Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i20 2013 לא מניעה אלא רק עם גז (נערך)

adiadi123
שימו לב! השרשור הזה בן 2290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אשמח לעזרתכם,

האוטו לא מניע (יונדאי I20 שנת 2013) רק במידה ואסובב את הסטרטר ואתן גז האוטו בסופו של דבר יניע.

במוסך נאמר לי שהבעיה היא בשמן שלא הוחלף הרבה זמן, האם הגיוני הדבר ?

תודה רבה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

ממה שאני יודע בעת סיבוב הסוויץ' יש הזרקת דלק לכיוון הבוכנות.

יכול להיות שמשום מה אצלך אין ורק לחיצה על הדוושה נותנת דלק לבוכנות.

וזה מקור הבעי'ה.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החל מחצי סוויץ ועד הסטרטר כולל מתקיימת הזרקת דלק כך שהמצב שתיתכן הזרקה רק בלחיצה עצמה אין סיכוי.

לפותח השירשור תחליף מוסך...גם אם השמן לא הוחלף 5 שנים ויש שמן הרכב יניע. צריך לבדוק ברגע נסיון ההנעה שמיתקבל ניצוץ תקין למצתים ושהם תקינים ושזרימת הדלק תקינה בלחץ שלה.

האם לאחר שהרכב הניע עם גז ואתה עוזב את הגז הוא עובד תקין או מנסה להיכבות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החל מחצי סוויץ ועד הסטרטר כולל מתקיימת הזרקת דלק כך שהמצב שתיתכן הזרקה רק בלחיצה עצמה אין סיכוי.

לא נראה לי שזה נכון. לפי מה שאתה אומר, אם אני משאיר את הסוויץ במצב ON בלי להניע למשל שעה, כל הזמן הזה תהיה הוא הוא יזריק דלק? המנוע יוצף...

מה שקורה, משאבת דלק עובדת 2 שניות אחרי פתיחת סוויץ' כדי לבנות לחץ ומפסיקה אם לא מניעים.

פקודת הזרקה למזרקים נשלחת אחרי שהסטרטר האיץ את המנוע לסל"ד מסויים (נאמר 250 סל"ד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

שלילי, ב-307 שלי (אני מניח שלעוד רכבים) מרגע סיבוב הסוויץ' ישנה הזרקת דלק לשני'ה אולי פחות, בטח ובטח לא עד ההנעה בפועל.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך נאמר לי שהבעיה היא בשמן שלא הוחלף הרבה זמן, האם הגיוני הדבר ?

אני רק אגיב על זה כי זה צרם לי.

אני מקווה שאתה מבצע טיפול כל שנה או 15K מה שמגיע קודם. טיפול זה לא המלצה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אגיב על זה כי זה צרם לי.

אני מקווה שאתה מבצע טיפול כל שנה או 15K מה שמגיע קודם. טיפול זה לא המלצה.

לאחר שהאוטו הניע כיביתי את האוטו והנעתי רגיל בלי גז ונסעתי למוסך, במוסך כבר עשיתי טיפול 10K

וכמובן שאני עושה טיפולים האוטו נסה בדיוק 10K מהטיפול האחרון .

והוחלף המצבר מאחר והיה חלש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השירשור תחליף מוסך...גם אם השמן לא הוחלף 5 שנים ויש שמן הרכב יניע. צריך לבדוק ברגע נסיון ההנעה שמיתקבל ניצוץ תקין למצתים ושהם תקינים ושזרימת הדלק תקינה בלחץ שלה.

האם לאחר שהרכב הניע עם גז ואתה עוזב את הגז הוא עובד תקין או מנסה להיכבות?

האוטו הניע אפילו כיביתי והדלקתי ונסעתי למוסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה נכון. לפי מה שאתה אומר, אם אני משאיר את הסוויץ במצב ON בלי להניע למשל שעה, כל הזמן הזה תהיה הוא הוא יזריק דלק? המנוע יוצף...

מה שקורה, משאבת דלק עובדת 2 שניות אחרי פתיחת סוויץ' כדי לבנות לחץ ומפסיקה אם לא מניעים.

פקודת הזרקה למזרקים נשלחת אחרי שהסטרטר האיץ את המנוע לסל"ד מסויים (נאמר 250 סל"ד).

נכון בוקי....לא הסברתי עצמי נכון. בחצי סוויץ היא רק בונה לחץ. בסטרטר עצמו היא כבר מזריקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...