Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בסיטרואן C3 פיקאסו 2010 ידני 1.4, anti polution fault P1337

שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

C3 פיקאסו 2010 ידני 1.4 בנזין

הרכב נותן תקלה " anti polution fault "

מלווה במנורת תקלת מנוע כתומה

סיפטומים : עובד לא עגול , רועד בסרק , כאילו על 3 פלאגים , כאילו כוהל לא תקין

נבדק עם סורק תקלות : P1337 - משמע אין ניצוץ בצילינדר 1 - הוחלף כוהל - עובד כ 10 דקות ונדלק שוב - הוחלף גם פלאג אופס ולאחר 10 דקות שוב חוזר - מתבטא ברכב מקרטע או כמו שידוע נוסע על 3 פלאגים.

בנוסף עוד דבר שמלווה זה מאוורר של רדיאטורים עובד במהירות גבוהה כמעט כל הזמן , נגעתי בצינור עליון של רדיאטור חמים , צינור תחתון קר , מראה על טרמוסטט תפוס אך לא נראה ככה חום סטנדרטי, צינורות תקינים ולא מנופחים אין מים בשמן או להפך , היה מישהו שסבור שזה ראש מנוע אך לדעתי ללא הסיפטומים המתאימים .

מישהו מכיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבצע בדיקת קומפרסיה וליקג״. כדי להמשיך באבחון . כמו שנראה לי בעיה מכנית.

הדלקת המאוורר היא כחלק מאסטרטגיית החירום של מחשב המנוע כאשר הוא מרגיש תקלה חמורה ולא כתוצאה של התחממות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ITSIK A
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

נשמע כמו טרמוסטט לא תקין. בעבר היתה לי C4 פיקאסו שיש בה טרמוסטט חשמלי רגיש מאוד. ברגע שהוא נדפק המאווררים נכנסים למוד חרום ויש את התופעות שתיארת.

מציע לך להיכנס לחשמלאי שיכול להתחבר עם סורק, כדאי מאוד מישהו עם ניסיון בסיטרואן. אם אין ברירה אז למרכזי.

עופר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

משהו לא מסתדר, אתה בטוח שהרכב משנת יצור 2010? ושהנפח הוא 1.4?

מה דגם המנוע שרשום ברישיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנים הראשונות לדגם (2009-2011) הגיעו לארץ רק דגמים ידניים.

1.6 טורבו דיזל עם 92 כ"ס.

1.4 בנזין (גרסה מוקטנת של מנוע פרינס 1.6) עם 95 כ"ס.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

רק כעת שמתי לב שמדובר בפיקאסו, רוב הסיכויים שמדובר בסליל הצתה או פלג לא תקינים, והחלפת את הפלג והסליל בצילינדר 2, בפג'ו סיטרואן צילינדר מספר טחד נמצא ליד הגיר ו4 נמצא ליד הטיימינג.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עדכון

נבדק במוסך מורשה ומומחה לסיטרואן חוזרת התקלה של p1337 misfire in cylynder 1 הוא נמצא בצד של הגיר ידוע שזה הפוך בסיטרואן .

הוחלף בבדיקה גם כוהל וגם פלאג אופס התקלה לאחר 10 דקות שוב הוא מתחיל לרעוד ונדלק התקלה כאילו עובד על 3 פלאגים .

בזמן הזה הוצאנו את הכוהל ובדקנו מול מברג וגוף ויש ניצוץ והפלאג גם תקין , מסתבר שזה בעיה מכנית לפי המוסך , מה שאני לא מבין זה אם זה בעיה מכנית זה אמור להיות קבוע , אבל אם אני מוחק את התקלה ומיד אחרי זה מניע הכל תקין מה הקטע?

נבדק קומפרסיה בצילינדרים כולם סביב ה 200 בשעון נראה לי תקין ?

דגם מנוע ברישיון 8F01

טרמוסטט תקין נבדק פשוט שהמאוור נכנס לחירום עקב התקלה בצילינדר הוא פשוט לא מתחמם. גם לפני כן לא התחמם.

למישהו יש רעיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עדכון

זה אם זה בעיה מכנית זה אמור להיות קבוע , אבל אם אני מוחק את התקלה ומיד אחרי זה מניע הכל תקין מה הקטע?

הקטע הוא שברגע שהמחשב מזהה תקלה בצלינדר כלשהו, כמו מיספייר לדוגמא, הוא מפסיק להזריק דלק לאותו צלינדר.

אם התקלה לא "אמיתית" או לא מספיק חמורה בשביל שתרגיש בה, עדיין המחשב רואה שיש בעיה ומנתק את ההזרקה לאותו צלינדר.

כאשר מוחקים תקלות, ההזרקה לצלינדר חוזרת עד הפעם הבאה שהמחשב מחליט שיש שם תקלה מספיק חמורה.

האתגר במקרה הזה הוא להבין מדוע המחשב מחליט שישנה תקלה בצלינדר.. יתכן אף שהתקלה היא במחשב עצמו. איש דיאגנוסטיקה מקצועי אמור להיות מסוגל לאבחן זאת.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מסקרנות - נבדק ה maf ?

אני לא חושב שזה כיוון הגיוני..

קריאת MAF שגוייה תביא למיספייר אקראי בכל הצלינדרים. לא משהו כלכך חד ומחזורי כמו שפות"ש מצייר.

מה גם שקריאת MAF שגוייה תביא לערכי תיקון דלק קיצוניים שקל מאוד לראות בחיבור ראשוני למחשב.. (בהנחה שיש מי שיודע לקרוא ערכים מהמחשב, מעבר לתקלות)

סתם מתוך סקרנות, כיצד אתה בודק MAF?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ממש הרבה סיבות לבדוק חיישן Maf .

נתקלתי בחדירת חפץ זר בעיקר בחורף בצרפתיות - שלאחר ניקוי ואיפוס התקלה לא חזרה .

אם אצטרך לבדוק חיישן maf בטוח שבגוגל אמצא כיצד לבדוק ,בטח באמצעות מולטי מטר ובדיקת התנגדות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...