Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטובוס שפשף את רכבי מאחור בעת סיבוב - האם להזמין שמאי?

שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אלנטרה 2007, היום בבוקר בעת שהורדתי את הילדים ליד הבי"ס אוטובוס פנה ימינה לא בקשת רחבה מספיק וגירד את רכבי מאחור.

מצורף סרטון.

ברשותי מספר שאלות -

1.לאור הסרטון האם יש לי אשמה תורמת לכך שעמדתי קרוב מדי לצומת?

2. האם לשלוח את הסרטון לחברת ביטוח יחד עם טפסי התביעה? (לא ביקשה אע"פ שאמרתי שיש ברשותי סרטון)

3.ברשותי ביטוח מקיף. חברת הביטוח שלי אמרה שהיא ממליצה להשתמש במוסכי ההסדר ושמאי ההסדר. מה היתרון והחסרון והאם כדאי להביא שמאי פרטי? (יש לי נסיון מהעבר והשתמשתי בשירותיו הטובים של שמאי כאן מהפורום)

תודה מראש

[video=youtube_share;rcqbveQAOrM]

20180115_092655.jpg20180115_092716.jpg20180115_092723.jpg20180115_092704.jpg עריכה אחרונה על ידי rafi_vk
הוספת תמונות הנזק
התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

אשמח לתשובות לשאר השאלות

תודה

התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי, שתהיה בריא...

אתה חונה בתחום צומת (אבני שפה אדום לבן?) ואתה ברכב ושם לב לאוטובוסים שרוצים לפנות, והם בניגוד לרכב פרטי צריכים את שני הנתיבים "לקחת" את הסיבוב, גם סיבוב רחב לא יעזור להם - אתה פשוט מפריע להם ולא אכפת לך... ואתה עוד בא בטענות שאוטובוס דפק אותך??? אל תעמוד במקום שמפריע אז לא ידפקו לך את הרכב...

זה כמו שתסע באור אדום ותתלונן למה הרכב שנסע בירוק דפק לך את הרכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תגובתך...

למען הדיוק לא חניתי - עצרתי לדקה. ועצרתי כי הייתי חייב.

גם אם טעיתי לא בא בטענות לאף אחד.

הענין שאפילו שעמדתי לדקה שם עדיין לא פוטר את האוטובוס מכלל אחריות - עדיין הוא לא חופשי לגמרי מכלל אשמה.

ו...לא נראה לי שהדוגמא עם האור האדום דומה

אשמח לחוו"ד נוספת ממישהו שמבין - תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שאני רואה את זה:

1. כן.

2. לא, אל תשלח לדעתי, סרטון כזה עושה לך יותר נזק מתועלת שכן המקום שנעמדת בו רע מאוד!

3.כמה שאני יודע, ישנם סוגי ביטוח שמחייבים לתקן באחד ממוסכי ההסדר שלהם (נבחרת המוסכים וכו') אם לא כך הדבר, אישית הייתי מעדיף לתקן במוסך שאני מכיר וסומך עליו.

ייתכן שההמלצה שניתנה לך היא בגלל שאולי הבירוקרטיה/העברת כסף או מה שלא יהיה תתנהל בצורה יותר חלקה כשזה מוסך הסדר. אבל זה רק ניחוש.

לגבי שמאי הסדר, אין לי מושג.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להחליט ראשית איזה ביטוח אתה רוצה להפעיל

/שלך או של האוטובוס?

שלך? שמאי שלך מוסך שלך אלא אם יש לך הגבלה בפוליסה

של האוטובוס?

שמאי שלך מוסך שלך.

במקרה השני הביטוח של האוטובוס ירצה להפיל עליך אשמה תורמת כיוון שעצרת במקום בו אסור לעצור. ( מה הסיבה שעצרת שם? )

בביטוח שלך תצטרך לשלם השתתפות עצמית ועליית הפרמיה ל 3 שנים הבאות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום ישה,

אז ככה - כבר הפעלתי שמאי פרטי שלי (אלי אמרן מהפורום כאן)

כרגע אני בוחר לא לסדר את המכה של הרכב במוסך.

עצרתי שם כי רציתי להוריד את הילדים לבי"ס.

כמה לעניות דעתך באחוזים האשמה התורמת שלי?

בברכה

בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הדיוק לא חניתי - עצרתי לדקה. ועצרתי כי הייתי חייב.

אתה לא היית חייב, אתה עצרת שם לנוחות. הרכב לא נתקע, לא סבלת מהתקף לב. עצרת שם כי הנוחות שלך חשובה לך מנוחות שלא אחרים (שנהג האוטובוס יתאמץ קצת בסיבוב, מה קרה...)

הוא כן היה חייב לעבור שם, ואם הוא טעה הוא עשה זאת בשוגג, אתה "טעית" בכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני האוטובוס פגע ברכב חונה [מעבר לעובדה שהוא לא היה אמור להחנות שם] ויותר מזה, מראים 2 אוטובוסים שכן מצליחים לעבור שם מבלי לפגוע בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא טען שלאוטובוס אין חלק באשמה אבל חייב לעצור רק מי שיש לו תקלה משביתה ברכב או אינו יכול פיזית לנהוג, או ששוטר סימן לו לעצור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני שליש ה אוטבוס שליש אשמה תורמת שלך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...