Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין באופל קורסה OPC

bxgti
שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם .

ברצוני לרכוש רכב מסוג אופל קורסה OPC (נראת תמימה אך היא חמימה).

אין לי מידע על הרכב ולכן אני פונה אליכם .

ברצוני לדעת על עלויות חלקים כגון טיימינג,ברקסים וכו' (טיפולי שמנים פחות מענייו אותי).

מה רמת האמינות של הרכב הזה ? האם יש לו מחלות כלשהן ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הטיפולים עולים כמו רכב ממוצע, לא משהו בשמיים.

ברקסים תלוי בנהיגה שלך, מומלץ לשים רפידות משודרגות שלא ידעכו בבלימות מסיביות.

האמינות של הרכב סבירה למדי. בינתיים לא נתקלתי איתה בבעיות מיוחדות, היא מ 2013 אני יד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם אדם S, טיפול 10 אלף ראשון עלה לי 750 ש"ח אז אלו המחירים בד"כ במורשה (הרכב אצלי באחריות אז אין ברירה), המחירים במורשה יהיו יקרים משמעותית במיוחד הבלמים אז עדיף לחפש מוסך אחר שיודע לעבוד על הרכב.

הבלמים והרפידות אצלי הן אותו הסוג שיש ב OPC ממה שאני יודע, יצא לי לעבוד עליהם קשה והחזיקו יפה בלי איבוד כוח בלימה כלשהו, אבל בגלל שהרכב ידני אז גם חלק מהבלימות הן עם הגיר, אבל עדיין עבדו יותר מכל רכב אחר שעבדתי בו והן במצב כמעט חדש לאחר 10 אלף ק"מ, כמובן תלוי בסוג הנהיגה שלך.

מה שכן - אני ממש אוהב את ה OPC ואם תהיה האופציה בעתיד אצלי לשדרוג אלך על זה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
הטיפולים עולים כמו רכב ממוצע, לא משהו בשמיים.

ברקסים תלוי בנהיגה שלך, מומלץ לשים רפידות משודרגות שלא ידעכו בבלימות מסיביות.

האמינות של הרכב סבירה למדי. בינתיים לא נתקלתי איתה בבעיות מיוחדות, היא מ 2013 אני יד 2.

תוכל להגדיר מה זה אמינות סבירה?

באיזה בעיות נתקלת עד עכשיו ברכב?

כל בעיה שהיא..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב מוכוון ביצועים - אתה צריך לפחד יותר מהבלאי מאשר התקלות.

שימוש קיצוני = בלאי מוגבר

בלמים, צמיגים ובעצם כל חלק שזז ומייצר חום וחיכוך.

לגבי אמינות - ממה שאני רואה יש כאן מעט מאוד הודעות שקשורות לאופל\שברולט בטכני - תריץ חיפוש בפורום הטכני עם המילים אופל או פורד ותוכל לקבל כבר מושג ראשוני מה בד"כ התקלה או תקלות שקופצות הכי הרבה בתוצאות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה נמכר בכמויות קטנות מאד. שווה לחפש מידע בפורומים אירופאים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...