Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"בוסטר" להגבהה נהג נמוך.

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 2290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אימי, לא בורכה ביתר סנטימטרים וכאשר היא נוהגת היא לוקחת כרית מהסלון ויושבת עליה בשעת נהיגה.

בזמנו היה לה "בוסטר" כזה, לא יודע איך להגדיר את זה מילולית, קשיח עשוי מבמבוק או קש וזה עזר לה לראות את הדרך.

אני מחפש בגוגל אני רואה דברים, לרוב, שהם מגביהים רק בחלק התחתון ואני מחפש משהו שיספק גם תמיכה בגב, קשיח.

מישהו מכיר אולי?.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם היא מגביהה את המושב כראוי, זוקפת את המשענת ומתקרבת להגה על מנת שתנוחת הזרועות תהיה נכונה?

אשתי ניחנה ב-150 ס"מ אחרי שמותחים אותה, ואינה מתקשה לנהוג גם ללא אמצעי עזר. כך היה גם בימים בהם השתמשה ב-3 דוושות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם היא מגביהה את המושב כראוי, זוקפת את המשענת ומתקרבת להגה על מנת שתנוחת הזרועות תהיה נכונה?

אשתי ניחנה ב-150 ס"מ אחרי שמותחים אותה, ואינה מתקשה לנהוג גם ללא אמצעי עזר. כך היה גם בימים בהם השתמשה ב-3 דוושות.

אם אימי צריכה לנהוג על משאית, היא תסתדר ותנהג על משאית.

במשך 50 שנה של נהיגה היא מעולם לא קיבלה שום דו"ח תנועה או חניה ומעולם לא עשתה שום תאונה או שריטה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר. לא התיחסתי לכישורי הנהיגה של אמך או לעברה התעבורתי, אני מניח שיש לה ניסיון מספק.

הגבהה לנהג זו בעית בטיחות. לא מכיר בוסטר שנועד למי ששוקל, נניח, 50 ק"ג, וצריך לתפעל את הרכב.

הפוסט שלי נועד להדגיש שגם אשה קטנת קומה (ולצורך העניין - גבר בממדים דומים) יכולה לנהוג בבטחה כאשר היא יושבת על מושב נהג מכוון כראוי. זה הכל.

עם זאת, בבחירת רכב זה שיקול לגיטימי, ככל שהרכב נוח לנהג. נכון לנהג קטן קומה, גבוה או ממוצע.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער אם נעלבת, לא היתכוונתי להעליבך.

אימי יושבת בצורה שמתאימה לה ומישהי שנוהגת 50 שנה, אני לא אתחיל לשנות דברים בייחוד שהיא נוהגת טוב לטעמי.

מבחינת בוסטר, אני חושב שאתה אולי מתכוון לבוסטר כפי שיש לילדים, אבל לא לכך התכוונתי.

ישנם כריות או מושבים קשיחים שמיועדים לאנשים נמוכים, למשל אדם בגובה 1.20 והדברים האלה בטיחותיים ונועדו לשרת את אותם אנשים שלא שפר עליהם גורלם בנוגע לגובה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אשתי נוהגת רק 40 שנה, אולי בעבר הרחוק מאד השתמשה באיזו כרית (ואלה ימים שבהם כל נושא הבטיחות היה פרימיטיבי מאד, התאמת המושב מוגבלת, ורכב נחשב בטוח אם היה לו "פח שוודי") אבל בודאי לא ב-25-30 השנים האחרונות.

לגבי אדם בגבה 120 ס"מ ההתאמות הרב יותר בעיתיות - הוא צריך לשבת קרוב מאד להגה (סכנה מבחינת כרית האויר) וצריך התקנים להתאמת הדוושות, בקיצור כבר מדובר בהתאמות לרכב נכים. זה סיפור שונה לגמרי שמצריך בדיקה אצל מתקינים המומחים בכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...