Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש שותף לטיול בקובה

לירוי1
שימו לב! השרשור הזה בן 2222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ביוני חוגג 40 . חשבתי לפנק את עצמי בטיול לקובה .משהו כמו 7-9 יום

אני יכול לקחת טיול מאורגן אבל חשבתי שאולי אמצא פה שותף לרעיון ולעשות את הטיול יחד.

הטיול לא צריך להיות יקר מבדיקה הטיול בסביבות 6000 שח+- לא כולל בזבוזים

אשמח לקבל טיפים ממי שהיה בטיול כזה

הטיול צריך להיות בחודש יוני +-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עם לא זה יש עוד מלא דילים. לא רוצה לנסוע מאורגן והטיסה לא כל כך יקרה וגם בתי המלון .

כמו שרשמתי גם אם לא אמצא שותף אטוס לבד . אבל אשמח לקבל טיפים ממי שהיה

כחובב רכבי אספנות זה ניראה כמו גם עדן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, אם יש לך אפשרות לטייל לבד - לך על זה.

אמנם הרבה פעמים יחסר לך בטיול השיתוף "תראה את זה אחי" אבל אין כמו לטייל לבד.

מעבר לזה שאתה לא תלוי בלוז ורצונותיו של איש, כשאתה לבד לזרים יותר קל להתחבר אליך שזה החלק הכי טוב שבטיול.

כשאתה יותר מאחד אז הזרים לא רואים בכם יישות שצריכה חברה/עזרה, כשאתה לבד זה אחרת.

תחשוב על זה ולדעתי לך על זה, תודה לי אחרכך [emoji41]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקר שערכתי, רוב מי שנסע עם חברים לטיול סיפר שהטיול האמיתי התחיל ביום שהם נפרדו שם (טיולי אמריקה/אחרי צבא/למזרח וכו')

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיילתי 3 שנים בצעירותי באסיה לבד כולל שנה עבודה.

היה מקסים ומדהים.

טיילתי 3 שבועות בתאילנד לבד לפני כמה שנים כמבוגר,

(בן דוד דפק ברז ברגע האחרון)

היה מדכא הגעגוע לאשתי ולילדים, והרבה קטעים משעממים ורק חיכיתי

שיסתיים כבר.

שלא לדבר על הוצאה דיי נכבדה שאתה לבד,מוניות מלונות וכו'

עדיף לצאת עם שותף שותפה מתאימה,יש לך אתר בשם שותף

בקטגוריה של טיול ניתן למצא שותף מתאים.גם באתר למטייל ניתן

למצא לדעתי לפע חתך גילאים.

לא כל אחד מתאים לטייל לבד תלוי מאד באופי ובגיל של אדם.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לחזק את החבר שמעל יוסי שמעליי [עריכה] , טיילתי "לבד" תקופה ארוכה ופגשתי אנשים צבעוניים בצורה יוצאת דופן.

אתה פשוט מלך לזמן מוגדר, אתה שולט בזמן, בבילוי, בסתלבט, באוכל... בהכל!

לעומת זאת טיילתי עם זר שחבר הזמין, לגמרי לא התאים לי לאוירה, חתכתי גם ממנו וגם מהחבר לטיול...

אם לא התנסית אולי זה הזמן ידידי.

אם לא מתאים לך ה"לבד" אז נסה מזלך בפורום למטייל, תודיע לי אם תרצה קישור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נסעתי כמה פעמים לחו"ל לבד - בצעירותי לטיולים באירופה, בעשור האחרון לכנסים מקצועיים באירופה ובארה"ב - מה לומר, הלבד לא כיף.

י

שכן שלי שהיה בקובה לפני נה או שנתיים התאכזב, אבל צריך להוסיף שהבחור ממוצא דרום אמריקאי וטיל ביבשת לא מעט, כך שכנראה קובה לא חידשה לו יותר מדי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה לנסוע לבד לחופשה קצה .אני מפליג הרבה גם לבד

אני יכול לעשות תחופשה הזו עם אישתי. אבל אנימעדיף ורוצה קצת חופש .

התקציב שלי לא בשמים עד כ10000שח לטיול לא כולל בזבוזים ,יכול להיות שזה לא מספיק?

חשבתי גם על יפן או סין ואפילו תאילנד שהיתי בה חודש עם אישתי (זאת בעיה כי היא מפחדת שאני אעשה בודי מסג)

מעדיף לנסוע לא מאורגן מהסיבה שככה אני זה שמתכנן את הטיול וחסכון של כסף שאני מעדיף לבזבז אותו על דברים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טיולים שבהם המאורגן זול מהעצמאי - למשל הטיול ללפלנד שמוזכר בשרשור מקביל . יש הרבה טיולים שבהם המאורגן יחסית יקר.

הייתי בסין בטיול מאורגן של 18 יום לפני כחצי שנה - היה מוצלח, והעובדה שהיה מאורגן היתה טובה מבחינת הלוגיסטיקה. החסרון הגדול היה שמחייבים את המדריכים המקומיים לקחת אותך למלכודות התיירים - חלקן נחמדות לכשעצמן, חלקן, במיוחד השווקים בביג'ינג, עולות על העצבים כיח לוקחים אותך לאותו שוק פעמיים שלוש. טיפ קטןו - ככל הנראה כדאי לקחת טיול שמסתיים בביג'ינג והטיסות הן באלעל - לפחות אצלנו הכרטיס בכיוון חזור כלל 2 מזוודות לאדם, מצויין בשביל הקניות. אבל זה מחוץ לתקציב שלך, בערך 2500 דולר לאדם. ישגם טיולים יותר קצרים, עדיין סד"ג של 1500 דולר לאדם.

מכל מקום, תקציב של 10000 ש"ח לזוג מתאים לשבוע - 10 ימים באירופה, כמובן שיחיד יוכל להרחיק יותר. ואני מביא בחשבון שאתה כבר לא נער, כך שמדובר בטיול בלי להתכלב, לינה במלוונות 3 כוכבים במערב אירופה או 4-5 במזרחה. חפש שרשורים שלי על הטיולים בשנתיים - שלוש האחרונות, אלה היו טיולים זוגיים פחות או יותר בתקציב שלך (מערב אירופה) ופחות מזה (במזרח אירופה, גם יותר קצרים). צריך להביחא בחשבון שתאריכי הטיולים קריטיים - בקיץ ובחופשות בתי הספר המחירים נוסקים ובחודשי הלימודים בחורף הם נמוכים מאד. יש לי בן שיוצא ל"טיולי 10 ביט" - כלומר טיולים שעלותם עד 1000 (ובמדויק 1023, המיוצג בינארית ב-10 ספרות) ש"ח לאדם. אבל הוא בחור צעיר ומדובר בשלישיה שנוסעת יחד, טסה ב-LCC בעונות השפל, עם תיק גב בלבד ומסתפקת במועט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...