Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר לקורולה 2008

Omri Dahan
שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני בעל טויטה קורולה 2008, רובוטית כמובן.

אני שמעתי כבר מכמה אנשים שאפשר להחליף את הגיר שלי ולשים במקומו גיר של הטויטה החדשה עם השישה הילוכים מה שלא נשמע סביר והגיוני לי.

אשמח לדעת האם זה אפשרי ואם לא האם אפשרי לעשות לגיר הסבה לגיר ידני, ואצל מי כדאי לעשות את ההסבה בגיר מישהו שאפשר להיות רגוע מבחינת העבודה והמחיר כמובן, שיתן לי התחייבות על העבודה לתקופת זמן די ארוכה.

אשמח לקבל כמה שיותר חוות דעת והמלצות תודה רבה לכל העוזרים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטויוטה קורולה ממודל 2013 ומעלה יש גיר רציף עם 7 הילוכים ולא סביר.

לקורולה מאמצע 2009 ועד 2013 היה גיר אוטומט 4 הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על הסבות גיר רובוטי שנעשו בארץ לגיר 4 הילוכים של אותו דור מודלים 2009-2012.

^ יואב, זה גיר רציף אז אין הילוכים, מה שרואים כשמעבירים למצב טיפטרוניק זה רק מדמה הילוכים לנהג.

בקורולה עם גיר רציף הוא מדמה הילוכים גם במצב Drive, כל עוד נוהגים רגוע. זאת אומרת הסל"ד עולה עם האצה ויורד כל פעם בכ 500 סל"ד, מדמה החלפות הילוכים. רק בעומס גבוה הוא פועל כמו גיר רציף ולא מדמה שום דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי, אפשר להחליף לגיר אוטו' 4 הילוכים.

בנוסף צריך להחליף מחשב מנוע, רדיאטור (לכזה על קולר גיר), צמת חשמל, ידית הילוכים ופלסטיק מסביב, גלגל תנופה ולוח שעונים. אולי עוד משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקורולה עם גיר רציף הוא מדמה הילוכים גם במצב Drive, כל עוד נוהגים רגוע. זאת אומרת הסל"ד עולה עם האצה ויורד כל פעם בכ 500 סל"ד, מדמה החלפות הילוכים. רק בעומס גבוה הוא פועל כמו גיר רציף ולא מדמה שום דבר.

אצלי זה בדיוק הפוך..

כל עוד נוהגים רגוע הסל"ד תקוע באותה נקודה ולא זז ממנה.

ברגע שלוחצים את הדוושה עד הסוף הגיר מדמה הילוכים רגילים, כלומר נשאר ביחס העברה קבוע

הסל"ד מתחיל לטפס עד שהמנוע צורח.. ואז כאילו מעביר הילוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...