Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יבואנית מאזדה בישראל מנצלת את השוק הישראלי בטווח טיפולים?

בוני03
שימו לב! השרשור הזה בן 2287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מנצלת. בישראל פקקים, אקלים קשים, זאת הסיבה.

לא מאמין בטווח טיפולים של 20 אלף ק''מ, נשמע כמו שחיטה עד הטיפה האחרונה.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלים כבדים זה כל 500 שעות מנוע. שזה אומר פעם בחודש בערך.

בקיה סיד זה כל 30000 ק''מ. לדעתי זה מה שגמר את המנוע בקיה שברשותי. ב45000 הרכב איבד לחץ שמן.. אבל חייב לציין שהרכב שברשותי עובד בתנאים לא שפויים..

לדעתי כל 15000 עדיף ונכון כדי שהרכב יראה מוסך בתדירות קרובה יותר, שבה ייבדקו גם הברקסים ועוד מכלולים.

רק לצורך ציון עובדה.. בהיילקס ויגו שהייתה ברשותי באפריקה בגלל איכות שמנים ודלקים הנחיית יצרן טיפול כל 5000 ק''מ.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לצורך ציון עובדה.. בהיילקס ויגו שהייתה ברשותי באפריקה בגלל איכות שמנים ודלקים הנחיית יצרן טיפול כל 5000 ק''מ.

גם בהונדה סיוויק, אני מדבר על דגם של שנות ה 2000. אבל זה כנראה לא השתנה.

איכות שמנים ודלקים נמוכה, אקלים חם, אין כבישים טובים, אבק - הוראת יצרן טיפול כל 6 חודשים או 5000 ק"מ. באירופה, אותו דגם בדיוק - טיפול כל 20.000 ק"מ. בארץ - כל 10.000.

לגבי כלים כבדים שמחליפים שמן כל 500 שעות - הכל תלוי בייעוד הכלי, בסביבה בה הוא עובד וכו'.

יש היום משאיות כביש עם דרישת יצרן להחליף שמן כל 200.000 ק"מ, מדובר במשאיות שעושות קווים ארוכים במהירות קבועה. לא חלוקה ולא באתרי בנייה, שם יש הוראות שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהצד השני יש יבואנים כמו קרסו שאומרים שהטיפולים של רנו(כמו הקליאו שלי לדוגמא) הוא כל 30,000 קילומטר,

גם סמלת עם פיאט ואלפא ניסו ובגלל בעיות שונות עידכנו את זה למטה.

רק המחשבה של להגיע ל30 אלף על אותו השמן קצת כואב לי(ביינתים הטיפול 30 אלף הראשון קרה ב15 אלף כי לרכב מלאו שנה - אבל אני עומד לעשות יותר).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק המחשבה של להגיע ל30 אלף על אותו השמן קצת כואב לי

מניסיון של 10 שנים ומעל 300 אלף ק"מ עם מנוע בנזין 1.6 כמו שיש במגאן ובקליאו הקודמות - זה עבד בסדר גמור. שוב, בתנאי שנוסעים הרבה ובלי עומס חריג, ויוצא לבצע טיפול 30.000 כל שנה. וכמובן שמו סינטטי מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...