Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול 30K לסיאט איביזה

hcdbh320
שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם

אתמול הייתי המוסך של צ'מפיון מוטורס וביררתי מחירים לטיפול שני לאוטו (30 אלף קילומטר)

ההצעה שנתנו לי היית 1700 שקל!!!

לציין שהאוטו שנת 2016 מנוע 1200TSI ידני

זה לא מחיר מוגזם לעומת החלפים שהם מחליפים

פילטר שמן

שמן

ופילטר אוויר

(זה מה שהבנתי שהם מחליפים)

מה לדעתכם יותר כדאי ללכת למוסך אחר או כבר לטפל בחברה ולהיפרד מהכסף :)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו עדיין באחריות? אם כן, תבדוק בעוד כמה מוסכים של היבואן ותתמקח קצת על המחיר למרות שנראה לי שפספסת משהו, קצת קשה לי להאמין שלוקחים 1700 ש"ח על חלקים שלא עולים יותר מ 350 ש"ח.

אם האוטו לא באחריות - כל מוסך אחר יתאים למשימה, רק לשים לב שמשתמשים בחלפים איכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון האחריות נגמרת באפריל

הציעו לי גם מסנן אוויר תואם מקור שיוריד לי 300 שקל מהטיפול, כלומר בסביבות 1400 שקל (בתקווה שהרפידות של הברקס בסדר ולא צריך להחליף)

גם לי זה היה נשמע מוגזם מידי המחיר ומזה נבעה ההתלבטות שלי בין מורשה ללא מורשה שיעלה לי בסביבות ה500 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך הצעת מחיר כתובה? ממש מוזר לי שעל פילטר אויר\שמן ושמן מנוע מחייבים אותך 1700 ש"ח.

בגלל שהאוטו עדיין באחריות הייתי כן ממליץ לעשות בצ'מפיון כדי להיות זכאי לעוד שנת אחריות [רצון טוב], תתקשר לעוד כמה מוסכים ותבדוק הצעות מחיר, תתמקח איתם קצת לפה קצת לשם אני מאמין שתצליח לקבל מחירים הרבה יותר שפויים.

מקס לדעתי צודק, אני חושב שקיצרו את ההחלפה של הפלאגים ל 30,000 במנועי TSI ויש שם גם פלאגים שיחסית יקרים, המחיר שלהם הוא כ 90-100 ש"ח ליחידה לפני עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה לכם על התגובות המהירות

הנציג שישבתי איתו לא הזכיר כלום בנוגע לפלאגים

הצעה בכתב הוא לא נתן לי אבל אם אני לא טועה היה גם פילטר מזגן או משהו כזה

נבדוק היום בעוד מוסך מורשה שיש באזור שלי ונשווה, אולי יתנו לי הצעה יותר נורמלית שתיהיה שווה את התוספת שנה אחריות הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשתדל לקבל הצעה בכתב ואם לא אז לפחות תרשום לעצמך את המרכיבים של הטיפול.

חלפים - מקורי\חליפי [עדיף לרשום שם של החברה החליפית כדי לדעת שמדובר על משהו איכותי]

עבודה\מע"מ וכל המסביב

תמנע מתוספים כאלה ואחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך הצעת מחיר כתובה? ממש מוזר לי שעל פילטר אויר\שמן ושמן מנוע מחייבים אותך 1700 ש"ח.

בגלל שהאוטו עדיין באחריות הייתי כן ממליץ לעשות בצ'מפיון כדי להיות זכאי לעוד שנת אחריות [רצון טוב], תתקשר לעוד כמה מוסכים ותבדוק הצעות מחיר, תתמקח איתם קצת לפה קצת לשם אני מאמין שתצליח לקבל מחירים הרבה יותר שפויים.

מקס לדעתי צודק, אני חושב שקיצרו את ההחלפה של הפלאגים ל 30,000 במנועי TSI ויש שם גם פלאגים שיחסית יקרים, המחיר שלהם הוא כ 90-100 ש"ח ליחידה לפני עבודה.

האחריות שלי נגמרת החודש (איביזה מינואר 2016). אשמח להסבר לגבי 'עוד שנת אחריות [רצון טוב]'.

האם במקרה של בעיות גיר/מנוע לאחר תום השנה שנייה יש לקיחת אחריות של צ'מפיון או שאכלתי אותה ?

תודה,

יאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה לכם על העזרה

הטיפול כולל:

פילטר שמן

החלפת שמן

בורג קרטר

מסנן אוויר

מסנן אבק

ופלאגים

כל התענוג יעלה לי 1613

מחיר סביר?!

כל זה ובמידה שהברקסים בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר? תלוי את מי שואלים. לדעתי, במוסך מורשה, במסגרת האחריות, כן.

תתנחם, טיפול זהה בגולף עלה לי כמעט 2,200 ש"ח (קיזזתי את מחיר ליטר שמן שקניתי בנוסף).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כבר לא כל כך באחריות

כלמוד הוא על השנה של ה"רצון טוב" הזה

בכל מקרה נחשבו עוד קצת

שאלה אחרת בקשר לאוטו

קניתי אותו לא מזמן ואין את המדבקה הזאת (לא בדלתות ולא במכסה של הדלק) איך אני אמור לדעת כמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...