Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרבי אמריקאי

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 2255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מציע שתשנה כיוון לגמרי ותקנה טנדר אמריקאי גדול, כמו פורד F250 או דודג׳ ראם, כמובן 4 על 4 ובגירסה מפוארת.

או פורד F150 ראפטור.

נסעתי החודש ב-F150 Raptor ולא נהנתי בכלל. אני חושב שזה לא הכיוון של oryo.

לעומת זאת, נסעתי בפורד Taurus SHO (גרסת הביצועים עם 365 כ"ס) ופשוט לא יכולתי למחוק את החיוך מהפרצוף :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדוק שוב כי אני שכרתי z06 בטקסס דרך טורו ולא היו לי שום בעיות עם הרישיון הישראלי, הוצאתי בינלאומי ליתר ביטחון והוא נותר ללא שימוש.

רכבים אקזוטים עולים כמה מאות דולרים ולעתים יש מציאות בעיקר אם אתה ספונטני וזמין לשכור רכב בהתרעה קצרה.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שבארה"ב קל מאוד לקבל נסיעות מבחן על רכבים, ובתכלס בכל אחד מהרכבים בהם התעניינתי כבר הספקתי לנהוג לבינתיים.

על מה הספקת לנהוג בינתיים ומה הרשמים?

בדוק שוב כי אני שכרתי z06 בטקסס דרך טורו ולא היו לי שום בעיות עם הרישיון הישראלי, הוצאתי בינלאומי ליתר ביטחון והוא נותר ללא שימוש.

ברור שאפשר לשכור רכבים עם רשיון ישראלי, הוא דיבר ספציפית על השירות של Turo שמחייב אותך להחזיק רשיון מקומי.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי החודש ב-F150 Raptor ולא נהנתי בכלל. אני חושב שזה לא הכיוון של oryo.

לעומת זאת, נסעתי בפורד Taurus SHO (גרסת הביצועים עם 365 כ"ס) ופשוט לא יכולתי למחוק את החיוך מהפרצוף :)

אני רק אשים את זה כאן :evil: ויש הבדל Reptor מול 700hp Shelby F150

אבל האמת - קאמרו תתן לך תמורה נהדרת ותחזוקה זולה

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים אקזוטים עולים כמה מאות דולרים ולעתים יש מציאות בעיקר אם אתה ספונטני וזמין לשכור רכב בהתרעה קצרה.

על מה הספקת לנהוג בינתיים ומה הרשמים?

ברור שאפשר לשכור רכבים עם רשיון ישראלי, הוא דיבר ספציפית על השירות של Turo שמחייב אותך להחזיק רשיון מקומי.

1234567890

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור - ניסיתי כבר את טורו בקליפורניה עם רשיון ישראלי ולא עבד...

אני לא מהמר על נסיון שני, אלא ממתין בסבלנות לרשיון האמריקאי ואז מגיש בקשה חדשה. לא שווה להסתכן בדחיה מחודשת (זה עלול להשפיע קדימה, אלו מערכות עם זכרון).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בארה"ב. קודם כל קנה משהו עם V8 אטמוספרי ואז קח את הזמן להתלבטויות.

אישית, הייתי קונה טנדר. איזה dodge srt ידני ומעיף ממנו את כל הספויילרים והחצאיות.

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

האמת שבשיטת הבתים היו עולות אצלי לגמר קיימן\ בוקסטר GTS, ברז\ מיאטה, ATS-V וזהו. הבתים שלא קיבלו התייחסות אלה בתים שפחות מעניינים אותי.

אם מדובר על ארץ הפרוייקטים הבלתי מוגבלים אני חושב שהייתי מוותר על הכל, לוקח ברז או מיאטה כשהדבר היחיד שמשנה הוא הגג, עושה להן פרוייקט מדהים שכולל אוהלינס, אנטי רולים, ברקסים וסופר צ'ארג'ר חמוד לקינוח ונהנה מרכב כל כך אנדרייטד עם איכויות ברמה כל כך גבוהה. זה מה שהייתי בוחר בכל יום על פני פורש עם סמל סטטוס שאני אישית לא הייתי רוצה, אבל אלה רק פנטזיות שלי על דברים שלעולם לא אוכל לעשות כאן. (קראתי את הפסקה הזאת שוב לאחר הכתיבה ורמת ה"פאן בוי" שלי לשני הרכבים האלה פשוט מעוררת הקאה)

אני אשמח לשמוע ממך אם יצא לך לנהוג בMX5 RF בתור אחד שכרגע שוקל את כל האופציות ;)

ואגב לגבי מה שכתבת על ה"ליס", לא מסכים איתך בכלל. יש אנשים שיש להם השקעות שהרבה יותר כדאי להשכיב את הכסף אצלם ולא על הרכב, גם במחיר של ריבית מסויימת (נמוכה מאוד ברכב חדש בדרך כלל).

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש לי נסיון מסוים עם ה rf, רכב חמוד לגמרי.

על שלל חסרונותיה ולאחר לבטים רבים, המיאטה נבחרה. זה לא קל לבחור ברכב עם כ"כ מעט כוח וחרא vfm (לפחות בצורה 'יבשה'), אבל זה מה יש ועם זה ננצח. אוקיי אולי נצחון בהקשר של מיאטה זה פחות מתאים לארץ הדראג רייס, אבל בקטנה.

באמת בקטנה (:

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור - ניסיתי כבר את טורו בקליפורניה עם רשיון ישראלי ולא עבד...

אני לא מהמר על נסיון שני, אלא ממתין בסבלנות לרשיון האמריקאי ואז מגיש בקשה חדשה. לא שווה להסתכן בדחיה מחודשת (זה עלול להשפיע קדימה, אלו מערכות עם זכרון).

מוזר. באתר שלהם אין על זה מילה. דווקא התכוונתי ללכת עליהם בנסיעה באפריל. הרכב ששמתי עליו עין הוא זה, אולי בגלל שזה הרכב הראשון מייצור תעשייתי ששוגר לחלל (בשבוע שעבר למי שלא שמע).

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקרוא בתנאים והגבלות באתר, אולי ישנה זכות לכל משכיר לקבוע אם בעלי רישיון בינלאומי יכולים לשכור את הרכב. אני ממש לא זוכר איזו הגבלה אבל בדומה ל air b&b כל משכיר יכול לאשר/לסרב להשכרה מסיבותיו הוא.

במקרה של הzo6 בפעם הראשונה לא קיבלתי תגובה והבקשה בוטלה אוטומטית לאחר מספר שעות, בפעם השניה לאחר פניה נוספת קיבלתי אישור.

בשני המקרים ציינתי שאני תייר מישראל.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים! תתחדש!

ממליץ להעיף את הבולמים המקוריים (ממליץ על קוילאוברים של אוהולינס) ולשים תוכנה (הבנתי שרק בעזרתה אפשר להגיע ל-180 כ"ס).

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...