Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה רכב חסכוני לנסיעות ארוכות מהדרום למרכז

Haim Manos
שימו לב! השרשור הזה בן 2260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש רכב חסכוני שהייה לי לנסיעות למשרד כל יום מאשקלון לראש העיןת ממוצע הקילומטר ליום הוא 200 ק"מ.

התקציב שלי הוא בגג עד 40K אפילו קצת פחות.

המליצו לי על הרכבים הבאים:

טיוטה קורולה 2008

רנו פלואנס 2013 דיזל

רנו לטיטיוד2013 דיזל

טיוטה פריוס 2008-2009.

אבל מבעלי הנסיון פה מה המלצתכם בנושא?

אודה לתשובתם המהירה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון, אבל אני בשבועות האחרונים חופר בחברות הליסינג, ביקורות, יד שניה וכו' ויש לנו צרכים די תואמים.

אני גם עושה כ-200 קילומטר.

ההמלצות החמות שקיבלתי זה על רנו פלואנס (האמת שאני חשבתי יותר על שנתון 14-15), אני כל הזמן דאגתי שיביא לי הצעות על הפריווליג (הגרסה המשודרגת) כי בנסיעות כמו שלנו חשוב שיהיה גם אבזור מינימלי לנוחות נסיעה.

כשהתנסיתי עליה (ואני ל-א א-ו-ה-ב צרפתיות..) היא באמת מאוד נוחה וחסכונית.

יש אותה בכמויות מטורפות בכל חברת ליסינג כמעט ובשפע ביד 2. אם אתה בוחר בה נצל את זה למצוא אחת שמורה, שהבדיקה ש*אתה* עשית נקייה.

תעדכן! בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200 ק"מ ליום (כפול 20 וקצת ימי עבודה בחודש) זה כמעט 50,000 ק"מ בשנה.

הבעיה העיקרית היא שכל הרכבים ברשימה שלך יהיו או ישנים (קורולה, פריוס), או עם ק"מ בשמיים (פלואנס דיזל) בתקציב הזה.

אם אתה לא חייב משפחתית אוטומטית הייתי שוקל איזו סופר מיני ידנית, משהו בסגנון פיאסטה, 208, סוויפט, i20 או ריו. הן יהיו קצת פחות חסכוניות מרכב דיזל או היברידי בבין עירוני אבל כנראה זולות יותר לתחזוקה מטויוטה בת 10 או פלואנס עם 200,000 ק"מ, בנסועה כזו.

לפלואנס יש גיר רובוטי שהתחזוקה שלו לא תמיד זולה, אלא אם אתה מחפש ידנית.

הלטיטיוד ממש לא תתאים - היא לא מאוד חסכונית, ודי נדירה (אז אין לה כנראה חלקים תחליפים ויש מעט מוסכים שיכירו אותה).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו פלואנס יכולה להיות אופציה טובה. נסה לחפש במגרשים של חברות הליסינג כמו אלבר ואחרות ובמקביל גם בשוק הפרטי, דרך אתרים כמו יד 2 או קבוצות פייסבוק דוגמת פשפשוק רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה רובוטית תעשה את הנסיעות בנוחות מירבית. אני מוכר את שלי שעשתה 95000 ומבטיח לך שתעשה 250000 בלי בעיה. רק להקפיד על טיפולים בזמן ואתה רגוע. זה הרבה קמ ליום ברכב. לא הייתי נוסע ברכב סופר מיני כל כך הרבה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לנסוע את הק"מ הזה ברכב סופר מיני, בייחוד אם מדובר ברכב נוח, הקליאו שהייתה לי בעבר, הרבה יותר נוחה מהקורולה (שהייתה להורים שלי לפני כמה שנים). ולמען האמת, גם נהנתי יותר לנהוג בקליאו למרות שהיא חלשה משמעותית מהקורולה.

פלואנס ידנית יכולה להיות בחירה טובה מאוד בתקציב הזה, אבל אני מציע למתוח את התקציב כלפי מעלה ולחפש אחת שלא נסעה הרבה, ואז אולי גם מגאן אסטייט תיכנס שעדיפה מבחינת מערכת החשמל ואיכות ההרכבה על הפלואנס.

מבחינת צריכת הדלק (וב-50 אלף ק"מ לשנה זה שיקול), הקורולה לא מתקרבת לצריכה שתקבל בפלואנס או במגאן דיזל (או בכל רכב דיזל אחר), אצלנו הקורולה הרובוטית הייתה עושה מחוץ לעיר בסביבות 1:15, זה לא נתון מרשים במיוחד, בהתחשב בעובדה שעכשיו עם מאזדה 3 (מנוע 2000) אני מקבל די בקלות 1:16-1:17 מחוץ לעיר. (מחשב + חישוב בין תדלוקים)

המגאן עושה 1:20-1:22 מחוץ לעיר, בתלות בעומס בכביש, כמה אתה לוחץ וכו'. רכב חסכוני מאוד ונוח. אין סיבה שפלואנס לא תפיק צריכה דומה בהינתן שילוב זהה של מנוע וגיר.

לנוכח הק"מ שאתה מתכנן לעשות, אני מציע בחום לחפש רכב דיזל במצב טוב, גם אם ההשקעה תהיה גדולה יותר עכשיו, בעיניי זה משתלם. סחיבה מעולה, צריכת דלק טובה מאוד, אמינות גבוהה מאוד לרוב, לא משהו שרכב בנזין יעשה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...