Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת שאריות דבק משמשה

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 2261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

הורדתי מדבקת חלון ("חלונות כהים") ונשארו שאריות דבק.

ניסיתי לגרד עם מים וסבון ועם WD40. ללא שינוי.

יש למישהו פתרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אצטון מטפטף על חומר העשוי מפלסטיק הוא צורב אותו. במידה ואצטון בא במגע לזמן ממושך עם חומר מפלסטיק הוא גם עלול להמיס אותו.

אצטון משמש בהרבה מקרים כזרז או כחומר עזר להדבקת חלקי פלסטיק.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעם הבאה - GOO GONE

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בעקרון מוצר שמבוסס על חומצת הדרים - תנסה סבון כלים על בסיס חומצת הדרים, תחפש אחד חזק במיוחד ותשרה למשך כמה דקות.

הGOO GONE אמנם יקר יחסית אבל בקבוק של 8 OZ לשימוש פרטי זה פחות או יותר לכל החיים. קניתי - השתמשתי בו על כמה רכבים להורדת מדבקות וגם ניקיתי עם משהו כמו חמש טיפות שולחן שהבת שלי הדביקה עליו איזה מאה מדבקות עגולות והוא ביעילות מוחלטת הסיר את כולן מבלי לפגוע בלכה.

משהו שאני לא הייתי מעז לנסות עם ספוג הפלא למשל (ואני אומר את זה כי ניסיתי - על אותו השולחן אחרי שאחיה הקטן צייר עליו בטוש פרמננט ואת זה הגו-גאן לא הוריד אבל ספוג הפלא כן הוריד רק שעשה זאת ביחד עם הלקה).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2261 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...