Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פ'זו 308 שנתון 2010 או פז'ו 207 שנתון 2012

Timor Surkiss
שימו לב! השרשור הזה בן 2282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מת להחליף את ההונדה ג'אז שנתון 2003 שלי והלכתי לסוכניות טרייד אין כי אין לי כוח למכור ביד 2.

קיבלתי שתי הצעות:

מאלבר פז'ו 308 שנתון 2010 עם 90,000 קילומטר מדגם הComfort Plus ב14,000 -16,000 פלוס הרכב שלי.

מטרייד מובייל פ'זו 207 שנתון 2012 עם 30,000 קילומטר מדגם הActive ב20,000 פלוס הרכב שלי.

אני אישית נוטה לכיוון הפז'ו הראשונה, ה308, בגלל גודל ואבזור (למרות שאני מודה שאין לי מושג מה האבזור כולל).

אני כן קצת נגד כי שמעתי על צרפתיות וחשמל ושהם לא הולכים ביחד. איך האמינות שלה?

אני אמור לעשות נסיעות קצרות כל יום (כפר סבא - הרצליה) והרכב מיועד בעיקר לנסיעות האלה.

מה חושבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתייחס רק להבדל הדגמים, שני הרכבים בעלי אותו מנוע אומנם אבל הראשון כבד יותר,

תלוי מה השימוש ברכב,

מציע שתנהג בשניהם לפני שאתה מגיע להחלטה, ה308 יותר כבדה ובעלת היגוי כבד, ״ספינתית״ , לעומת ה207 שבעלת היגוי יותר דינאמי וקליל.

לאחר התלבטות זהה , נבחרה לבסוף ה207 שנמצאה מאוד זריזה ונוחה, ותא מטען מספיק פלוס ביחס לסופר מיני.

תחפש אקזמפלר שמור ותתרחק ממגרשים, ואם הרכב טופל ויטופל כנדרש , לא תחווה תקלות מיוחדות, מה שכן דע שהרכבים מגיעים עם גיר al4 המיושן והידוע , ויש לבדוק אותו ואת תקינותו.

ההתיחסות בהודעתי הינה לשני הדגמים עם מנוע 1600, לדעתי עקב השילוב של מנוע 1.4 וגיר רובוטי, מציע להתרחק .

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שכחתי לציין שאני נשוי טרי ויש ילדים בהמשך אז נושא הגודל כן חשוב. כמו כן, האוטו השני הרגיש לי לא טוב בצורת המכירה שלו כי המוכר הרגיש סופר חלקלק, משהו בתחושת הבטן.

עד כמה נורא הגיר הרובוטי? אני מגיע מהונדה ג'אז 2003 - הכל שיפור כרגע =)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התא מטען ומרווח בשני הרכבים לדעתי טוב, אבל זה כבר עניין אישי.

תקרא על הגיר הנל, יש מלא מידע. ושוב אגיד, תמנע ממגרש, יש תרכבים האלה כמו זבל והשוק מת, זה יתרון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של 207 מודל 2012 עם 75K ק"מ כבר כמעט 6 שנים, עד כה אין שום בעיות אמינות, למעט משאבת הגה כוח שהוחלף ע"י היבואן ללא תשלום אחרי 4 שנים. פרט לכך רק טיפולים שוטפים, שני מצברים ושתי נורות שרופות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימת זהות במנוע ובתיבת ההילוכים ברכבים שהתעניין פותח השרשור -

פיג'ו 308 ופיג'ו 207 הם מנועים בנפח מנוע 1.6 120 כ"ס.

תיבת ההילוכים ברכבים היא לא רובוטית.

הפיג'ו 207 דגם Active

הוא הדגם האחרון ששוק בארץ בתחילת שנת 2012,

לאחר מכן היגיע המחליפה פיג'ו 208.

רק ברכבי פיג'ו 308 בנפח 1.6 טורבו שבו 156 כ"ס

נתגלו בעיות של הצטברות פיח במנוע.

המנוע האטמוספרי 1.6 בעל 120 כ"ס נחשב כאמינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש עם מנוע NFU היו כאלו עד סוף 2009, מנוע ישן יותר אמין בצורה מפליאה סוס עבודה עם 110 כ"ס. אמינות של מנוע יפני כמעט.

אני עם C4 2009 ידנית עם המנוע הזה ונהנה מאוד המון כח זמין. ה 120 הוא תוצר בשיתוף עם BMW ונחשב פחות אמין מכנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכירה מספיק את הרכבים המדוברים על מנת לייעץ לגבי דגם.

רק אפנה את תשומת ליבך ללוח יד2 כדי שתראה את המחירים המפורסמים לפני מיקוח. טרייד אין זה שרות של נוחות, אך במקרה הנ"ל אתה מוסר את הרכב שלך כמעט בחינם כשהוא כנראה שווה את ה10,000 ש"ח.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכירה מספיק את הרכבים המדוברים על מנת לייעץ לגבי דגם.

רק אפנה את תשומת ליבך ללוח יד2 כדי שתראה את המחירים המפורסמים לפני מיקוח. טרייד אין זה שרות של נוחות, אך במקרה הנ"ל אתה מוסר את הרכב שלך כמעט בחינם כשהוא כנראה שווה את ה10,000 ש"ח.

ידוע!

הרכב שלי מתנהג מוזר לפעמים ועוד אף מוסך לא עלה הבעיה (קפיצות בנסיעה כאילו הוא הוריד הילוך או משהו). זו הסיבה שאני מחפש טרייד אין. אני ממש לא רוצה למכור את הרכב הזה למישהו אלא לסוכנות כי משהו בו בהחלט דפוק.

האם יש תחלופות לרכבים האלו? שמעתי גם הצעות על C3 שנתון 212 ושברולט קרוז 2014 אבל האפשרויות לא נשמעות קורצות מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2282 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...