Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בV40

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת שיש הבדל במתלים.

ה T4 R הרבה יותר קשיחה.

נסעתי על שתיהן, ה T3 הייתה לי מאוד קפיצית ולא נעימה- מאוד איכזבה בקטע הזה.

רק בשביל שאצא עם חיוך נתנו לי סיבוב על ה T4 R דיזיין, רכב שונה לחלוטין בנסיעה.

כמעט התפתתי לקנות אותה אבל אין כסף :?

צודקת ב 100%,בוולבו רמת גימור R בכל הדגמים מגיע עם מתלים עם כיול קשיח יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצטרף למשבחים-

אחרי שאח שלי הרס (טוטאל לוס), את ה-V40 הראשונה שלנו (תאונת חזית- אחור במהירות איטית, בפקק) כחודשיים אחרי ההודעה ההיא, חזרנו לסוכנות ברעננה והזמנו ללא היסוס את הדגם מתוח הפנים (T3). המנוע טוב מאוד והשילוב עם תיבת ההילוכים הפלנטרית פשוט מעולה- נדמה שאף פעם לא נגמר לו האוויר. הקלות והשקט שבה המכונית מגיעה למהירויות לא חוקיות מדהימה אותי כל פעם מחדש (אני נוהג בו לעיתים רחוקות).

השירות ב"מאיר" טוב (כבר ביצענו טיפול אחד במוסך הרענני) וכך גם המענה הטלפוני (אחי ניסה למצוא פיתרון לשיחות שמתנתקות מהבלוטות' של הפיקסל שלו; המולטימדיה לא תומכת במכשיר).

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלמדו צ'מפיון, תלמדו...

הכיף הכי גדול באולם המכירות שלהם: איך שהם מתחילים את המשפט המפורסם "מה אתה משווה פולקוסווגן להונדה..." (או כל יפנית / קוריאנית אחרת מאיכות נחותה לכאורה), לקטוע אותם עם "זרמתי, לא משווה. אבל לוולוו - כן!" :wink:

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...