Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופני הרים בסיסיות בתקציב נמוך

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 2151 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש המלצה למפתח מומנט לאופניים.

הכוונה לאופניים כלומר, קומפקטי גודלו הפיזי דומה למברג בסיסי.

תודה

המדווש.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברווז

חפש מציאות כאן https://www.bikeinn.com/bike

לא לעבור 74.99 דולר.

שלם עם פייפל נשלח לארץ דרך דואר ישמעל , משלוח של DHL יקר מאודד.

דש לעוש יש המון מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך רכב חמש דלתות באמת הכי קל ונוח פירוק גלגל קדמי והשכבת האופניים לתוך האוטו . זה הנוהל אצלינו לאפילו 2 זוגות שיכוך מלא 29 זוג אחד xl. שיהיה קל להכניס מורידים את המוט כיסא למינימום גובה או מוציאים כיסא. זה הרבה יותר בטיחותי. אני לא ממליץ על המתקנים ב150 כבר נתקלנו באופניים שעפות ממנו. מתקן אחורי אם לא מקפידים על ההרכבה הנכונה יכול גם לפגוע בצבע ובפח של הרכב. יש לי מתקן אחורי שקניתי בתחילת דרכי באופניים לפני כ15 שנה משתמש בו לעיתים נדירות כשצריך להסיע יותר מ2 אנשים ברכב, דבר נוסף אני אף פעם לא סומך על הגומיות שלו תמיד קושר את האופניים עם חבל נוסף וגם לא לשכוח מספר אחורי נוסף!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש המלצה למפתח מומנט לאופניים.

הכוונה לאופניים כלומר, קומפקטי גודלו הפיזי דומה למברג בסיסי.

תודה

המדווש.

אתה צריך אותו עם אפשרות כוונון או מקובע מראש למומנט קבוע?

רמת איכות- גרמני יקר, סיני זול?

אם יש לך רכב חמש דלתות

אין :lol:

דבר נוסף אני אף פעם לא סומך על הגומיות שלו תמיד קושר את האופניים עם חבל נוסף וגם לא לשכוח מספר אחורי נוסף!!!

טיפ מצויין, תודה.

עריכה אחרונה על ידי ברווז

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל מהותי בין "יכול" לבין "רוצה".

כן, אני יכול להכניס את האופניים לרכב.

לא, אני ממש לא רוצה, ומוכן לשלם על הנוחות הזו קצת אקסטרה:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך אותו עם אפשרות כוונון או מקובע מראש למומנט קבוע?

רמת איכות- גרמני יקר, סיני זול?

רמת איכות גבוהה ביותר, עם אפשרות כיוונון החל מ 15Nm.

היות ומדובר באופניי קרבון, יש להדק לפני ההוראות או שהחלקים יתחילו להתפרק ברכיבה.

תודה!

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק את הכחול? קצת קצר, לא?

ד''א, היה פעם ניסיון כאן הפורום לארגן קבוצת רכיבת שטח.

זה התקדם לאנשהו?

אכן יחסית קצר.

אבל אנחנו יורדים מהשבילים ורוכבים לאן שאפשר עד שמתעייפים....

אם תהיה קבוצה אשמח להצטרף.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת איכות גבוהה ביותר, עם אפשרות כיוונון החל מ 15Nm.

היות ומדובר באופניי קרבון, יש להדק לפני ההוראות או שהחלקים יתחילו להתפרק ברכיבה.

תודה!

הטוב ביותר שאני מכיר (קח בחשבון שאני קצת משוחד) זה STAHLWILLE.

הבעייה מתחילה בזה שבמומנטים האלו, לא תמצא מברג אלא ידית.

היתרון הוא, שתוכל להרכיב על הידית ראשים שונים - פתוחים בקוטר של ברגים (אם יש לך צורך בכך), ראשי ראצ'ט סטנדרטיים, או אפילו ראשים שיכולים לקבל ביטים ולעבוד איתם ישירות (גם הם ראצ'ט).

קח בחשבון, שמדובר על כלים לא זולים, בלשון המעטה. סביר מאד להניח, שעבור כלי+ראש לא תצא עם חשבון נמוך מ-1,500 ש"ח אם תרכוש פה בארץ. מצד שני, אלו כלים ברמת איכות תעופתית המשמשים בתעשיית התעופה, תעשיית החלל וגם "רק" בתעשיית הרכב (אם תיכנס פעם למוסך של מרצדס למשל, כל הכלים שם יהיו שלהם). כל מדי המומנט עוברים כיול בגרמנייה ומגיעים לארץ עם תעודת כיול.

למשתמש ביתי זה לא אמור לשנות הרבה, אבל אני אומר את זה בכל זאת: בתעשייה יש צורך לבצע כיול לכלי אחת לשנה במעבדה מוסמכת (יש כמה כאלו בארץ). למשתמש ביתי שעובד על האופניים בביתו... ממש לא קריטי.

מקווה שעזרתי, ואשמח לענות על שאלות נוספות- אם יהיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יחסית קצר.

אבל אנחנו יורדים מהשבילים ורוכבים לאן שאפשר עד שמתעייפים....

אם תהיה קבוצה אשמח להצטרף.

ל'

את מקליטה בסטרבה? אם כן יהיה מעניין לראות את הקונספט של ירידה משבילים.

כאילו... אני מכיר קצת סינגלים פירטיים בבנ"ש ויש הרבה שרוכבים בהם. לזה התכוונת 'יורדים מהשבילים'?

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

כל מה שנראה עביר ורכבו בו בעבר אנחנו מנסים,

כך שהמסלול משתנה ומתארך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה רכיבות, מסתמן שאני רוצה להחליף את המושב. המושב שהגיע עם האופניים מאד קשיח ולא נוח בעליל, ואני מתחיל להרגיש כאבי גב קלים. גם הגריפים צריכים החלפה, אבל קודם אמתין שהכפפות שקניתי יגיעו...

מצאתי רעיון מעניין באמאזון. רק שלא הצלחתי להבין אם בכלל ניתן להרכיב מושב עירוני על אופני הרים, המושב אצלי הוא בסגנון אחר, כמו מה שבתמונה (מבחינת שיטת ההרכבה שלו. וגם בגדול הצורה שלו...).

מה אומרים? אפשרי בכלל?

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך למטה את הקוטר של המוט. אם ז זהה למה שיש לך עכשיו, אין בעיה.

אני לא בעד לקנות כיסא באינטנרט. לא כל מה שנראה נוח, מרגיש נוח.

דווקא זה מוצר שכדאי ללכת ולבדוק בחנות בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקפיד לרכוב עם מכנס מרופד, או כמו שאנחנו קוראים לו ׳חיתול׳.

אתה לא אמור לשים כיסא עירוני על אופני הרים, אלא אם אתה רוכב עליהם בעיר /שבילים סלולים בלבד. כיסא עירוני בשטח זה לא מומלץ, ובסינגלים *ממש* לא מומלץ.

ובכל מקרה, מכנס טוב >> כסא מרופד

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה רכיבות, מסתמן שאני רוצה להחליף את המושב. המושב שהגיע עם האופניים מאד קשיח ולא נוח בעליל, ואני מתחיל להרגיש כאבי גב קלים.

אם הכאבים בגב ולא בעכוז (Tachcat), אז זה לא בהכרח הכסא. זה גם לא בהכרח בעיה, תלוי אם זה כאבים של השרירים שמתחזקים או משהו אחר, וזה יכול להיות קשור לתנוחת ישיבה, למשל.

אז נתחיל... איפה כואב לך?

שוב, כיסאות זה כמו מאגיה שחורה, אין חוקים ולא מה שנראה נוח הוא אכן נוח, ולא מה שנוח בחצי שעה הראשונה נוח בחצי שעה הבא. כלל האצבע הוא שהעצמות בישבן (Achoraim), הקרויות עצמות השת, אמורות להיות ממוקמות בנקודות המשען של הכסא, כאשר כסא רחב מדי - משתפשף בירכיים וצר מדי שם אותן מחוץ למיקום האידיאלי. כסא רך מדי, חוסם את זרימת הדם (גם, לא אצל כולם).

צריך גם לבדוק את נקודת הלחץ על הביצים (Ashachim). כאן אתה יכול לשחק עם זווית המושב (למעלה/למטה), וכמובן לקנות כסא עם מבנה אנטומי מתאים. אפשר גם לשחק עם מרחק המושב מהכידון. וכמובן לקנות "חיתול"!

בקיצור, יש הרבה כיוונונים לעשות...

אישית, מסתבר שאני לא רגיש לעניין בכלל. האופניים האחרונים שקניתי נראו עם כסא בלתי אפשרי בשבילי, והתברר שזה בכלל לא issue, למרות שהוא הרבה יותר מינימלי מהקודם שהיה לי.

דרך אגב, ככל שהכושר עולה ומפדלים יותר חזק יושבים פחות "כבד" על הכסא, והלחץ קטן.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...