Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז שלחתי את הוט לכל הרוחות, עדיין מעוניין לראות טלוויזיה

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 2261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפסקתי להיות פראייר. שרות לקוחות מחפיר ומחירים אסטרונומים.

בעוד כחצי שנה אעבור דירה, אז לא רוצה כרגע להתחייב לחברה אחרת כלשהי ופשוט מעדיף לראות כמה שיותר תוכן דרך קודי נניח. ערוץ 12 ראיתי שיש ועובד. איזה עוד תוספי תוכן לייב קיימים (אם בכלל)?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הערוצים הישראלים משדרים בלייב דרך אתרי האינטרנט שלהם. אתה יכול למשוך לינקים לדפדפן- זה לא נוח כמו ללחוץ על כפתור בשלט אבל הרבה יותר זול מכל ספק כמו הוט\יס.

זה מה שעשיתי אצלי, בצירוף נטפליקס וסתם יוטיוב אני מכוסה מכל הכיוונים שמעניינים (אותי לפחות. ממילא אני לא מסתכל על 11, 12, או 13, שאותם הוספתי עבור אשתי. אם כבר יוצא לי לצפות באיזשהו ערוץ זה יהיה 10 [14]).

למעשה יוטיוב ונטפליקס זה התוכן העיקרי שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמן האחרון קמו כמה פריאטים ישראלים שעשו ממשק נוח לקודי. אני משתמש בבילד של chameleon לכמה מכשירים, הוא מאט את הקודי, אבל הסדר מאוד נוח. לא הצלחתי להתחבר להרחבות עם סדרות והוא תמיד מעיף אותי. סרטים דווקא הצלחתי לצפות. (אם תרצה קישור, שלח לי ה"פ. מלבד התקשרות בקבוצה בטלגרם, אין לי קשר אליהם)

יש גם את החתול שמפורסם. ספרתי ל-2 אנשים שהתשמשו בחתול, והעדיפו את chameleon. החתול תוכל למצוא בפייסבוק תחת השם the cat kodi.

עוד דרך היא נדפליקס, שעלות היא בין 35-50 ש"ח (תלוי בכמות המכשירים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודי עדיין עובד עם כל הבעיות שיש עם זכויות יוצרים ?

אני בכל אופן מחקתי את קודי ברגע שזיהיתי שהמקורות מתחילים לרדת. התחברתי לנפליקס ואני מרוצה מאוד. נטפליקס, עידן פלוס ויו-טיוב בהחלט מספיקים לנו.

HOT, פרטנר, סלקום,YES וכל מי שנשאר, לעולם לא אתחבר אליכם.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן קמות הרחבות חדשות. לבילד שלי יש קבוצה בטלגרם, שאנשים מסוימים ממליצים להוסיף לבילד עצמו.

אני זרקתי את עידן פלוס, ורואה ערוץ 2 דרך הקודי בגלל איכות HD בסטרימר. כרגע הכל יציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאלה באותו הנושא,

כיום אני לקוח אינטרנט של פרטנר ומשלם 25 ש"ח בחודש על 30 מגה. בגלל שסיימתי עם הוט והתשתית שלהם, בפרטנר יש "מבצע" של 40 מגה ב-79 ש"ח (תשתית וספק), פלוס תשלום חודשי של 13 ש"ח על המודם. ניתן גם לעשות 100 מגה בתוספת של 5 ש"ח בלבד, וזה מה שהם מעודדים לעשות.

האם זו עסקה משתלמת? האם כולם גובים תשלום נוסף על המודם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם מחשב בסלון מחובר לטלויזיה ואנטנה לטובת עידן פלוס.

קודי אצלי מותקן אבל האמת שהתעייפתי כל הזמן "לתחזק" אותו.

כל כמה שבועות צריך לחפש הרחבות חדשות וזה כבר נהיה מעיק.

סדרות - אני מוריד מראש פרקים בטורנט.

לשלם להוט / יס / סלקום / פרטנר - מיותר לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נטפליקס, כי זה נוח.

יש קודי, אבל משתמש מעט.

יש יוטיוב.

יש אתרי אינטרנט של הערוצים המסחריים.

יש יותר תוכן מעניין ממה שיש שעות ביום...

הוט ויס, שייסגרו את הביזנס. עבר זמנם.

נ.ב. הכל עובד דרך מחשב גרוטאה, עם חיבור קווי לנתב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו כבר שנתיים וחצי לפחות עם קודי ונטפליקס.

לא שילמנו גם בישראל על כבלים, מבחינתנו אין כזאת אופציה בכלל.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שנותר לחברות הגדולות - שידורי ספורט ישירים למיניהם באיכות גבוהה.

מי שספורט לא מעניין אותו, או לא מעניין מספיק, מסודר לכל החיים.

בנוסף לתוכן המצוי בנטפליקס שמאוד מזכיר משום מה את הווידאומטים של פעם (למי שזוכר...)

אני מוצא את עצמי יותר ויותר נסחף ל״ערוצים״ העצמאיים לחלוטין ביוטיוב של אנשים פרטיים לגמרי

שמציגים בצורה מאוד מעמיקה חתך מאוד צר של משהו אמיתי,

בעיקר אלה שבונים דברים (בית, רהיטים, שדות, מה לא) אבל לא רק.

לחזור אחר כך לתוכניות בעלות פורמט קבוע ונרטיב ושבלונה בסגנון ערוץ ההיסטוריה ושות׳ - מעורר חלחלה.

כפי שכתב פאלו, יש יותר תוכן משעות ביום, מעולם לא טרחתי עם קודי ושאר התעסקויות פיראטיות.

אה, וסרטים אילמים יש ביוטיוב, הודות לפקיעת זכויות היוצרים, באיכות שמשתפרת בכל העלאה מחודשת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה על הטיפים.

אני מודה, יהיה לי קשה במיוחד אחרי שהתרגלתי כבר לשלט. עדיין הייתי מוצא את עצמי מתעצבן על זה שמתוך אלף ערוץ, יש רק קומץ ערוצים שבאמת יש מהם תועלת. אני מעדיף לשים את הכסף הזה על דברים מועילים יותר. אתרגל למשהו אחר, לא סוף העולם. מה שכן, חבל שהחברות האלה נגועות בכזו חזירות. למישהו שם אין מושג איך מתנהלים עם לקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...