Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור לסלולר עם אנטנה חיצונית

niceguy1
שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לפני קניית רכב ורוצה לדעת -

אני מתעניין לגבי רכב שיש לו מערכת מולטימדיה הכוללת waze. בסוכנות הרכב אמרו לי שכדי להתחבר לאינטרנט צריך לחבר dongle של מודם סלולרי ל-USB וככה תהיה קליטה של אינטרנט.

האם אפשר לבצע התקנה שתחליף פתרון כזה באנטנה חיצונית שתותקן לרכב ודרכה תהיה התקשורת הסלולרית של האוטו? זה גם פחות אלתור וגם מונע קרינה סלולרית בתוך האוטו (שהוא כלוב פאראדי המעצים קרינה)

האם יש רכבים בישראל שנמכרים בתצורה כזאת, עם אנטנה חיצונית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק,

במרבית הרכבים הצרפתים (הישנים) בעבר התקינו את האנטנה לטלפון קבוע תמיד על אחת השמשות מאחורה, ואילו ברוב הרכבים התקינו את האנטנה על השמשה הקדמית,מדוע זה היה שונה בצרפתיות?

תודה

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יש דונגלים עם חיבור אנטנה חיצונית אבל זה סתם

וחסר משמעות.

אין שום קרינה מזיקה ואותו זה לא שום כלוב.

כל דונגלים הם בעלי הספק שידור מאוד נמוך ובמרחק של מטר זניח לגמרי.

אל תסבך את עצמך תתקין דונגל פנימי וזה מספיק טוב.

אופציה נוספת זה להפעיל נקודה חמה ברכב בעזרת טלפון שלך וזה לא הכי נוח.

מה מערכת ועל איזה רכב מדובר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק,

במרבית הרכבים הצרפתים (הישנים) בעבר התקינו את האנטנה לטלפון קבוע תמיד על אחת השמשות מאחורה, ואילו ברוב הרכבים התקינו את האנטנה על השמשה הקדמית,מדוע זה היה שונה בצרפתיות?

תודה

אני מניח אתה מדבר על התקופה שהיו דיבוריות שהיית תוקע לתוכן את הטלפון.

אין קשר לצרפתי או לא, הערכות של כל הדיבוריות היו מגיעות עם כבל מספיק ארוך כדי להתקין מאחורה. המתקינים, מתוך עצלנות או חסכון בזמן (שהרי ההתקנה הגיעה חינם מחברת הסלולר בהרבה מקרים, כך שלהם לא יצא כסף מזה בכל מקרה), העדיפו להתקין מקדימה. אם היית מתעקש היית מקבל מה שאתה רוצה.

כשהתקנתי דיבורית במאזדה לאנטיס, המתקין רצה להתקין את האנטנה על השמשה הקדמית, ביקשתי להתקין מאחורה, חפר לי קצת על זה שלא תהיה אחריות אבל כשהתעקשתי הוא הסכים. כמובן שהיתה אחריות על ההתקנה, כך אמורים להתקין בכל מקרה.

זה שבצרפתיות אי אפשר להתקין על השמשה הקדמית, לא אומר שזאת הדרך הנכונה להתקין במכוניות אחרות.

עריכה: משיטוט קל באינטרנט נראה שאכן שמשות נוגדות קרינה מפריעות לקליטה בין היחידה הפנימית לאנטנה החיצונית.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...