Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף או אוקטביה

limal10
שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

ברצוני לקנות רכב שיהווה רכב שני במשפחה וישרת בעיקר אותי לנסיעות מאזור השרון לת"א (90% מהזמן) ולנסיעות עם 3 הילדים (10% מהזמן).

הדברים החשובים לי:

1. נוחות ואיכות - כיסא איכותי ותומך, סביבת נהג איכותית, רמת הרכבה גבוהה, דלתות עם תחושה מאסיבית ולא תחושה של פח (בדומה לקיים במאזדה 2 שלי), בידוד רעשים ? ואם אפשר שלא תתרסק על מהמורות בכבישים עירוניים.

2. בטיחות אקטיבית - שמירה על נתיב, בלימה אוטומטית, חיישן עייפות וכדו'.

3. מנוע חזק - מכונית זריזה עם נתוני תאוצה טובים (סוגרת 100 ב-10 שניות ומטה) - נושא זה מתכתב גם עם הבטיחות האקטיבית שציינתי לעיל.

4. מקום בספסל האחורי ל-3 ילדים (4, 7 ו-10) ובכלל זה כיסא לקטן, בוסטר לבינוני ומקום לגדולה.

תציב - כ-120 אלש"ח כאשר אני מכוון למכוניות המוצעות כ-0 ק"מ.

2 האופציות שנראות בעיני הכי מתאימות:

1. אוקטביה אמבישן 1.4 - מוצעת ב-122K ש"ח.

2. גולף טרנדליין - מוצעת ב-117K ש"ח.

מה לדעתכם תתאים לי יותר ?

האם יש אופציות אחרות הנראות מתאימות יותר ?

חבר שלי קנה את ה-118i המוצעת במחיר 135K ש"ח וקצת מדגדג לי באצבעות לקנות אותה על אף חסרונותיה בסעיפים 2 (אי קיום מערכות בטיחות אקטיביות) ו-4 (תעלת באמצע שאינה מותירה מקום לישיבה נוחה).

האם כדאי לקנות לקנות יד שניה את הגולף החזקה יותר (קומפורט ליין ?) או אוקטביה סטייל ? אלגנס ?

בתודה מראש,

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הרכב הראשון? האם יש צורך אמיתי במשפחתית גדולה יחסית כמו האוקטביה?

מאיזה שנה המאזדה 2 שלך? מאזדה 3 החדשה מעניקה בעיני תחושה מאוד איכותית ובכלל לא פח, דגמי קומפורט ומעלה מצויידים במערכות הבטיחות שאתה מבקש ואם המרווח האחורי מתאים בעיני היא אחלה משפחתית קומפקטית.

לגולף אין תיקון סטייה מנתיב אבל על הנייר יש בה כל מה שאתה מבקש כולל מרווח פנימי מספק.

אני הייתי בודק גם אפשרויות היברידיות כמו קיה נירו או יונדאי איוניק שמצויידות היטב מבחינת אבזור בטיחות וגם יכולות לחסוך לא מעט בדלק.

עוד שווה בדיקה יונדאי I30 החדשה, מאמין שהיא תגיע מהר מאוד למגרשי ה-0 ק"מ ותתאים לתקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...