Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לדגם עד 20000 ש"ח

BarB
שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי ברשותי 15 אלף ש"ח במזומן , ואני כבר הרבה זמן רוצה לקנות רכב

אני מוכן להגדיל את הסכום ל20 , אבל יותר מזה לצערי אין באפשרותי להשיג

הנסיעות שלי הן נסיעות שגרתיות , לרוב עירוניות , פעם-פעמיים בשבוע בינעירוניות , שגם הן לא נמשכות מעל 30 דקות לנסיעה רצופה

הדברים שהכי חשובים לי ברכב זה אמינות וחסכון בדלק

ממש אין לי כוח להגרר למוסכים , טיפולים , ולהיות עם רכב מושבת בגלל תקלה כלשהיא בגלל סוג הרכב , לא בשביל זה אני משקיע את רוב הכסף שלי בשביל רכב .. אין לי בעיה להתפשר על רכב חלש יותר או על רכב שהוא מודל ישן יותר - אם זה אומר שבקושי אראה מוסך או אחווה תקלות

החסכון בדלק זה גם פרמטר מאוד חשוב לי .. הרכב שאני כרגע נוהג בו (של ההורים) אוכל בסביבות 1 ליטר ל9 ק"מ , ואני מבזבז המוןןן כסף על דלק , ואני אשמח אם אני אוכל לצמצם את ההוצאות על הדלק

לא אגיד שלא חשוב לי המראה של הרכב והכוח , אבל זה פחות חשוב לי מ2 הפרמטרים הנ"ל

אני מתכנן שהרכב ישמש אותי לשנתיים בערך , ככה שלא תהיה לי בעיה עם ק"מ קצת גבוה

אני לא מצפה לקבל כאן הצעות מפציצות או דילים מטורפים , אני רק רוצה לצמצם את האפשרויות ובעזרתכם להסגר על 2-3 דגמים שמתאימים לדרישות שלי , ומשם להתחיל לחפש

אשמח לעזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש פיג'ו 107, סיטרואן c1 או פיאט פנדה.

לפני שתשאל, הפיג'ו והסיטרואן זהות (פרט לעיצוב) לטויוטה אייגו. אז הן יהיו מספיק אמינות (בטח בגרסה הידנית) וזולות כי הן "צרפתיות" (והן לא, הן בכלל מיוצרות בצ'כיה).

הפיאט אמינה בזכות עצמה, גם בלי שת"פ עם טויוטה.

אף אחת מהן היא לא הרבה רכב, אבל לתקציב נמוך, אמינות וחיסכון בדלק הן יתאימו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות, לפנדה כמה יתרונות, מנוע 4 צילנדרים שלא רועד בעמידה, היא שקטה יותר, דיפון מלא לדלתות ולא מטען גדול יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש פיג'ו 107, סיטרואן c1 או פיאט פנדה.

לפני שתשאל, הפיג'ו והסיטרואן זהות (פרט לעיצוב) לטויוטה אייגו. אז הן יהיו מספיק אמינות (בטח בגרסה הידנית) וזולות כי הן "צרפתיות" (והן לא, הן בכלל מיוצרות בצ'כיה).

הפיאט אמינה בזכות עצמה, גם בלי שת"פ עם טויוטה.

אף אחת מהן היא לא הרבה רכב, אבל לתקציב נמוך, אמינות וחיסכון בדלק הן יתאימו.

מצטרף להמלצות, לפנדה כמה יתרונות, מנוע 4 צילנדרים שלא רועד בעמידה, היא שקטה יותר, דיפון מלא לדלתות ולא מטען גדול יותר.

הדעה הרווחת היא שהצרפתיות (בעיקר בשנתונים נמוכים) הם סכנת נפשות מבחינת אמינות

אני מאמין שתנפצו לי את המיתוס הזה .. אני רק מוודא שלקחתם בחשבון את האמינות וכמה שזה חשוב לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו שנאמר, זה לא ממש רכב צרפתי. הנה מה שיש לוויקיפדיה לומר בנושא (יש אפילו פרק לגבי אמינות):

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Peugeot_107

והנה לגבי המנוע (כאמור, של טויוטה, או יותר נכון, דייהטסו):

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Toyota_KR_engine#1KR-FE

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תפתח את מכסה המנוע של פיגו תיראה שם סמל של טיוטה. באמת.

כמו כן אם תבדוק ברשת מאמין שתגלה שרכבים הללו אמינים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה , למה לא עולות כאן הצעות על סיאט איביזה , סקודה פאביה , קיה פיקנטו ..? לא אכפת לי שזה יהיה שנתונים 2008-2010 ... סיטרואן C1 וכל השאר צועקות ב100 קמ"ש ולא בא לי להתבאס מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אם אתה מדגיש כמה פעמים שאמינות וחיסכון בדלק הם הפקטורים המשמעותיים בהחלטה שלך, ואתה מראש מתחיל בסכום די צנוע, זה מה שתקבל.

פיקנטו גם לא שקטה במיוחד בשיוט בין עירוני, פאביה ואיביזה קצת יותר טובות אבל בסכום כזה אתה הולך אחורה בכמה שנים, וזה בטוח לא עוזר לאמינות. הן גם פחות חסכוניות.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אם אתה מדגיש כמה פעמים שאמינות וחיסכון בדלק הם הפקטורים המשמעותיים בהחלטה שלך, ואתה מראש מתחיל בסכום די צנוע, זה מה שתקבל.

פיקנטו גם לא שקטה במיוחד בשיוט בין עירוני, פאביה ואיביזה קצת יותר טובות אבל בסכום כזה אתה הולך אחורה בכמה שנים, וזה בטוח לא עוזר לאמינות. הן גם פחות חסכוניות.

אין לי בעיה להמתין קצת ולהשיג 25 אלף אם זה יהיה הבדל ממש גדול וה5000 הנוספים האלו יוכלו לקנות לי רכב עם ביצועים נחמדים ושנראה קצת יותר טוב מקובייה הונגרית

במצב כזה של 25 , על מה היית ממליץ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-25,000₪ עוד כמה חודשים יש סיכוי שתוכל למצוא 208 מהראשונות שהגיעו. היא לא ממש חזקה, אבל בטח יותר מוצלחת מההצעות האחרות שעלו פה.

גם איביזה או פאביה 1.4 יכולות להיות סבירות, אבל הן יהיו ישנות יותר בשנתיים - שלוש.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208 הגיעה בשלהי 2012.

רכב ישן יותר יהיה גם פחות אמין. מחזיר אותנו שוב לענייני אמינות וחיסכון.

הסובארו ממש לא חסכונית, ולמרות שהיית מצפה שתהיה חזקה בתמורה, היא ממש לא. מצד שני, היא כנראה אמינה.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...