Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יותר מידי טוב בשביל להיות אמיתי- או מה כדאי לבדוק בקניה מסוחר רכב?

avimorde
שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום מחר אני הולך לבדוק מאזדה 3 משנת 2015 יד ראשונה שעברה רק 20K קילומטר במחיר נמוך ב13 אלף מהמחירון. המוכר לא מכחיש שהוא סוחר רכבים ובנוגע למזדה, טוען שהרכב פרטי ומתחייב על תקינות מלאה בבדיקה.

בכדי לוודא שלא מדובר ברכב ליסינג או השכרה, תכננתי לבקש מהמוכר להגיע איתי למכשיר רשיומט ולהדפיס את רשיון הרכב לנגד עיני. האם יש עוד דברים שיכולים לחמוק מעיני? מה עוד הייתם ממליצים לי לבדוק? זוהי הקנייה הראשונה שלי. תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

אולי תבקש שישלח לך צילום של רישיון הרכב לפני שאתה מטריח את עצמך להיפגש עם הסוחר? יש לך תמונות של הרכב עם הלוחית רישוי? כך תוכל להשוות. זה דבר מאוד ראשוני לעשות לפני כל שאר הבדיקות שיש לעשות לפני קניית רכב.

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מתנות חינם.

אני אפילו לא הייתי נוסע אליו.

יש המון רכבים כאלה למכירה ולא קשה למצוא אחת שמורה ופרטית.

מחיר מפתה? מעדיף 2014 ממוכר הגון.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכוי שיש מציאות אצל סוחרי רכב הוא נמוך עד אפסי. סוחר שיש לו מציאה ביד ידרוש מחיר מעבר לערכה האמיתי.

אם אתה לא יכול לקחת איתך חבר שמבין הייתי מציע לוותר. סוחר מנוסה יסובב אותך טוב ככה הוא מרויח.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוחרים הללו יעשו הכל כדי להביא אותך אליהם למגרש. כשאתה מגיע הם מגלים להפתעתם שמדובר ביד שניה מליסינג, ו/או שההוא עם 20000 ק"מ בדיוק נמכר, אבל בדיוק יש להם בובוניירה עם 60000 ק"מ "כמו חדש".

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי לוודא שלא מדובר ברכב ליסינג או השכרה, תכננתי לבקש מהמוכר להגיע איתי למכשיר רשיומט ולהדפיס את רשיון הרכב לנגד עיני.

אם כבר אתה ברישיומט, עדיף להדפיס היסטוריית בעלויות ולא רישיון רכב.

בשנים אחרונות נפוץ מאוד רישום על חברה בע"מ ואז לא מופיע רישום קודם ברישיון הרכב בכלל, כאילו היה פרטי. אבל בפירוט בעלויות אתה יכול לראות את כל הידיים שרכב עבר. לא שמות, אבל אם היה פרטי, חברה, תו סחר.

אם הרכב באמת פרטי, כנראה שהרכב עבר משהו. אין סיבה שסוחר יוריד 13K מהמחירון ככה סתם, לקנות בזול ולמכור ברווח זאת העבודה שלו.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית אומר 13 אלף מאדם פרטי הייתי אומר שהוא מעדיף למכור לפרטי מאשר להכניס לטרייד ואז יש מצב להורדה כזאת אבל מסוחר רכב, שום סיכוי

למרות שאם זה ליד הבית מהסקרנות הייתי הולך, אבל בודק 1000 פעם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הסוחר מסביר את המחיר של הרכב? משהו פה לא מסתדר - אם זה יותר מדי טוב להיות אמיתי זה כנראה לא.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

בזבוז זמן מוחלט.

בדר"כ מכונית שמורה לא תמכר לסוחר,בסופו של דבר החלטה שלך.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי לא מעט מכוניות שמורות שנמכרו לסוחרים - הם בתורם התנהגו כמו סוחרים ומכרו אותן במחיר השוק (אם לא יותר)

אין מתנות חנם!

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2264 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...