Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת סאונד לניגון קבצי FLAC 24BIT

amiami
שימו לב! השרשור הזה בן 2287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם :)

לחברה שלי יש בקרוב יומולדת והייתי מאוד רוצה להפתיע אותה במערכת סאונד לרכב.

יש לה ניסאן מיקרה 2008.

חשבתי לקנות לה

[h=1]Kenwood KMM-BT304[/h]שתומכת בניגון קבצי FLAC ולקנות לה רמקולים לרכב.

התקציב הוא 2000 שקל וזה אמור לכלול את הכל כולל התקנה.

היא לא מנגנת בווליום מאוד גבוה, פחות מעניין אותה סאבים והאיכות מאוד חשובה לה.

איזה רמקולים כדאי לי לבחור?

האם אני צריך מגבר?

האם זה רעיון טוב לקנות זוג קומפוננטים למקדימה ולנתק את הרמקולים האחוריים של הרכב כדי לחסוך את המגבר?

אפשר המלצות לדגמים בבקשה?

המון תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב שאפשר למצוא את הר"ד המדובר בכ-450 ש"ח, שזה מחירו של ר"ד בסיסי גם של פיוניר או חברות עממיות אחרות (הכולל BT), לא נראה לי שהאישיו פה הוא ענין ה-FLAC או לא.

מה סוג המוזיקה שהיא מאזינה לו?

קומפוננט זה בהחלט כיוון נכון. השאלה מה קונים, כי זה לא רק ענין של תקציב אלא גם טעם אישי.

ניתוק האחוריים אפשרי, אך לא הכרחי. אפשר להתקין גם 6X9 על המגש לקבלת קצת באסים.

מגבר יוסיף לעלויות מן הסתם, גם מבחינת ההתקנה, אבל יוסיף לאיכות הכללית בגדול.

אפשר גם מיד שניה. משהו צנוע.

אני חושב שלא יזיק לבצע גם קצת בידוד אקוסטי מינימלי ברכב שכזה.

מציע לבצע סקר שוק אצל מספר מתקינים כדי לקבל אומדן מחיר לכל התהליך על אפשרויותיו.

מקווה שהיא לא מתכננת למכור את האוטו בקרוב. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על היחידת ראש הבאה מבית SONY -> תלחץ עליי.

הסיבות לכך הן:

לא זקוק למגבר חיצוני, המגבר הפנימי חזק ואיכותי מאוד (מנסיון של שני רכבים כאלו - אחד מהם אפילו כיוונתי בעצמי).

תומך בהזרמת מדיה מBT וגם יש אפליקציה שיכולה לנהל ולכוון את הHU הזה אז אם החברה תרצה להוסיף טאבלט ברכב או לשלוט מהנייד שלה - היא יכולה.

אפילו אפשר לגשר סאב וופר צנוע על הערוצים האחוריים (מנסיון - עובד לא רע בכלל).

וגם תומך בNFC.

זה + בידוד אקוסטי לדלתות הקידמיות וזוג 6*9 מאחור עם חיתוך תדרים שיוריד מהם את הצליל הגבוה - הרכב הזה ישמע פשוט פנטסטי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2287 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...