Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראוטר מתנתק באופן רנדומלי לכל כמה שניות

gbguy
שימו לב! השרשור הזה בן 2253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעדכן:

ד"ר גוגל עזר לי להגיע לשירות הלקוחות של TP LINK. אתמול בלילה, בחצות התחלתי לדבר עם הנציג. בהתחלה הוא טען שהכל תקין: לרשת אלחוטית יש ניצולת של 60-70% מהניצולת של המהירות. אמרתי לו שהוא טעה כי כאשר הייתי מחובר ל-100Mbps קבלתי את המהירות הרצויה ב-WIFI.

הבחור טען שאני צריך לעדכן את הקשוחה. תהיתי לרגע כי היבואן טען שאין עדכונים של הקשוחה. הנציג הראה לי את הקבצים ואת המדריך ואמרתי לו שאני מקווה שזה יסתדר.

הלכתי לישון וקמתי. עדכנתי. המצב לא השתנה. שוב תהיה לי שיחה עם נציג שירות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחזיר אותך להודעה 8#

גם מכשירים של 500 שח מבית TL עושים בעיות.

אפילו המשתמשים הכי אדוקים לחברה הזו מודים שהתכנה על הפנים וממליצים להשתמש בתכנה צד ג'

החברה הזו פשוט לא טובה.

לך לכל פורום תקשורת שאתה מכיר בעולם או שגוגל מכיר ותראה שכל הבעיות והבעיות הכי הזויות של אנשים זה עם מוצרי TL

ועדיין זה עצוב כשמישהו יבקש המלצה לראוטר, רוב ההמלצות שהוא יקבל הינם על TL , עם איזה שם קרבי שהם אימצו לסדרות המוצרים שלהם ומפרט של חללית שהוא בתכלס רק על הנייר.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום חוויתי את השירות שלהם שוב. הרגשתי שאני מדבר עם נציג של הוט, בחיי.

הנציגה ביקשה ממני שאעשה ניסוי ערוצים, במקום לבדוק את הערוצים הקיימים ולנסות למצוא ערוץ שהוא לא חופף עם המשדרים האחרים.

היא אמרה לי "השתמשת בראוטר במשך שנתיים, הביצועים ירדו עם הזמן". שאלתי אותה בחזרה "אם אקנה שוב מוצר שלהם, אז הביצועים יהיו טובים למשך שנתיים", ענתה "ראוטר צריך לעבוד יותר משנתים, אבל הגיוני שהביצועים ירדו".

במקביל לאתמול שלחתי הודעה שיחזרו אלי בדוא"ל שיחזרו אלי בכתב, קבלתי תשובה שהמצב סבבה ועל הדרך אני ממליץ לקנות ראוטר חדש

The TD-W9980 2.4GHz and 5GHz theoretical WiFi speed are both 300Mbps. This value is not the actual download speed you can get on your devices, it's just the theoretical speed, the actual download speed is about 30%-45% of the theoretical speed depends on the using environment.

So when the bandwidth from your Internet provider is 100Mbps, and the actual download speed is about 100Mbps, it's very good. But even if you update the bandwidth to 200Mbps, the WiFi speed will not improve, it's normal. Just as i said, the actual download speed is limited by the theoretical speed. Yout update the bandwidth to 300Mbps or faster , the actual WiFi download speed will not improve.

We have some modem router ,like Archer VR2800 which even runs at 2167Mbps on 5GHz and 600Mbps on 2.4GHz, that doesn't means you can get 2167Mbps download speed, and the max bandwidth we can get in most case is 1000Mbps, is that means the value is useless or Wasteful? absolutely not. according to that ,the actual download speed is about 30%-45% of the theoretical speed, there is no problem.

So if your bandwidth is 200Mbps, it's suggested to get a faster wifi speed modem router like Archer VR400/600/900.

התאכזבתי לגלות את זה. יותר אני לא אקנה TP LINK.

על הדרך: איך הראוטר של שיאומי? הוא שווה משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Same shit

קו מנחה - ראוטר נורמאלי עולה יותר מ50$ בחול.

בארץ תוסיף 0>₪

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dlink dsr250

ומעלה זה ציוד טוב שלהם.

Ubiquiti טובים ולא יקרים

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על מה אתה מבזבז את הזמן שלך, יש לך ראוטר מיושן בתקן N. המהירות תאורטית, היצרן לא יכול לדעת את מבנה הבית וההפרעות אצלך. תקרא סקירות על נתבים בתקן N ותראה שזה המצב.

נתב קונים לפי ביקורות על דגם ספציפי, לא על בסיס משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הפרעות יכולות להיות מקליטת אות במרחק כמעט אפסי? כי חלק מבדיקת מהירות נעשו גם במרחק אפס ותוצאה זהה.

תקן N יכול להעביר מידע בקצב של 300Mbps. למה אני לא מקבל? כי נוח לרשום בגדול על האריזה.

ראיתי סקירות של D-LINK AC1200. תוצאה בתדר 2.4GHZ הניבה תוצאה של 150Mbps, בתדר 5Ghz תוצאה של 200Mbps (תקן ac). חיבור חוטי 500Mbps.

אני כבר הבנתי שצריך לחזור לימי הכבלים בשביל לקבל מהירות הרצויה. כנראה זה יהיה הפתרון בדירה הבאה שלי.

עריכה אחרונה על ידי gbguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכל בתאוריה, במציאות אתה יכול לקרוא פה על נתב ,מהתקופה של הנתב שלך, ולראות שזה המצב.

http://www.netcheif.com/Reviews/VMG1312/VMG1312.htm

חיבור קווי הכי אמין, אין על זה וויכוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לאתר הסקירות. שהבאת והתאכזבתי לגלות שגם תקן ac הוא לא מהיר במיוחד כפי שהתקן אמור להיות.

עדין לא הבנתי למה חברות התקשורת רושמות קצב העברת נתונים שיקרי.

כמו שכתוב שמכונית יכולה להגיע ל-200 קמ"ש, אבל בפועל היא מגיעה עד 70 קמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקרוא כאן למה רשתות אלחוטיות זה לא מה שהיצרנים מנסים למכור לך.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי די ברפרוף, והוא טוען טענות די מגוכחות:

1. כמות העברת המידע תלויה במרחק: נכון, אבל במקרה שלי המרחק הוא קצר (שלפעמים הוא די קרוב לאפס). אפילו העלתי לכאן תמנוה שעוצמת האות היא 100%.

2. רעש: יש הרבה רעשים בשביל להעביר מידע. בגלל זה מהנדסים עובדים - להנדס את המוצר הטוב ביותר. יש תקן שמגדיר הכל (מא' עד ת'). מהנדס חשמל בתחום התקושרת צריך לדעת איך להתמודד עם רעשים (הרי בגלל זה הוא למד את המקצוע וקרע את התחת שלו 4 שנים). בכל זאת המוצר לא מנוצל היטב.

אני אף פעם לא עשיתי ניסוי, אבל העברת המידע תלויה בשדות חשמלים ומגנטים שיש בחדר וכמובן שגם טמפרטורה. אני לא חושב שהטמפרטורה בימים האחרונים היא קיצונית. ואני לא חושב שהשדה המגנטי והחשמלי שיש לי בבית הוא כ"כ עוצמתי שיוריד את עוצמת קצב העברת הסימבולים.

לכן אני חושב שאו שהטענה שלי לגבי עוצמת השדה החשמלי והמגנטי היא לא נכונה ולכן יש השפעה, או פשוט החברות האלו מהתחלה גורמות לעוצמת שידור נמוכה יותר מחשש מארגון מסוים יתעצבן שהמכשירים שלהם מסרטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טענה ששמעתי שחוזרים עליה כמה פעמים היא שעדיף שהראוטרים יהיו על העוצמה הנמוכה ביותר שאפשר. הבעיה היא הפרעות של שידורים מהשכנים. האנלוגיה היא לנסיון לדבר במקום רועש. אם כולם צועקים אז אף אחד לא שומע כלום ואם כולם מדברים בשקט אז יותר קל לשמוע את מי שקרוב אליך.

ברור שבמרחק קרוב מאוד לרואטר לא אמורות להיות הפרעות.

אתה יכול למפות את השידורים מהשכנים (כמה רשתות ועד כמה קולטים אצלך אותם) עם המחשב או הסלולרי ולראות כמה המצב חמור, או לא, אצלך.

אני באמת לא יודע מה הבעיה אצלך. אני גר בבית חד קומתי של כ-130 מטר. הראוטר בסלון ומוגדר לעוצמת השידור הנמוכה ביותר. הקליטה ברוב הבית סבירה למעט הממ"ד שחוץ מהעובדה שממ"ד הוא בעייתי גם נמצא בנקודה רחוקה ביותר מהראוטר.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי די ברפרוף, והוא טוען טענות די מגוכחות:

1. כמות העברת המידע תלויה במרחק: נכון, אבל במקרה שלי המרחק הוא קצר (שלפעמים הוא די קרוב לאפס). אפילו העלתי לכאן תמנוה שעוצמת האות היא 100%.

2. רעש: יש הרבה רעשים בשביל להעביר מידע. בגלל זה מהנדסים עובדים - להנדס את המוצר הטוב ביותר. יש תקן שמגדיר הכל (מא' עד ת'). מהנדס חשמל בתחום התקושרת צריך לדעת איך להתמודד עם רעשים (הרי בגלל זה הוא למד את המקצוע וקרע את התחת שלו 4 שנים). בכל זאת המוצר לא מנוצל היטב.

אני אף פעם לא עשיתי ניסוי, אבל העברת המידע תלויה בשדות חשמלים ומגנטים שיש בחדר וכמובן שגם טמפרטורה. אני לא חושב שהטמפרטורה בימים האחרונים היא קיצונית. ואני לא חושב שהשדה המגנטי והחשמלי שיש לי בבית הוא כ"כ עוצמתי שיוריד את עוצמת קצב העברת הסימבולים.

לכן אני חושב שאו שהטענה שלי לגבי עוצמת השדה החשמלי והמגנטי היא לא נכונה ולכן יש השפעה, או פשוט החברות האלו מהתחלה גורמות לעוצמת שידור נמוכה יותר מחשש מארגון מסוים יתעצבן שהמכשירים שלהם מסרטנים.

כנראה שלא קראת. מדובר בסה"כ במאמר די מוצלח, שמסביר לא מעט. אפילו את הטענה הבסיסית (והנכונה) שהקצב המוצהר הוא קצב השידור הפיסי באוויר, שכוללל הפסקות בין פריימים, header של הפרוטוקול, header-ים של פרוטוקולים מעל (IP, UDP/TCP), הודעות control ועוד כהנה וכהנה מרעין בישין לא הבנת בכלל. רק זה מגלח לך לא מעט bandwidth.

WiFi זה לא צינור שאתה שופך בו ביטים מצד אחד והם יוצאים מהשני. זה פרוטוקול מאוד (מאוד, מאוד) מורכב. אני לא מכיר את התקנים המתקדמים אז אני לא אכנס לפרטים, אבל זה מאוד רחוק מעוצמת הסיגנל שאתה מדבר עליה.

מכיוון שאני לא מבין כלום ב-RF, אני רק אגיד שגם בתנאים אופטימליים (בתא מבודד, במעבדה, כשהתווך האווירי מוחלף בחוט) לא תמיד מגיעים ל-100%. זה עניין סטטיסטי, ובטח באזור עירוני כשלכל שכן יש רשת משלו וגם הטלפון שלך בדיוק מחובר לאוזניות בבלוטות' (שבאופן מפתיע גם עובד ב-2.4GHz) , אין שום סיכוי לקבל ביצועים מקסימליים ב-RF.

בסה"כ, אם אתה מקבל קרוב ל-50% מהקצב המוצהר, בטח אם זה TCP והבדיקה היא מול אתר מרוחק, החיים שלך סילאן. לא תקבל טוב יותר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאמר דווקא סבבה והשורה התחתונה שלו מדויקת - זה מסובך.

המרווח הרועש והצפוף שבו מתמרנים הביטים האומללים שרצים להם ב-wifi הם ברמות שקרובות לקצה היכולת הפיזיקלית (!!) -

כל תקן חדש עושה שמיניות באוויר כדי להתגבר על בעיות אמיתיות שנובעות מטווח התדרים המוגבל שאפשר לשחק בו.

יש מגבלות פיזיקליות חמורות יותר ככל שעולים לתדרים גבוהים יותר, ועדיין לא התגברו עליהן,

יש שלל סטארטאפים שמנסים מזלם בתחום.

אבל אם נחזור לכדור הארץ - כל עוד אתה גר בסביבה עירונית עם שכנים ובניינים סמוכים - אתה בבעיה,

ולא תקבל את מלוא רוחב הפס גם אם המחשב נמצא במרחק 5 ס״מ מהאנטנות של הראוטר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...