Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Kia Niro מרחק נסיעה יומית והטענה..

idtlevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים...

בהשוואה לרכבים אחרים מעדיף את הנירו ההיברידי מאשר רכב "רגיל" למרות הק"מ הקטן של הצרכים שלי.

הנסיעה היומית של הרכב כ-6 ק"מ ביום (3 לעבודה ו-3 חזרה),

מרחק קטן מאוד ומכאן השאלה:

האם לא יהיה חוסר הטענה או הטענה מעטה כך שיכולה להיות בעיה של חוסר הטענה

או פגיעה ביכולות של הסוללה של הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק שבמרחק של 3ק"מ המנוע יספיק בכלל להגיע לטמפרטורת עבודה (הרכב מכבה את המנוע גם לפני שהוא הגיע לטמפרטורת עבודה). אני מניח שהנסיעה שלך פחות מ10דקות.

במרחק כזה לא תספיק גם להטעין את הסוללה. רוב הטעינה היא בבלימה. כאשר הסוללה מתרוקנת כמעט לגמרי, הרכב מתחיל להטעין את הסוללה על ידי מנוע גם בעמידה (עד שזה מגיע לרבע). במרחק כזה לא תהנה מהחיסכון של הייבריד.

האמת, אני בספק שבמרחקים שאתה נוסע כדאי לך להשקיע בהייבריד.

עבור מרחק כזה של 3ק"מ, הייתי שוקל רכב קטן או תחבורה אלטרנטיבית (אופניים, הליכה, תחבורה ציבורית). לשיקולך.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אני חייב זה לא העניין... משפחה עם ילדים הורדה בגנים וכו..

במחיר כרגע של הייברידי אני כבר מעדיף אותו ולא רכב "רגיל".

כל השאלה החשובה זה עניין הטעינה ובעצם שלא יהיה יותר נזק מתועלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...