Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב קטן ב 70,000 עד 80,000 ש"ח: מה מומלץ?

uripri
שימו לב! השרשור הזה בן 2286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה יהיה הרכב השני שלנו (אוהבים רכבים קטנים וזריזים)

במקום סוזוקי סוויפט שנתון 2010

2-3 שנים על הכביש

אוטומט

מחפש קצת מעבר לרכבים הסטנדרטים (יאריס, מזדה 2, I10, פיקאנטו), כך שיהיה מעט מפנק בנהיגה (אנחנו עם 3 ילדים בני 8, 14, ו 16, ולעיתים נוסעים בסוויפט כרכב ראשי = כי הוא די נוח, קטן, גמיש וכו')

כ 15,000 ק"מ בשנה

עדיפות לרכב עם בקרת שיוט ומערכת Start Stop (יש כאלו רכבים קטנים בתקציב הזה, ובשנתון הזה?)

אמין (לפחות כמו הסוויפט), חסכוני (כמו הסוויפט), טיפולים זולים (כמו הסוויפט)

בקיצור - סוויפט פלוס...

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה ב"מפנק בנהיגה?" יותר אבזור? יותר כוח ? התנהגות? נוחות?

בקרת שיוט כיום תמצא ברוב הרכבים האוטומטיים (להוציא טויוטה יאריס, שמחרימה אותה משום מה, וסופרמיני ברמות גימור נמוכות של חלק מהמותגים.)

בלנו מרווחת יותר מהסוויפט החדשה, כדאי שתבדקו אותה למרות שהיא מרגישה מיושנת מבפנים.

הונדה ג'אז דיי בטיחותית ומאובזרת בגרסת קומפורט ומציעה מרווח פנים מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כאילו אתה מחפש איביזה /פאביה/פולו עם מנוע tsi, start & stop (שאני לא רואה סיבה אחת לרצות את המנגנון הזה) ואבזור נאה.

החסרון היחיד? אמינות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם 208 אקטיב תהיה אופציה לא רעה. לא בטוח שאמינה כמו סוויפט, אבל די אמינה באופן כללי.

באופן כללי, רכב קצת "יותר" מהסוויפט יהיה לרוב קצת פחות אמין, עקב מנוע מוגדש. אין מה לעשות.

מאזדה 2 בגרסה הנוכחית, בטח ברמות הגימור הגבוהות היא (לטעמי) קצת יותר איכותית מהסטנדרט היפני היבשושי של יאריס / ג'אז ובוודאי מיקרה /סוויפט / ספייס סטאר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה ב"מפנק בנהיגה?" יותר אבזור? יותר כוח ? התנהגות? נוחות?

בקרת שיוט כיום תמצא ברוב הרכבים האוטומטיים (להוציא טויוטה יאריס, שמחרימה אותה משום מה, וסופרמיני ברמות גימור נמוכות של חלק מהמותגים.)

בלנו מרווחת יותר מהסוויפט החדשה, כדאי שתבדקו אותה למרות שהיא מרגישה מיושנת מבפנים.

הונדה ג'אז דיי בטיחותית ומאובזרת בגרסת קומפורט ומציעה מרווח פנים מצוין.

הכוונה זה שיש לה כוח לפחות כמו לסוויפט (שיסחוב...), איבזור לפחות כמו הסוויפט (בקרת שיוט, מצלמת רוורס), נוחות נסיעה.

לא מכיר את בלנו: האם מאובזרת בבקרת שיוט? האם אמינה כמו הסוויפט? האם סחירות טובה?

הבעיה עם הונדה ג'אז שהיא די נדירה בשוק המשומשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם כל הדגמים האלו מגיעים עם start stop?

פעם ראשונה שאני נתקל במושג tsi. חיפשתי וראיתי שזה מנוע עם ביצועים משופרים. האם המשמעות של זה טיפולים יותר יקרים / תחזוקה בעייתית (יש לי נסיון רע עם פיקאסו מנוע טורבו)

האם התחזוקה זולה של הרכבים האלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TSI זה שם מסחרי למנועי טורבו של קונצרן פולקסווגן, והם בטוח נותנים יותר כוח ממה שהסוויפט שלך מייצרת.

לא מכיר אוטו שלא סוחב היום אבל יש מכוניות חזקות ויש מכוניות חלשות.

אם לבלנו לא הייתה בקרת שיוט לא הייתי מציע אותה, והיא חולקת עם הסוויפט החדשה את יחידת ההינע( מנוע וגיר).

לגבי נוחות נסיעה , אני לא מכיר את זו של הסוויפט הישנה או החדשה אז אפנה אותך למבחן שנערך לה או להמתין לאנשים שמחזיקים בכזו.

סייג אחד לגבי הבלנו זה המנוע , שאמנם משודך לגיר יעיל יותר מה4 הילוכים שאתה רגיל אליו , אבל יכול לתת תחושה עצלה, אבל עדיף שתנהג באחת בעצמך ותנסה אותה.

כמובן כל המפרטים זמינים ברשת ואתה יכול לבדוק בעצמך איזה אבזור קיים ואיזה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

אגב, איפה אני רואה את המפרטים של הדגמים הקודמים? יש אתר מסויים, או שפשוט לחפש ברשת? (אני מוצא רק את הדגמים הנוכחים באתרי היבואן. נסיון לבדוק את האיבזור של הדגמים הקודמים מעלה אבק, כיוון שיש אינסוף מודלים ותתי דגמים לכל אחד מהיצרנים, כך שזה הופך את החיפוש ללא יעיל. גם מחירון לוי יצחק מצריך דוקטורט להבין את המקרא ואת כל הדגמים הזמינים...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...