Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז שלחתי את הוט לכל הרוחות, עדיין מעוניין לראות טלוויזיה

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 2282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אשתי לא הסכימה להעיף את יס בגלל השלט. היא אמרה שכל פיתרון שהוא לא יס יחייב שלט כי היא לא רוצה לעבוד עם מקלדת ועכבר. קניתי סטרימר איכותי (עם שלט מן הסתם) .

על הסטרימר התקנתי גם נטפליקס גם סטינג טיוי של יס וגם סלקום טיוי.

כל פעם אני מחדש מנוי לאפליקציה אחרת כתלות בסדרות שאשתי אוהבת לראות.

אם אני מנוי לסטינג טיוי אני מבטל את המנוי לנטפליקס.

אני לא רואה טלוויזיה אז לא ממש אכפת לי.

אבל סתם דוגמא , אם כל מה שמעניין אותך זה סדרות של יס וקצת ערוצים בארץ אז בסטינג טיוי יש חבילה שעולה 40 שח.

עשיתי כזה , כולם שמחים. אני מבסוט שלא צריך לשלם 200 שח ליס. היא שמחה שיש לה את הסדרות של יס.

יש שלט. איכות שידור מעולה. מחיר זול. הכל טוב.

חסרונות : השלט הוא לא כמו של יס.

סטרימר זו עלות חד פעמית של 400 עד 1000 שח תלוי כמה איכותי ויציב אתה רוצה שיהיה.

אם אתה רוצה אז כל החבילות של סטינג טיוי עולות 100 שח שזה כולל סרטים סדרות וילדים.

כנל סלקום טיוי. 100 שח לסרטים סדרות ותוכן לילדים.

אם אתה צורך פחות מזה אז חבילת סרטים או סדרות ב 40 שח כמו שכתבתי קודם

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. עידן פלוס בשביל הערוצים הישראלים.

2. קודי עם הרחבות - SPECTO, SDAROT

3. אפליקציה בשם SHOWBOX שמורידים ומתקינים (לא קיים בחנות אפליקציות) ומאפשר צפייה בהמון תוכן (סדרות וסרטים באנגלית) באיכות של 720P. מאוד נוח לשימוש. עובר אוטומטית לפרק הבא. ממליץ.

4. YOUTUBE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש לי נטפליקס ועידן פלוס, אבל רציתי לעשות בנוסף את stingtv, כי חסר לי שאין ערוצים שסתם ניתן לזפזפ בהם בלי להתחיל לבחור תכנים, לפעמים סתם מתחשק להיזרק על הספה ולזפזפ בלי להפעיל את הראש בבחירת תוכן או להתחייב לראות משהו.

הבעיה היא שאי אפשר לצפות בהם דרך הדפדפן של המחשב שמחובר לטלויזיה והאפליקציה שלהם לא עובדת על מכשירים שעברו רוט (הם קוראים להם מכשירים פרוצים), מוזר כי לשאר החברות אין בעיה עם זה, כך שהסטרימר שלי לא יכל להציג תוכן שלהם. הם הציעו לי לקחת את הסטרימר שלהם כאשר את הסטרימר הראשון הם טוענים שמקבלים בחינם. אבל בדיקה יותר מדוקדקת העלתה שמדובר בעקיצה הסגנון המפוקפק של חיוב-זיכוי שנועדה לכבול את הלקוח לחברה לתקופה ארוכה כמו שהיה נהוג פעם בחברות הסלולר, כלומר שאתם רוכשים מהם סטרימר ב 24 תשלומים שלא ניתן להזדכות עליו ואתם מקבלים עליו החזר רק כל עוד אתם מנויים לשירות, כלומר אתם חייבים להמשיך להיות מנויים על סטינג.טיוי במשך שנתיים כדי לא לשלם על הסטרימר שנמכר לכם במחיר מאוד גבוה, לדעתי מופקע למכשיר במפרט הזה של כ 150 דולר!, זה כפול ממכשירים אחרים דומים שניתן להזמין באינטרנט ואם תפסיקו להיות מנויים תצטרכו להתחיל לשלם עליו.

בנוסף האחריות שהם נותנים על הסטרימר היא רק לשנה, אבל משלמים עליו במשך שנתיים.

בקיצור, התנתקתי מהם אחרי יום.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה כנראה השם סטינג, יעני עוקץ

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני גם נטפליקס לא מופיע בחנות כאשר מדובר במכשיר פרוץ, ובנוסף אם אתה מתקין ידנית על מכשיר פרוץ או מהחנות על מכשיר לא מאושר הוא לא נותן יותר מאשר רזולוציית SD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולם מכירים את הטריק הנחמד הזה.

(לשלוט מהטלפון)

https://www.youtube.com/tv

חבל שלא מותאם למחשב.. אם היה אפשר לגלול שמאלה ימינה עם העכבר היה מעולה.

נ.ב. יס פורבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נטפליקס עובד לי מעולה על הסטרימר שלא עבד עליו הסטינג. אבל לא באמת צריך את האפליקציה של נטפליקס, אני צופה כל הזמן רק דרך הדפדפן. גם בסטרימר וגם בטלויזיה שמחוברת ל PC.

הבעיה שלי עם סטינג היתה שלא ניתן היה לצפות בהם דרך המחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על הוט,

יום שני 15.1 התקשרתי וביקשתי להתנתק, הבחור אמר לי שמה-17.1 לא יחייבו אותי יותר ותוך היומיים האלה יתקשרו לתאם לקיחת ציוד.

יום למחרת 16.1 אני בעבודה כהרגלי, מתקשרים מהוט. הייתי בטוח מתקשרים לתאם לקיחת ציוד. מוזיקה וממתינה. אחרי 10 דקות עונה לי מישהי ואומרת שהשארתי פרטים שיחזרו אלי בקשר לאיזה ראוטר. לא רק שהחלאות מחזיקים אותי על הקו 10 דקות, גם מתקשרים לגבי דברים שלא היו.

אתמול 17.1 שוב טלפון מהוט, שוב מוזיקה וממתינה 10 דקות, עונה מישהו "בכיר" שרוצה לדעת למה אני רוצה להתנתק. אמרתי לו שגם בחינם אני לא רוצה להיות מנוי שלהם. תבואו לאסוף ציוד. אין בעיה, גג מחר ייצרו איתך קשר. אבל אמרתם עד היום, איך פתאום עד מחר?

היום טלפון, הפעם בלי ממתינה. איסוף ציוד קרוב רק ב-12.2 בין 3-6. עכשיו אני עוד צריך לקחת חופש מהעבודה?

אמרתי שאחזיר לבד לנקודת החזרה בראשל"צ.

מה שכן, החיוב כביכול מבוטל החל מה-17.1. היום עדיין הכל עובד כרגיל. שאלתי אותו איך זה שהכל עובד? הוא אומר לי ככה זה. החל מה-17.1 אין חיוב, וכשתחזיר את הציוד למעשה תהיה מנותק. נשמע לי מוזר משהו...

שורה תחתונה,

אני לא מבין איך חברה שעושה הכל כדי שתעזוב אותה, מוכנה אח"כ לעשות הכל כדי שלא תעזוב.

זו באמת ובתמים החברה הכי לא מקצועית שיצא לי להכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...