Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בV40

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש אהבתי מאוד את המראה החיצוני!

סיפרת לנו סיפור כל כך יפה, ולבסוף בלי שום פרטים על הרכב, על האבזור, הנוחות.. אני מבין שצריך לנסוע בו קצת אבל לפחות משהו מינימלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, בחירה מצויינת בהתחשב בדרישות וברצונות ! OZB - לשאלתך אין הבדל מבחינת הקונסולה במתיחת פנים.

לי יש V40 R DESIGN PLUS T4 משנת 2016, גם לבנה, אבל לפני המתיחת פנים (כלומר בלי מערכות בטיחות ופנסים קדמיים שונים ואולי עוד כמה הבדלים קטנים באבזור כמו חיישנים גשם למשל).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש אהבתי מאוד את המראה החיצוני!

סיפרת לנו סיפור כל כך יפה, ולבסוף בלי שום פרטים על הרכב, על האבזור, הנוחות.. אני מבין שצריך לנסוע בו קצת אבל לפחות משהו מינימלי.

אתה צודק. כל הפרטים המלאים בהמשך. אני עדיין לומד את הרכב ומגלה דברים חדשים כל הזמן.

עד עכשיו מרוצה מאוד. כמובן שלא הכל וורוד ויש גם פערים.

לגבי מנשא האופניים, הוא מתאים לאופני שטח בעלי שלדת קרבון (כמו שלי) ופחות לאופני כביש קרבון.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם תופרים לכל לקוח הצעת מחיר אישית, מהסיבה הזאת אני אכבד את בקשתו של מנהל הסניף ולא אפרסם את רמת ההנחות והמחיר הסופי ששילמתי.

או במילים אחרות, מדובר בבזאר תורכי והם לא רוצים שידעו כמה שילמת כדי לשמור על הכוח שלהם במו"מ מול לקוחות אחרים. ידע זה כוח, ברגע שלקונים אין ידע ולמוכרים יש, כוח ניהול המו"מ בידיים שלהם ואנחנו, כקונים, נותנים לזה יד. קצת מעצבן אותי שהשוק הזה מתנהל במסחרת-תגרנים.

ובנימה אחרת - תתחדש, נראה אוטו מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה. זה אחד מההאצ'בקים האהובים עלי ביותר, ובעולם בו היה לי יותר כסף גם אני הייתי בעלים של כזה.

...

התקנות בארץ של ציוד לא מקורי: חיישנים ומצלמת רוורס, מתאם אנדרויד + וויז

...

לדעתי בושה שרכב כזה "זקוק" להתקנות מקומיות של חיישני חנייה ומצלמת רוורס, או בעל מערכת שלא תומכת באנדרויד-אוטו. זה ציוד שצריך להגיע מקורי עם הרכב, במיוחד כשמדובר בוולבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה. זה אחד מההאצ'בקים האהובים עלי ביותר, ובעולם בו היה לי יותר כסף גם אני הייתי בעלים של כזה.

לדעתי בושה שרכב כזה "זקוק" להתקנות מקומיות של חיישני חנייה ומצלמת רוורס, או בעל מערכת שלא תומכת באנדרויד-אוטו. זה ציוד שצריך להגיע מקורי עם הרכב, במיוחד כשמדובר בוולבו.

ניחא מצלמת רוורס - אבל חיישנים מקומיים?

אגב, בעבר ניסיתי את ה- T5 (מטוס על, מאיצה מאוד דומה לתלתן) אבל היא התנדנדה מידי לטעמי בסיבובים (זווית גלגול).

misterb - איך ההתרשמות שלך מהדור שלך?

banji - איך אצלך? השתנה משהו בדור החדש בהיבט הזה?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא באמת הבנתי מה טיבה של וולבו (בקטע של חוסר ידע). מחכה בקוצר רוח לסקירה מלאה (מקווה שתהיה) של הרכב וביקורת עליו.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש מערכת חניה אוטומטית (תוספת שהבעלים המקורי שילם עליה), וכחלק מזה יש לי חיישנים היקפיים מקוריים אינטגרליים במערכת מולטימדיה. I

מבחינת ניהוג ספורטיבי היא בסדר גמור, אבל זה לא רכב חד ומושחז לתקיפת פניות.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר תשובות לשאלות שעלו:

מחיר הסגירה והתאמתו באופן אישי: הכוונה היא שרמת ההנחה משתנה מלקוח ללקוח בהתאם לכמות התוספות, תקופת הקניה (ימי מכירות ומבצעים) וזמינות הרכבים במלאי. נכון שזה

לא נעשה בשקיפות מלאה מול שאר הלקוחות אבל הצד החיובי הוא שלפחות יש אוזן קשבת ליבואן וכן ניתן לקבל הנחות יפות אם מגיעים בזמן הנכון.

התקנות המקומיות: אפשר לקבל חיישנים בהתקנה מקורית אצל וולוו אבל זה מקפיץ את המחיר באופן משמעותי, זה נכנס למחיר הסופי של הרכב בחישובי דרגת המס (לא שווה לפי דעתי).

שינויים של הדגם החדש שנכנסו לפני מספר חודשים:

חבילת בטיחות מלאה שכוללת בלימה אוטונומית במהירות עירונית, קריאת תמרורים, בקרה אקטיבית לסטיה מנתיב, זיהוי והתראת התנגשות ברכבים, הולכי רגל ורוכבי אופניים ותאורה קדמית חכמה הכוללת מעבר אוטומטי

בין אור גבוה לנמוך ע"י מערכת Full Led (תאורה ראשית ותאורת יום)

הגג הפנורמי מגיע עכשיו כסטנרט בכל הדגמים.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...