Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייתכן שמחשב נייד חדיש לא מסוגל להוציא אות מעל 1080P דרך HDMI?

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 2246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה קיבלתי מחשב נייד מדגם Dell Inspiron סדרה 5000. מדובר בדגם חדש מבוסס מעבד i7 דור 8. המחשב מגיע עם כרטיס מסך מובנה של אינטל דגם 620 וכרטיס מסך של AMD Radeon 530.

כאשר אני מחבר את המחשב דרך HDMI למסך מחשב ברזולוציה 2560X1440 אני לא מצליח להוציא רזולוציה מעל 1080P. החלפתי מספר כבלים HDMI ולא עזר. חיברתי HDMI ל-HDMI לא עזר. חיברתי HDMI ל-DVI לא עזר.

אני עושה משהו לא בסדר או שיכול להיות מחשב בשנת 2018 שלא יודע להתחבר למסכים ברזולוציה מעל 1080P?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כבל מתאים? (HDMI 1.4 / 2.0?)

יש לך במקרה גם Display port במחשב?

התשובה לא אמורה להיות בעיה , המחשב שלי שנת 2015 יכול להריץ 2 כאלו במקביל... (מק) עם כרטיס יותר חזק מזה , אבל יותר ישן.

(ואני לא מדבר על הדגם של 2016 שכבר יכול להריץ 4 מסכי 4K או 2 מסכי 5K , אבל במק רק משלמים על השם כנראה :) )

עריכה אחרונה על ידי Liviur

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=2]ייתכן שמחשב נייד חדיש לא מסוגל להוציא אות מעל 1080P דרך HDMI?[/h]
אם זה קרה לך אז, כן, זה ייתכן.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך חיבור USB C בנייד שתומך יציאת וידאו?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כבל מתאים? (HDMI 1.4 / 2.0?)

זו בהחלט יכולה להיות הסיבה, רק שכבל שתומך בשידור 4K יהיה יקר יותר מ-30 ש"ח נראה לי.

אצלי מחשב עם כרטיס גראפי אינטל 4400 משנת 2013 מוציא 4K בגיהוקים עקב רוחב פס בהורדת התוכן, לא בגלל יכולת גראפית.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בהחלט יכולה להיות הסיבה, רק שכבל שתומך בשידור 4K יהיה יקר יותר מ-30 ש"ח נראה לי.

אצלי מחשב עם כרטיס גראפי אינטל 4400 משנת 2013 מוציא 4K בגיהוקים עקב רוחב פס בהורדת התוכן, לא בגלל יכולת גראפית.

יאפ , לרוב המגבלה היא בעיקר על קצב הרענון כשעולים לרזולוציות האלו (מעבר לרשת וכו :) )

כמובן תלוי בקידוד - שים על המחשב הזה H265 שכבר לא מפוענח חומרתית במחשבים לפני 2016/7 ואז הרבה יתחילו לקרטע

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה מנסה להציג על שני המסכים במקביל?

אם כן כנראה שהרזולציה של המסך המובנה מגבילה את הרזולוציה המקסימלית.

תנסה לעבור בין מצבי תצוגה שונים, לחיצה של מקש הווינדוס (זה שנמצא בין ה-Ctrl ל-Alt) + האות P

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעביר ב PS4 pro שלי 4K יופי על כבל של 5 דולר מאמזון...

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד ספורט!

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודה היא שעלות הכבל היא לא סממן לאיכות או למה הוא תומך.

עבר ימי הכבלים האנלוגיים במחירים מופרכים ההקשר הזה.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך חיבור USB C בנייד שתומך יציאת וידאו?

יש USB C

אין לי מושג אם תומך ביציאת וידאו. לא מתחשק לי להוציא 90 שקל על מתאם רק בשביל לבדוק. יש פיתרון יותר זול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.כי אין שום הבדלים בכבלי הhdmi. רק במחיר .

Sent from my Le X829 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

למי שהיה סקרן המחשב לא מסוגל להוציא מעל 1080P דרך חיבור HDMI. לאחר מחקר ברשת מסתבר שהמון דגמים משלל יצרנים סובלים מנכות דומה. קחו את זה בחשבון כאשר אתם רוכשים מחשב נייד ומעוניינים לחבר אותו למסך חיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...