Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה על סוכנות להשכרת רכב בלרנקה

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 2287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,זוג טסים לחתונה של חברים,

נדרש רכב אשר יילקח משדה התעופה בלרנקה ויוחזר לשם, למשך 4 ימים.

ידני בלבד, הכי זול, הכי קטן שיש.

כבר שבוע מחפשים משהו הגון וזול שכולל ביטול השתתפות עצמית מלאה , הדבר היחיד מבין מאות הסוכנויות שנדגמו היא חברה בשם http://autovillagecyprus.com שמציעה C1 בעלות של 200-250שח כולל 0 השתתפות עצמית - מחיפוש ברשת לא מצאתי אף מידע על האתר\חברה וזה קצת מחשיד.

עזרתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מצפה? בטח עסק משפחתי קטן, אין שום סיבה שתמצא עליו מידע כי פשוט אין.

הפוך, גוטה, אם היית מוצא משהו, זה היה מחשיד...

רוצה חברה בינלאומית? תשלם.

לענייננו, מדובר במדינה עם אחוזי פשיעה מהנמוכים בעולם ואין שום סיבה לחשוש מעוקץ,

רק טמבל חולני ינסה לעבוד על תיירים במדינה שזאת פרנסתה העיקרית.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים השכרנו מאויס הזמנו דרך אינטרנט ובשדה עשינו ביטוח ל 0 השתתפות . מזדה 2 אוטומטית.

בגלל שהוספנו ביטוח הם אפילו לא לקחו פקדון כספי תמורת הרכב.

בחזור שאלו אותי על איזה שריטה שלטענתם לא היתה והיתי צריך להודיע להם . אמרתי להם שלא שמתי לב ובזה זה נגמר.

תמיד בחו"ל איכשהו תמיד יוצא לי להזמין מאוויס בגלל המחיר הזול שלהם יחסית למתחרים ואת האמת לא היו בעיות אף פעם .

ממישהו קטן ולא ידוע לא הייתי מזמין גם כי מצב הרכב לא ידוע גם כי אין לך מושג מול מי יש לך עסק, וגם לא כיסוי ביטוחי שקיים או לא. על הנייר הכל יפה עד לרגע האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחו"ל אני גם מעדיף להשכיר רכב אצל סוכנות רכב גדולה ולא חברה קטנה, במקרה של בעיה אני רוצה להקטין את הסיכוי לבעיות(למרות שמן הסתם הסיכוי קיים בכל מקרה) - בכל מקרה בקפריסין הרכב הוא הפתעה אחת גדולה, יש אפשרות סבירה גם מחברה גדולה לקבל רכב בן 10.

הזמנתי בקפריסין פעמיים, למזלי ב2 המקרים קיבלתי רכבים דיי חדשים(באחד קורולה בת חצי שנה ובשני אאודי A3 בת שנתיים).

שים לב שהרכבי השכרה בקפריסין הרבה פעמים באים ברמות גימור דיי נמוכות(בניגוד לשאר מערב אירופה אבל בדומה לישראל).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוק שחברת השכרה לא יכולה להחזיק רכב יותר מ-5 שנים ככה שבחברות גדולות לרוב אין סיכוי ליפול.

השכרנו לפני שבועיים בקפריסין רכב מיורופקאר, קיבלנו קיה סיד עם 15K על השעון, כמו כן לא ראיתי אף רכב גרוטאה במגרש ההשכרה.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה מכיר את החוק הנ"ל? בטיולים שלי שמה אני רואה רכבים יפנים(בעיקר יפנים) ישנים בני 10 (בעיקר ניסאן נוט וטידה) גם במגרשים של חברות ההשכרה הגדולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט חולק על עניין רמות הגימור במכוניות במערב אירופה - ביותר ממדינה אחת קיבלתי רכבים ברמות גימור בסיסיות.

במינכן קיבלתי רכב ברמת גימור גבוהה אבל חגורת בטיחות לא תקינה, ונציג החברה לא הבין על מה אני מתלונן (ולקח 3 שעות למצוא לי רכב חלופי, שהיה מצויין, אבל ברמת גימור נמוכה).

בספרד, פינלנד, דנמרק, צרפת ואיסלנד קיבלתי רכבים ברמות גימור בסיסיות.

בסרביה (טוב, לא בדיקו מדינה מערבית) קיבלתי רכב עם תיבת הילוכים תקולה, אבל כיון ששכרתי את הרכב ל-12 שעות לא עשיתי מזה עניין.

פות"ש - האם אתה מודע לכך שבקפריסין נוהגים בצד שמאל, ומוכן לכך?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה מכיר את החוק הנ"ל? בטיולים שלי שמה אני רואה רכבים יפנים(בעיקר יפנים) ישנים בני 10 (בעיקר ניסאן נוט וטידה) גם במגרשים של חברות ההשכרה הגדולות.
הייתי צריך לשכור רכב באחד מהאיים הלא מתויירים של יוון וחיפשתי סוכנות שניתן לשכור בה רכב נורמלי במחיר נורמלי( כי לפי המון תגובות בגוגל אכן הרבה סוכניות מקומיות דוחפות רכבים ישנים ושבורים),

כשבררתי עם הסוכנות שממנה החלטתי לסגור לגבי גיל האוטו שישמרו לי סיפרו לי על החוק הזה, כמובן שהחוק לרוב לא נאכף במקומות כאלה לא מתויירים.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שיוון זה לא קפריסין - מדובר מעשית ב2 מדינות שונות(קפריסין היא מדינה עצמאית למרות אהבתם הרבה ליוון).

לגבי הרמות גימור - שכרתי בשנתיים האחרונות 7 פעמים שונות(איטליה,צרפת,בריטניה פעמיים,קפריסין פעמיים ושוויץ) - באיטליה אולי קיבלתי A קלאס פשוטה יחסית וגם בקפריסין כמובן רמות גימור נמוכות ממש(אפילו בלי דיבורית או שליטה מההגה על המערכת), בשאר המקרים קיבלתי רכבים מאובזרים ברמות הגימור הכי גבוהות או הלפני הכי גבוהות - אבל יש מצב שזה עניין של מזל ואני יכול להגיד על עצמי שזה לרוב ולא בהכרח.

נהיגה בצד שמאל זה לא כ"כ נורא כמו עושים מזה - ברגע שאתה יושב בצד ימין ולא שמאל "אוטומטית" הכל מתהפך לך, בהתחלה קצת צריך להתרגל אבל תוך שעה נסיעה לרוב אתה "שוכח" כבר את השינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי אבדה חברה בגלל הסיפור הזה - בעלה יצא מחניון חברת ההשכרה, כמובן נצמחד לימין והתנגש במשאית.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו טראומה מאוד לא נעימה, מבין את העובדה שטראומתי לכם לנהוג בצד שמאל בגלל האירוע אבל לא את הרציונל.

אבל רבים עושים את המעבר לנהוג בשמאל\ימין(מאות אלפים אם לא מיליונים בשנה) ורובם מסתדרים בסדר גמור, צריך לנהוג בזהירות רבה יותר ולשים לב בהתחלה עד שזה "בא טבעי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחושה שלי היא שהייתי מתרגל תוך דקות. אבל לא רוצה לנסות, בודאי לא בלי מישהו מקומי שישגיח עלי בקילומטרים הראשונים.

זה די פוגע, כיון שלעשות את סקוטלנד באופן עצמאי נראה לי הרבה יותר טוב מאשר בטיול מאורגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני ההתרגלות לוקחת קצת יותר משעה במיוחד אם אתה מתחיל בעיר. חובה מישהו שיהיה בכוננות ויתריע במקרה שהאינסטיקטים הרגילים יכנסן לפעולה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...