Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208 - אמינות מנוע

honda2006
שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

אני שוקל ברצינות לקנות פיג'ו 208 מ-0 ק"מ, עשיתי נסיעת מבחן די ארוכה ברכב בן שנה קצת הפריעו לי הרעידות בעמידה והרעש בלחיצה על הגז, אבל חוצמזה הרגיש מאוד נוח - במיוחד המושבים.

אני עצרתי את הקנייה אחרי שעמית בעבודה סיפר שהוא קנה חדש וביקר כבר 4 פעמים במוסך עם התרעת engine fault והמליץ לחפש ברשת, ואכן גוגל מחזיר די הרבה תוצאות ל-"peugeot 208 engine fault".

ברור שמקרה אחד לא מייצג אבל הייתי רוצה לקבל עוד מידע מאנשים שמבינים, האם באמת הרכב הזה נוטה יותר (סטטיסטית) להתקלקל?

(אגב, אם היה אפשר לשים את המושבים שלו במזדה 2, זה היתה הבחירה שלי:) )

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל דגם, שתוסיף לו שם של תקלה ימצא תוצאות מפחידות בגוגל. ככה גוגל עובד, הוא מוצא מה שאתה מחפש.

אגב זה נשמע שחבר שלך קנה את הדגם האטמוספרי (ידני \ רובוטי עם 82 כ"ס) שאכן בתחילת דרכו היה לו משהו עם הממיר הקטליטי. הדגם של ה110 כ"ס דווקא נחשב אמין יחסית ולא ידוע על בעיות מיוחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט כל דגם, שתוסיף לו שם של תקלה ימצא תוצאות מפחידות בגוגל. ככה גוגל עובד, הוא מוצא מה שאתה מחפש.

אגב זה נשמע שחבר שלך קנה את הדגם האטמוספרי (ידני \ רובוטי עם 82 כ"ס) שאכן בתחילת דרכו היה לו משהו עם הממיר הקטליטי. הדגם של ה110 כ"ס דווקא נחשב אמין יחסית ולא ידוע על בעיות מיוחדות.

גוגל מחפש מה שמבקשים, והוא מוצא תוצאות אם המידע קיים :)

תודה - הוא בטוח לא קנה גיר ידני אבל זה כן אוטו שהוא מחזיק כשנתיים, אני אברר יותר פרטים בראשון.

לגבי הרעידות - הבנתי שזה נובע מכך שיש 3 צילינדרים:

- האם הן צפויות להתגבר עם הזמן?

- שאלת תם: האם הרעידות לא עושות נזקים ברכב/מנוע? ההיגיון אומר שגוף מכני שרועד קבוע עלול לסבול מבלאי או היחלשות מבנה מהירים יותר, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו טוב מאוד, לפני הרכישה הייתי מעיף מבט על ה c3החדשה, לדעתי, עדיף, וגם את האיביזה, אבל שם אין באפס ק"מ, לכן מחיר גבוה בהרבה

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל 208 יש גם סידרת מנועי BMW עם 1600 סמק ו 120 כס.

איתם היו בעיות כמו שאתה מתאר. אולי הוא מחזיק רכב עם מנוע כזה ?

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל 208 יש גם סידרת מנועי BMW עם 1600 סמק ו 120 כס.

איתם היו בעיות כמו שאתה מתאר. אולי הוא מחזיק רכב עם מנוע כזה ?

אתה מתכוון למנוע ה 1.6 שהגיע עם תיבה אוטומטית של 4 הילוכים? אני יודע שהיה גם מנוע thp שאיתו שמעתי היו בעיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ ללכת על 208 עם מנוע דיזל.

אמין יותר ממנועי בנזין ומאוד חסכוני. כמו כן, עלות טיפולים נמוכה יחסית למנוע בנזין.

If you can't go fast with 90hp, 900hp won't help you. © Bob Hall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו שאתה מכיר מדבר על תקלה ואתה מחפש ורואה שזה קורה אז יש בעיה כזו כנראה ברמה כזו או אחרת.

כולנו אוספים מידע ואנשים אינם טיפשים. לא סתם קונים רכב כזה ולא אחר.

הי,

אני שוקל ברצינות לקנות פיג'ו 208 מ-0 ק"מ, עשיתי נסיעת מבחן די ארוכה ברכב בן שנה קצת הפריעו לי הרעידות בעמידה והרעש בלחיצה על הגז, אבל חוצמזה הרגיש מאוד נוח - במיוחד המושבים.

אני עצרתי את הקנייה אחרי שעמית בעבודה סיפר שהוא קנה חדש וביקר כבר 4 פעמים במוסך עם התרעת engine fault והמליץ לחפש ברשת, ואכן גוגל מחזיר די הרבה תוצאות ל-"peugeot 208 engine fault".

ברור שמקרה אחד לא מייצג אבל הייתי רוצה לקבל עוד מידע מאנשים שמבינים, האם באמת הרכב הזה נוטה יותר (סטטיסטית) להתקלקל?

(אגב, אם היה אפשר לשים את המושבים שלו במזדה 2, זה היתה הבחירה שלי:) )

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוגל לא עוזר לך אם לא מבדיל בין המנועים השונים והשנתונים.

הסימן 208 כבר דור שני ועבר הרבה שינויים פנימיים.

איזה מנוע כשל ? פרינס 1.6 ליטר או 1.2 או אולי דיזל 1.4 ? כל מקרה לגופו ואין להסיק מסוג מנוע אחד לשני .

מה קנה החבר בדיוק ? ומה היתה הדיאגנוזה ? בתחילת המכירות בארץ היו מספר קטן של מנועי 1.2 pureTech שהגיעו עם בעיה. הם טופלו והוחלפו.

בסהכ היו פה בפורום 5-6 מקרים עם תלונות על המנוע 1.2 החדש. 4 הוחלפו. כולל זה שמרגיש רעידות עם המזגן. לא הייתי נבהל ואומר שזו מגיפה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

זה עם רעידות הסלד והמזגן לא עזרה לו ההחלפה של המנוע וכל טרטור אחר של חצי שנה שעבר הבחור עם החלפות ושינויים

לא נמצא פתרון לבעיה

רכב חדש.

גוגל לא עוזר לך אם לא מבדיל בין המנועים השונים והשנתונים.

הסימן 208 כבר דור שני ועבר הרבה שינויים פנימיים.

איזה מנוע כשל ? פרינס 1.6 ליטר או 1.2 או אולי דיזל 1.4 ? כל מקרה לגופו ואין להסיק מסוג מנוע אחד לשני .

מה קנה החבר בדיוק ? ומה היתה הדיאגנוזה ? בתחילת המכירות בארץ היו מספר קטן של מנועי 1.2 pureTech שהגיעו עם בעיה. הם טופלו והוחלפו.

בסהכ היו פה בפורום 5-6 מקרים עם תלונות על המנוע 1.2 החדש. 4 הוחלפו. כולל זה שמרגיש רעידות עם המזגן. לא הייתי נבהל ואומר שזו מגיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור עם המזגן הרועד הוא תעודת עניות ליבואן , למוסך וליכולת האבחון שלו. אבל מכל הסיפור שלו יצא שהמנוע בכלל לא היה הגורם לרעידות .

לבי יוצא אל הבחור וגם חיפשתי בחו"ל בפורומים ולא ראיתי בעיה דומה. זה מקרה יחודי וזה קורה ויכול לקרות בכל יצרן.

מרצדס a45 חדשה שלא הצליחו לסדר את הצקצוקים ורעידות בסלון עד שמכר את הרכב.

או בחור העמיד את ה BMW החדשה שלו עם שלטים כועסים מול אולם המכירות ?

אבל אלו מקרי הקיצון ולא מעידים על הכלל.

מסכים איתך שלובינסקי היו כבר צריכים ללכת לקראתו אחרי חודשים במוסך ולתת לו רכב חדש. אפילו לשם יחסי ציבור.

(

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור עם המזגן הרועד הוא תעודת עניות ליבואן , למוסך וליכולת האבחון שלו. אבל מכל הסיפור שלו יצא שהמנוע בכלל לא היה הגורם לרעידות .

לבי יוצא אל הבחור וגם חיפשתי בחו"ל בפורומים ולא ראיתי בעיה דומה. זה מקרה יחודי וזה קורה ויכול לקרות בכל יצרן.

מרצדס a45 חדשה שלא הצליחו לסדר את הצקצוקים ורעידות בסלון עד שמכר את הרכב.

או בחור העמיד את ה BMW החדשה שלו עם שלטים כועסים מול אולם המכירות ?

אבל אלו מקרי הקיצון ולא מעידים על הכלל.

מסכים איתך שלובינסקי היו כבר צריכים ללכת לקראתו אחרי חודשים במוסך ולתת לו רכב חדש. אפילו לשם יחסי ציבור.

(

התשובות של אנשים בנוגע לשאלות על ה 208 או סיטרואן המקבילה הן בדיוק אלו ש המנוע זוכה פרסים והגיר יפני ואמור להיות אמין. אבל בעיות ברכב זה לא רק מנוע וגיר!

רשמתי פה בשרשור נוסף שמתבסס על מידע מגוון כולל פה ממה שכתבתם חלקכם ושואלים בפורום...רשימה של תקלות בשנים ראשונות ברכבים שלפי כל המגיבים הם "אמינים"....כי אחרי 2015.. אבל יש תקלות שמביאות למוסך ולא אמורות להופיע ובטח לא בשנתיים הראשונות!

באמת בושה ליבואן ועוד יותר בושה למוזכניקים .. הבחור עבר משך חצי שנה הלוך חזור בכל הדרגים. האם זה מעורר רצון לקחת צאנס עם החברה? לא ממש. נוחות זה לא הכל בחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שאתם מדברים עליי אז אציין שלובינסקי יצאו איתי בסדר, למרות שהייתי צריך קצת לנהל דין ודברים מולם. הגענו להסדר שהניח את הדעת ורכשתי רכב חדש במחיר שהיה מקובל עבורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...