Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשי נקישות קלות בכבישים משובשים / באמפרים - מאזדה 6 2006

carsgo
שימו לב! השרשור הזה בן 1978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

מדובר במאזדה 6 06 - דור ראשון,

כאשר אני עולה על באמפרים או בנסיעה בכבישים משובשים - אני שומע רעשי נקישות דיי מעצבנים.

החלפתי מוטות מייצבים למקוריים כיוון שהיו בלויים והגומיות היו קרועות, אך לא עזר.

הרעשים נשמעים רק מצד ימין קדמי יש לציין ולא משני הצדדים, מה שלדעתי מדובר במשהו נקודתי.

אם היה מדובר בבולם או משהו כזה אזי הרעשים היו נשמעים משני הצדדים והשחיקה היתה זהה, לא ?

מה עוד יכול להיות? זה אומנם לא נקישות חזקות אבל זה עדיין דיי מעצבן.

המון תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולם יכול גם להיגמר רק בצד אחד אבל את ההחלפה עושים בזוג. צריך להרים את הרכב ולהסתכל על מצב מערכת המיתלים, לראות שכלום לא משוחרר...שמצב המשולשים תקין, בולמים, גומיות מוט מייצב וכו...ולפי זה להתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון קודם לפני מספר שנים עם מזדה 6 כמו שלך דור ראשון 2007, באזור ה 120,000 ק"מ התחילה בעיה דומה. הוחלפו משולשים לסט טורקי ונפתרה הבעיה. אבל לזמן קצר. מסקנה - משולשים - אבל טורקי אני לא קונה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרי להחליף רק משולש אחד. אם מדובר בבולם תקול אז מחליפים אותם בזוגות עדיף!

תודה!

ממה שביררתי - עלות של משולש מקורי לרכבי עולה כ-400 ש"ח (נטו המשולש, ללא עבודה) במחיר כזה אני כמובן ארכוש מקורי ולא אתפתה לחלופי.

עבודה במוסך כמה צריכה לעלות פחות או יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

מעדכן כאן: לאחר החלפת משולשים (מקוריים) לפני כחודש + - והחלפת מוטות מייצבים (מקוריים), לצערי, התופעה לא נפתרה.

בכבישים משובשים מאד ובנסיעה אטית, נשמעים רעשי נקישות מציקים מאד מגלגל ימני.

ביצעתי כיוון פרונט במכון מאד מומלץ באיזור המרכז, שביצע אף הוא בדיקה לכל חלקי הפרונט מקדימה ולא מצא דבר.

מדובר ברכב שגמע בסה"כ כ-130K, אז אני לא יודע כמה הבולמים הם האשמים, הם גם לא נוזלים או משהו אחר.

עצות מישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי גומיה של מוט פיתול (זה השם? מה שמתחבר למוט מייצב) בלוי מצד ימין. זה נקישות. רעש יכול להיות גם מכרית בולם ימין

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את תושבות הבולם

לדעתי האשם זה הכריות בולם,תבדוק לפני זה את הפרונט טוב שכל התפוחים,בוקסות,מייצבים תקינים,אם אכן אז קרוב לוודאי שזה הכרית בולם.

ניתן לבדוק את כריות הבולם מבלי לפרק את כל הבולם עצמו?

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...