Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה עם נזק מתחת להשתתפות עצמית של הפוגע

שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים

האוטו שלי (סיוויק 2003) עמד בחניה תוך שהוא חוסם עוד 2 רכבים שלי ולא מפריע לתנועה אבל בכל זאת מישהו שיפשף אותו והשאיר פתק עם מספר טלפון ליצירת קשר.

מפה לשם התקשרתי לבן אדם והוא מן הסתם מרח אותי הבטיח שיחזור לא חזר ובקיצור הייתי צריך לרדוף אחריו. לאחר מספר מאמצים איתרתי את האוטו שלו (מאזדה 3 2012) וקיבלתי ממנו את מספר הפוליסת מקיף וחובה שלו.

לי יש ביטוח חובה וצד ג' על ההונדה ופניתי לסוכן ביטוח שלי שאמר ללכת להביא הצעת מחיר ממוסך על התיקון ונראה איך נתקדם.

הלכתי למוסך אחד ולקחתי הצעת מחיר לתיקון של 1200 שח אחר כך פניתי לסוכן ביטוח שלי שאמר שיש בעיה. ההשתתפות העצמית של הפוגע 1500 שקל בגלל זה אי אפשר לתבוע את הביטוח שלו ואני אמור להסתדר איתו, ואם הוא לא רוצה לשלם אז פשוט לתבוע אותו בבית משפט ואין משהו אחר שאפשר לעשות.

אז דיברתי עם הפוגע ואמרתי לו שיש לי הצעת מחיר וסיפרתי לו את מה שאמר הסוכן והוא אומר לי מה פתאום אין דבר כזה בשביל מה אני משלם ביטוח שהביטוח ישברו תראש ואני לא מוכן להתעסק עם זה ואין קשר אם הנזק מעל או מתחת להשתתפות העצמית שלו. אם צריך שאני ילך לבית משפט לא ממש אכפת לו ועודש התחיל להאשים אותי שחניתי לא טוב וחסמתי את התנועה והפרעתי לו לצאת. בקיצר הוא לא מוכן לשלם 1200 שקל ולסגור את הסיפור.

מה עושים? מי צודק? באמת אי אפשר לתבוע את החברת ביטוח שלו? ואם הייתי מביא הצעת מחיר של 1600 שקל זה היה בסדר והיה אפשר לתבוע את הביטוח שלו?

מה עושים הלאה? צריך לערב שמאי בכל הסיפור או פשוט ללכת לתקן במוסך ולתבוע אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לתבוע את הביטוח - אשר יתבע את הסכום מהפוגע. וגם יגבה ממנו עד 3 שנות אבדן ה.ה.ת.

הפוגע לא מבין את הפוליסה שלו, תסביר לו לאט. ואם לא יבין עשה זאת באמצעות בית המשפט לתביעות קטנות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה

תשמע הפוגע אומר שלא אכפת לו שהפוליסה תעלה לו במחיר הוא רוצה שהחברת ביטוח תתעסק עם זה.

עוד כמה שאלות:

1. צריך לערב שמאי לתביעות קטנות? מה קורה אם אני מערב שמאי והשמאי קובע שהנזק הוא נגיד 2000 ש"ח וזה כבר מעל להשתתפות העצמית? אז אני צריך להסב את התביעה על החברת ביטוח של הפוגע?

2. אם באמת שמאי יקבע שהנזק הוא עכשיו מעל 1200 שקל זה לא יהיה מוזר לשופט למה הנזק פתאום קפץ ועלה וכאילו אני עושה תרגילים כדי לעקוץ את הפוגע??

3. אפשר ללכת לתביעות קטנות בלי שמאי בכלל וסתם עם הצעת מחיר? אני חייב לתקן את האוטו בכלל???

אני פשוט לא רוצה לשלם לשמאי על הדוח ועוד אחר כך לאכול אותה בבית משפט כי השופט קם על צד ימין ויחליט לא לשלם לי את כל ההוצאות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,לא יודע מה לומר לך. האיש הזה כנראה טיפש ברמה חריגה, לא מבין שהוא יפסיד הרבה יותר. או שהוא חושב שיש לו איזה קלף בשרוול כדי "לנצח" בבית המשפט. אתיחס לכך בהמשך.

שירותי השמאי יעלו לך כמה מאות ש"ח, שאותם אתה מוסיף לתביעה.

מה שלא הבנתי מהפוסט הראשון שלך הוא האם הרכב שפגע בך הוא אחד מאלה שנחסמו - אם זה המצב סיכוי גבוה שלא תקבל דבר או שתקבל מעט מאד, או רכב שנע על הכביש ואז אתה תלוי במצב הרוח של השופט לגבי אשם תורם. זה כבר תלוי יותר באיך אתה והצד השני מציגים את עמדותיכם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את העלות של השמאי אני מוסיף לתביעה זה מובן אבל השאלה מה יקרה אם השמאי יקבע עכשיו נזק אחר שגבוה יותר מההישתתפות העצמית שלו? חובה בכלל לקחת שמאי או שמספיק את ההצעת מחיר מהמוסך?

בפוסט הראשון הכונה שלי זה חסמתי את הרכבים שלי אבל מהצד השני היה הרכב של הפוגע יענו הרכבים שלי חנו בניצב למדרכה ושלו גם כן בניצב למדרכה רק מהצד השני (ממול) וההונדה שלי חנתה ככה שהיא חסמה את הרכבים שלי במקביל למדררכה. בתכלס הוא יכל לצאת עם משאית ולא לגעת לי בהונדה פשוט הוא לא יודע לנהוג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעזוב לרגע מי אשם

אבל

ברגע שהנזק מתחת לסכום ההשתתפות העצמית חברת הביטוח של הפוגע אינה חבה כלום לצד הניזוק , וההתמודדות היא בין המזיק לניזוק

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2285 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...