Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוקטייט לבורג קליפר

shha
שימו לב! השרשור הזה בן 2289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צפיתי בסרטוני הדרכה להחלפת צלחות בלם. שמתי לב שחלק מהמדריכים מציינים לשים לוקטייט על ברגי הקליפר וחלק לא שמים. עד כמה חשוב לשים לוקטייט בברגי הקליפר? האם אתם נוהגים לעשות זאת? באיזה סוג לוקטייט כדאי להשתמש?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בהנחיות ייצרן הרכב. בדרך כלל בהרבה רכבים קיימת דיסקה קפיצית (אבטחה) לשם מניעת פתיחה עצמית של הבורג. הכי חשוב לסגור את הברגים במומנט סגירה מתאים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בהנחיות ייצרן הרכב. בדרך כלל בהרבה רכבים קיימת דיסקה קפיצית (אבטחה) לשם מניעת פתיחה עצמית של הבורג. הכי חשוב לסגור את הברגים במומנט סגירה מתאים.

דיסקת אבטחה נפוצה בברגים שמחברים את מסגרת הקאליפר לנאבה.

לוקטייט נפוץ על הברגים שמחברים את משאבת הקאליפר למסגרת.

shha, אם יש לך ספרות של יצרן הרכב, או ספר אחזקה מפורט דוגמת hynes, יתכן ותמצא שם את סוג הדבק המדוייק שהיצרן ממליץ.

בכללי זה חייב להיות דבק שמותאם לטמפרטורה גבוהה.

בינינו, נדירים מאוד (!!) הרכבים על כבישי ארצינו שמשהו אי פעם חידש להם את הדבק על בירגי הקליפר. סגור במומנט מומלץ וסע לשלום.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחד עם רפידות לוקאס, פרודו (זה מה שאני ראיתי) לרכבי פיז'ו סיטרואן ופיאט מגיע בורג חדש למשאבת קליפר, מצופה כבר בלוקטייט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים. האמת, אחרי שראיתי את המחיר של הלוקטייט בל.כ (200-230 שקל ל 50 מ"ל, לעומת 9$ בעליאקספרסס) אני בהחלט מבין למה אנשים לא שמים את זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקטייט זה שם של חברה שמייצרת המון דבקים ואחד מהם זה נוזל לאבטחת ברגים. לדעתי היום החברה התמזגה או נרכשה על-ידי Henkel.

שים לב שקיימים גם סוגים רבים של נוזלים לאבטחת ברגים כגון: לוקטייט 222/242 ועוד..

בחנויות לאספקה הטכנית או טמבוריות ניתן לרכוש נוזל לאבטחת ברגים בטיובה של 6 מ"ל במחיר של כ-15 שקלים תוצרת לוקטייט (זה מה שיש לי).

pACE3-15308481enh-z6.jpg

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...