Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוקוס 2007 - משולשים

ergo
שימו לב! השרשור הזה בן 2286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב לא עבר טסט עקב ליקוי ב"תותבים למשולשים". שיטוט בגוגל ובמוסכים מעלה שיש פער של כ 500 ש"ח בין מחיר משולש חליפי (טורקי) לבין מקורי. המחירים הם כ300-500 לחליפי ו900-1000 למקורי, לבודד.

כיוון שהרכב אהוב ואני מתכוון להשאר איתו לזמן ארוך, אני מעדיף חלפים שיחזיקו מעמד יותר משנתיים.

השאלה - האם יש הבדל משמעותי בין המקורי לחליפי שמצדיק עוד 1000 שקל לזוג? גם במוסך פורד וגם בחנות חלפים המליצו על החליפי ואמרו שאין סיבה לשים מקורי שכן החליפי באותה איכות.

דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט ולא יצא לי להיתקל במשולש טורקי שלא החזיק מעמד כמה שנים טובות ואני מרכיב הרבה כאלה. מעבר לכך זה ברור שאין מה להשוות למקורי מבחינת טיב החומר ועבודת הגימור של הריתוכים עצמם אבל זה כבר השיקול הכלכלי...יש לך את הכסף שים מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד תשים 500 שקל לחליפי(אחד), עוד שנתיים תיכשל שוב ואז תשים עוד 500 לחליפי, הגעת למחיר אחד של מקורי.

אם היה בארץ חליפי איכותי או תואם למקורי אבל בארץ זה או זבל או מקורי(לרוב במשולשים, תושבות ועוד...)

אפילו אני שמתי בלאנטיס ישנה משולשים מקוריים ב1000 שקל(המקוריים החזיקו איזה 15 שנה עד שהתותב כבר נקרע והבולג׳וינט התחיל להרעיש), יש לי שקט ואני לא מתכוון למכור את האוטו בשנתיים שלוש הקרובים.

עריכה אחרונה על ידי Adamm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של לא מעט רכבים משולש טורקי מחזיק שנתיים שלוש..

אם התוכנית היא להשאר עם הרכב יותר מזה, הייתי שם מקורי

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו - משולשים רק מקורי.

התורכי לא מחזיק יותר משנה וחצי- שנתיים מהנסיון שלי בכל מיני רכבים שהחלפתי להם למקורי אחרי שהתורכי נהרס להם, בעיקר קיבל חופש בתפוח. וכמובן הבוקסות כבר התייבשו ונסדקו.

אל תשכחו שצריך להוסיף עוד 200 שקל על כיוון פרונט, אחרי כל החלפת משולשים...

שים לב שפוקוס חולקת מכלולים עם מאזדה 3,

שם משולש מקורי עולה 500 שקל. אז תבדוק אם מדובר באותו משולש.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...