Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת CarPlay לרכב קיה פיקנטו

iidoido
שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אחרי חיפושים בפורום ובגוגל אני די איבדתי את עצמי לצערי, אז אשמח לעזרה המקצועית שלכם:

אני רוצה לקנות מערכת CarPlay שתעבוד עם אייפון (אם יש אפשרות שיתמוך גם באנדרואיד אם וכאשר יהיה לי מכשיר אנדרואיד, זה יהיה נהדר).

חשוב שהמוצר עצמו יהיה טוב ואיכותי כמובן, בלי בעיות טאץ', וכו'.. בסופו של דבר מוצר מומלץ וטוב שקיים בשוק מבין כל המוצרים האחרים.

אין לי בעיה להזמין מאמאזון, אבל אם קיים משהו בארץ אמין וזול וטוב (לא אכפת לי להוסיף נניח 500-1000 שקל) אז אחלה.

הרכב המדובר הוא קיה פיקנטו שנת 2016, קטנה כמובן, ואני מחפש מערכת שתתאים בדיוק לסדר גודל ותתאים למה שקיה פיקנטו מציעה.

הבנתי שיש עניין של תאימות מבחינת ערוצי רדיו.. פה בעצם התחלתי קצת לאבד את זה ולא הבנתי מה אני צריך ומה לא.

בנוסף, האם יש צורך לשלם כל כך הרבה כסף למוסכים מורשים שיחליפו לי בעצמם? זה מסובך לבצע את זה לבד? חבל לי לבזבז כל כך הרבה כסף על החלפה של המוצר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מערכת חדשה שעובדת עם Car Play יעבוד גם עם Android Auto לעומת מערכות ישנות יותר 2-3שנים אחורה שבאמת יכול היה להיות שעובד רק עם אחד מהשניים. היום זה כבר סטנדרט כך שאם אתה קונה משהו חדש לא צריכה להיות בעיה אך כמובן בדוק לפני זה עם המוכר.

לגבי רדיו בגדול ללא כניסה לפרטים יש שני סטנדרטים בעולם אמריקאי ואירופאי. אם חשוב לך הרדיו וודא שאתה קונה דגם המתאים לאירופה ולא ארה"ב אחרת בגלל "קפיצות" בין תדרים על הסקלה לא תוכל לקלוט את כל התכנות המשורדות בארץ.

לגבי תאימות של מערכת לאוטו הכל אפשרי קודם כל אך כך בחשבון שכנראה תצתרך להחליף גם את פלסטיק מסביב למערכת שיתאים שהוא חלק מהדשבורד כמו בדוגמה מטה

kia_2din.jpg

עריכה אחרונה על ידי Johnik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...