Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מחפש לקנות צופר חזק לרכב

yoni11551
שימו לב! השרשור הזה בן 2292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי יונדאי אקסנט ואני רוצה לקנות לרכב צופר חזק ועוצמתי יותר כי הצופר המקורי חלש

איזה צופר כדאי לקנות? צופר אוויר או צופר רגיל? מה העוצמה פחות או יותר של הצופר המקורי כדי שאני יוכל לדעת איזה צופר לבחור

אם למישהו יש קישור לצופר מאליאקספרס זה יכול להיות מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי יונדאי אקסנט ואני רוצה לקנות לרכב צופר חזק ועוצמתי יותר כי הצופר המקורי חלש

איזה צופר כדאי לקנות? צופר אוויר או צופר רגיל? מה העוצמה פחות או יותר של הצופר המקורי כדי שאני יוכל לדעת איזה צופר לבחור

אם למישהו יש קישור לצופר מאליאקספרס זה יכול להיות מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לקנות צופר בכלל ולהתרגל שלא לצפור בכלל, יהיה נעים יותר לכולנו.

שתף את העצה הזאת גם עם כל חבריך ואולי המנהג הבזוי הזה ייפסק אי פעם.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

בפורד ברנדה שהייתה ברשותי הייתה לצופר מחלה שהחוטים היו מדיי פעם (שנה/שנתיים) מתנתקים, אז עד שהייתי מוצא זמן להגיע למקום עם חשמל כדי להלחים את החוטים הייתי נוסע ללא אפשרות לצפור, מכיון שכך הייתי נוסע מראש הרבה יותר בעדינות וכל פעם שמישהו היה נדחף לנתיב שלי הייתי מראש "מוותר" על זכותי (לכאורה). בפועל הנסיעה שלי היתה הרבה יותר רגועה וכיפית.

לעניין צופר אוויר, לא חוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2292 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...