (מלבד המחיר הנמוך)? חסרונות?

תודה.

פרק גלגל/ים ושים באוטו. אם זה אחת לכמה חודשים, חבל על הכסף.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה משאבה ב 20 שח פשוטה, פנימית עם חומר, קסדה טובה עד 300ש"ח, מולטי טול ב 20 מאיביי, נצנצים ב10 מאיביי ופנס ראשי זול עד 50 שח מאיביי. גם כפפות של ufo ב 30 שח תקנה באיביי.

את המשאבה, קסדה והפנימית תקנה בארץ ותתחיל לרכב. שלא פתאום תגיד זה לא בשבילי ואז סתם קנית עולם ומלואו.

כשהיינו ילדים רכבנו בלי כל הבלאגן... תתחיל לרכב

הכל נכון, חוצמי מקסדה (גם במאה ש"ח מגנה על הראש אותו הדבר) ופנס (פנס ראשי זול ב-50 ש"ח לא מאפשר רכיבת לילה בשדות, אבל להתחלה לא צריך יותר מנצנץ בעשר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, יאללה, שים קזדה וכפפות ואודרוב!

תשאיר את שאר הקניות לאחר כך...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...